Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007(156)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Buna seara!
Am citit si eu din urma si tare m-am intristat!Ce necazuri...

Noi am umblat prin oras zilele astea,am fost la cumparaturi,i-am mai luat si Mariei hainute,de la Next si Prenatal,si am gasit si un carut usor asa cum vroiam ,de la Prenatal,azi am iesit cu el si a stat foarte cuminte in el,poate ii place mai mult asta!Pt fetele din Bucuresti mergeti pe la Next pt copii,au haine super dragute si reduceri bune!Eu ii iau haine de acolo de ceva timp si sunt foarte incantata de ele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Si inca ceva ...ma pot lauda si eu nu?????Maine este ziua mea,fac frumoasa varsta de 30 de ani...nu-mi vine sa cred,dar ma bucur ca pot spune ca am o mare realizare,cea mai mare de fapt,aceea ca o am pe Maria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:

Cristina, esti pe listuta sarbatoritelor!
LA MULTI ANI !!!!! sa fii sanatoasa si fericita!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Cristina, La multi ani! pt maine. E o varsta f frumoasa. Sa ai parte doar de bucurii si sa fii sanatoasa.

Cat a costat caruciorul? ai vreo fotografie cu el?

Cristina si Radu 3.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Multumesc mult de tot!Ce-mi doresc mie va doresc si voua,sanatate in primul rand,ca de restul ne ocupam noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristi07

Cristina, La multi ani! pt maine. E o varsta f frumoasa. Sa ai parte doar de bucurii si sa fii sanatoasa.

Cat a costat caruciorul? ai vreo fotografie cu el?

Cristina si Radu 3.12.2007

Multumesc frumos!
Carutul era 230 lei si l-am luat la reducere cu 160 de lei!Al meu e verde,si mai aveau un ul singur rosu,dar rosu am avut si celalalt carut de la ei si m-am plictisit de rosu!
http://www.prenatal.it/sfoglia_catalogo13/cataloghi.asp?catCode=cat7127406&ScreenSize=1280%A7800

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

La multi ani Cristina pt maine! Sa fii sanatoasa si fericita!

Gianina, sigur urmatorul bb va fi baietel ! As zice sa nu mai ai retineri. :)

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uberbax spune:

Asta e catalogul lor,rasfoieste-l si o sa vezi pe pagina di dreapta unul verde si unul rosu,sunt acelea stil umbrela, e foarte usor si arata in realitate super bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui uberbax

Citat:
citat din mesajul lui cristi07

Cristina, La multi ani! pt maine. E o varsta f frumoasa. Sa ai parte doar de bucurii si sa fii sanatoasa.

Cat a costat caruciorul? ai vreo fotografie cu el?

Cristina si Radu 3.12.2007

Multumesc frumos!
Carutul era 230 lei si l-am luat la reducere cu 160 de lei!Al meu e verde,si mai aveau un ul singur rosu,dar rosu am avut si celalalt carut de la ei si m-am plictisit de rosu!
http://www.prenatal.it/sfoglia_catalogo13/cataloghi.asp?catCode=cat7127406&ScreenSize=1280%A7800

19.12.2007-fetita Maria!!!!!!!!!si mami Cristina
http://picasaweb.google.ro/uberbax.maria/Maria/photo


super

Cristina si Radu 3.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Cristina, scuze..ti-am urat La Multi Ani de pe contul comun. Sa purtati sanatoase hainutele..si noua ne plac mult ..ai fost la cel din baneasa sau la cel din liberty center? la cel din baneasa parca au mai multe.

Gianina, mami de Simona Andreea (24.07.2003) si Adelina Elena (15.11.2007)

Mergi la inceput