Copilarosii martie-aprilie 2004 - 2 -

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Si eu tot la cincinal....

Ela si la noi galagia e prezenta, cred ca vecinii mei saracii se vor muta in curand.
Mariana imi pare rau c an-am apucat mai devreme sa-ti raspund....sunt cam busita si am evitat subietele cu prietene ca s anu fiu tentata sa povestesc. Stiu, suna ciudat, dar eu asa sunt, alea bune le spun si pisicilor de pe strada, alea rele...le tin mai pt mine. Mi-ar placea sa ne intalnim cand vii in Galati. Trimit PM cu numarul

Si noi am fost in Bucuresti ieri la control cu Luca; din fericire el e bine valorile sunt aceleeasi si asta cica e bine.
L-am internat pe tata la Spitalul ORL, are tumora pe amigdala.....azi iese biopsia....de aceea sunt asa fara elan.
Dar Dumnezeu e mare si poate ne iarta de ce-o fi mai rau.

Va pup, sa auzim numa' de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si eu tot la cincinal

Vad ca majoritatea incepeti scoala anul care vine, noi nu...noi suntem doar in grupa mare deci mai avem 1 an de copilarit...oricum eu nu-l vad pe Raul mergand la scoala, nu il vad inca responsabil pentru o asemenea "povara" Chiar ieri imi zicea ca daca merge la scoala si ia note mici el nu se va supara, ca trebuie sa primesti cu optimism tot ce se intampla , si ca pesimismul e pentru lasi va jur ca exact asa mi-a spus, eu am belit ochii exact ca emoticonu ala
In rest, binisor...sanatosi si nerabdatori Asteptam cu mare drag Mosu, care din pacate e mai saracut anu asta, ca deh e criza
Ma bucur mult sa le revad pe Soleil si pe Mariana.
De asemenea ma bucur mult pentru Malina! Felicitari si te asteptam cu drag si pe aici
Laura, cum e tatal tau? Ma bucur ca Luca e bine
Soleil, din pacate nici eu nu am salvate subiectele noastre
Mariana, pe la Arad nu treci?
Ela, multumim ptr urarile de SF. Andrei

Si pentru ca nu stiu cand si cum voi mai avea timp sa mai intru pe forum, va spun de pe acum:
CRACIUN FERICIT!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Craciun fericit, dragi mamici de copilasi maricei, aproape de scoala.




allinta

SARBATORI FERICITE !





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

LA MULTI ANI!
UN AN NOU FERICIT SI BOGAT!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

La multi ani, mamici si copilasi
Un an nou fericit si cu multe impliniri







allinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Mamicute dragi,
Va doresc ca anul 2010 care a inceput de curand (asa am auzit [:d]) sa fie plin de bucurii, de sanatate, de impliniri, de toate lucrurile bune pe care vi le doriti! La multi ani!
Laura - sper ca tatal tau e bine. Ma bucur ca Luca evolueaza si el bine, da-mi cate un semn, un email, ceva, cand veniti prin Bucuresti, poate reusim sa ne vedem. Si desigur, daca va pot fi de vreun ajutor, cu mare placere.
Mariana - cum e iarna pe motor?
Clau - Raul e plin de replici de cand il stim! Deja te pregateste pentru viata de mama de scolar, hehe! Cristina e mai constiincioasa si mai ales nerabdatoare sa mearga la scoala (rabdarea nu e printre punctele ei forte). Toata ziua imi scrie propozitii pe caiete, cu litere mari de tipar. Din pacate, are un pic de gena de Picasso la caligrafie. [:d]
Allinta - mai povesteste despre voi, mergeti la scoala la toamna?
Mi-e dor de toata gashca noastra, fetelor. Cand mai treceti pe aici, dati un semn, mic-mic, sa stim ca ati fost!


Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ela76
Allinta - mai povesteste despre voi, mergeti la scoala la toamna?



Am decis ca voi amana scoala pt toamna anului viitor. Pt fetita mea, este mult mai bine asa. La toamna, va fi in grupa pregatitoare, care are importanta ei pt acomodarea in clasa I. Plus ca va fi mai mare si altfel se va acomoda la ritmul scolii.
Deocamdata, ne luptam cu raceli repetate. Dupa ce se va face bine, va incepe o cura cu broncho-vaxom. Sper sa dea rezultate si sa nu se mai imbolnaveasca atat de des; sa nu mai lipseasca de la gradinita si sa invete cat mai multe. Deja stie sa scrie, dar daca nu ar mai lipsi ar invata mult mai multe.




allinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Dragi mamici,

Imi cer scuze ca postez off topic la voi. Vreau sa va spun ca s-au deschis bazare la sectiunea "Ajutor umanitar" a forumului, mai multe persoane avand nevoie urgenta de bani pentru a le fi salvate vietile sau pentru a continua tratamentele necesare.

Alexandra
Alex
Alina Donescu
Bogdan
Emma
Robi
Pentru copii


Deci va invit la bazare, poate gasiti ceva sa va placa sau sa va trebuiasca!

De asemenea, daca aveti hainute (noi sau purtate, in stare buna), jucarii, care nu va mai folosesc sau alte produse pentru copii sau adulti de care nu aveti nevoie si credeti ca ar folosi cuiva, va rog sa luati in considerare si varianta de a le dona pentru aceste bazare.

Orice ajutor, oricat de mic, conteaza!

Va multumesc tuturor celor care ati facut donatii si celor care intentioneaza sa ajute!







Teodora, de Vladut (15.05.2007)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

hei!!!!!! pe unde ati disparut???



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Din nou la cincinal....nici pe lista subiectelor nu mai eram

Copilasii nostri sunt in sarbatoare...Sa fie sanatosi si norocosi ! Va pun cateva poze cu Daria si Luca. Poate reusiti si voi sa incarcati cateva poze : mi-e dor sa va vad.

Va pup.

Mergi la inceput