Pepenasi de iulie-august 2008 (74)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laremi spune:

Chiar nu stie nimeni cine e mirabella?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diarux spune:

Citat:
citat din mesajul lui laremi

Diarux, adica mamicile nu sunt doamne? sau doamnele nu sunt mamici?


Mai tu vrei PM!. Era o enumeratie pentru noi, doamnele-mamici. asa e mai bine???m-am scos? sau sa ma duc sa edit?
na ca m-ai binedispus.

Ruxandra,binecuvantata si Andrei Tudor

poezici pentru mamici si pepenasi

www.agonia.ro/index.php/author/0010820/index.html" target="_blank">poezii mai serioase

ANDREI TUDOR- minunea noastra -The Story

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariadnabr spune:


cuscra depinde de cupil, bre...poate sa iasa si maine dimineata sau sa mai dureze cateva zile, o sapt...chiar o luna...depinde. Da' la cat zici ce e de marait ginerica...io vad dinti in urmatoarele zile!

Laremi bine ai revenit! io nu stie cine e mirabella...da' io mi-s cu neuroanele duse...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Madalina mamica fericita de Sonia si bebe Julia

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=73416c45ab38350f329596" target="_blank">Slideshow Sonia www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=733e6ffec10c82874e8219" target="_blank">Slideshow Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laremi spune:

Oana, nu prea ma lasa sa ma uit la gingie, dar e disperat sa muste degetele mele (a observat ca daca le musca pe ale lui, doare). Si cand face asta, daca misc eu degetul putin, reusesc sa vad.

Diarux

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laremi spune:

Mesaj nr 100: Va iubesc si va pup "dulshi" pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

am gasit aici un user pe dc cu acelas nume

a scris un sg mesaj la "dr de care sa te feresti" da e un carnat de pagini si nu am avut rabdare sa il caut Poate daca il cautati dupa data de inscriere il gasiti (mesajul ma refer) Eu nu pot ca Matei vrea numai in brate.




Ana - mami de Stefan si Matei
Ne jucam


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

fetili buna seara

anunt ca am domnisoara mare de azi avem cercei e asa de dulce...si asa de feminina...o prind tare bine am sa pun poze in seara asta cel mai probabil. a scancit putin da i-a trecut pana sa iesim din magazin. am avut invitati la tort, apoi am luat sampania si am mers si am baut-o la apartament. a fost o zi tare faina.

multumesc frumos de urari tuturor

am citit cate ceva din urma da' nu am retinut foarte multe...

ana alexandra a facut la un moment dat dupa ce am ajuns cu ea de la maternitate candidoza vaginala, cel mai probabil de la antibioticul administrat acolo. tu i-ai dat ceva o data cu antibioticul ca si protectie intestinala + vagiala? pupa pitica sa se faca bine

si mamaruta si toti piticii bolnaviori! acusi vine caldura

in rest...nu stiu, nu cunosc, nu ma bag...

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laremi spune:

ariadna, saru-mana

ana, nu stiu. Doar ca mi s-a pus pata cum a ajuns mirabella aia legata de pepenasii nostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laremi spune:

maitreyi, felicitari pentru cercelusi. Astept poze (si ma chinuiam sa pun si eu, da' m-am blocat la mirabella )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Citat:
citat din mesajul lui laremi

ariadna, saru-mana

ana, nu stiu. Doar ca mi s-a pus pata cum a ajuns mirabella aia legata de pepenasii nostri.


pai si eu am fost curioasa daia am cautat
ma gandesc ca o fi nascut in iulie-august...daia am dat cautare pe DC

Ana - mami de Stefan si Matei
Ne jucam


Mergi la inceput