Pepenasi de iulie-august 2008 (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

Oau a aprut la pepenasi si SOFI ce mi-e draga mie cu ochisorii aia frumosi
Am mai vazut si Nancy cu pisici si laptic, aaa si falcutzeeee
Si lipseste LUCA de Moni...uof
ANNA cum si a dat seama de vulvovaginita?Ce semne avea?

MAMI de CLARA ANDREEA

06.08.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

AVEM DINTISOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nati spune:

Salutare fetele,

Ne inscriem si noi in clubul pepenasilor aviatori!
L-am pus in scaunelul lui si am fugit sa-l conduc pe sot la usa ca pleca.
Nu am lipsit mai mult de un minut, coboram pe scari la parter sa vin in sufragerie si aud un zgomot, zic....nu-i a buna, imediat il aud cum plange.
Deschid usa de la sufragerie, ma vede si incepe sa zambeasca, nu stiu cum am ajuns de la usa pana la el de l-am cules de pe podea.
El zambea de mama focului,iar mie imi tremurau gladiolele.
Noroc ca am lasat scaunelul pe treapta a doua, nu era ridicat prea mult de la podea.
Nu are cucui sau altceva.
Asa ca suntem mari barbati, prima noastra cazatura.

Despre tamponarile din ultimile zile nu mai zic nimic, ca s-a discutat suficient.
Vreau doar sa zic ca nu am avut nimic de a face cu schimbatul parolelor, listelor sau ce s-a mai schimbat, nu am stiut parola nici cea de la inceput si nici cea de acum nu-mi doresc sa o stiu, pt ca habar nu am cum se deschide un capitol si alte masinatiuni.
anaxena, iti multumesc pt efortul si rabdarea cu care ai lucrat la refacerea listei.

In rest nimic!

Sanatate maxima bebelusilor bolnaviori!

Numai bine!

Mami de Mateiwww.flickr.com/photos/nati76/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

eu n am modificat lista.nu ma pricep si nici nu ma intereseaza.

ANKA,am sperat sa te abtii de data asta.nu de alta,dar stii f bine ce fel de om esti,chiar daca pe forum vrei sa pari altceva.

in primul rand,eu nu m am inscris la mai iunie,doar am scris de cateva ori acolo.poti verifica lista,desi nu e treaba ta.

in al doilea rand,n am notat nimic in carnetel,ironia ta ieftina nu si are rostul.tin f bine minte ce mi s a scris,iar ceea ce am demonstrat nu e scos din niciun context,stii bine asta.stiu ca ai sarit in apararea celor cu care faci conferinte pe mess si mai stiu ce poate fi la gura voastra atunci cand va enerveaza cineva.

cand ai spus ca ii consideri tampiti pe cei care cred ca lucrurile se rezolva de la sine si care nu fac nimic pt copilul lor,la cine te refereai ma rog?
cand ariadna mi a spus ca din cauza mea e cris asa,ca l culc cu mine n pat si ca l am sufocat cu dragostea mea,ce mi a transmis,ca sunt o mama buna?

eu,spre deosebire de tine,nu barfesc pe la colturi.spun in fata ce am de spus,cu riscul de a supara multa lume...sau ai uitat cand,desi abia schimbasem adresele de mess imi povesteai de caprioara,cum te ai intalnit tu cu ea sa i dai scoici aduse de nu stiu unde si...,nu mai zic,ca mi e jena de caprioara,care crede ca i esti o prietena adevarata.

iar de anaxena,mai tii minte ce indignata erai ca are nu stiu ce poze ?

n am vrut sa spun toate astea,desi m ai jignit in multe randuri,dar acum chiar m ai enervat...
ar fi mai bine sa ma ignori,ca sa nu le spun fetelor ce a fost la gura ta...

da,e urat ce fac,dar nu se mai poate asa...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Ei... acuma abia inteleg si eu starea altora... a propos de lehamite si restul.... Gata. Stop.
Pacat fratilor

Edit ca sa imi cer scuze pentru orice vor putea crede Capri sau Xena sau... oricine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Dana s-a uitat dr special, cand i-am spus ca a avut diaree, si a vazut ca e rosie pielea. Eu nu mi-as fi dat seama, ca doar eu nu ma apuc sa desfac pe acolo, stiam doar de iritatia de la fundulet.

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Dana s-a uitat dr special, cand i-am spus ca a avut diaree, si a vazut ca e rosie pielea. Eu nu mi-as fi dat seama, ca doar eu nu ma apuc sa desfac pe acolo, stiam doar de iritatia de la fundulet.

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana81 spune:

ANKA felictari pentru dintisor, sa vezi tu ce va incepe Erika sa manance de acum piureurile..ca are domle' cu ce

MAMI de CLARA ANDREEA

06.08.08

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Buna

Acum am terminat de citit din urma....
Am fost la cumparaturi.....am gasit pentru Alex o geaca de iarna cu 50% reducere Kanz, de la Next am mai luat o pereche de blugi si un pantalonas de primavara....au hainutze foarte frumoase, mai ales cele de fetitze!

Eu nu stiam parola la userul comun, banuiam ca ar fi ca la mailul comun, dar uite ca ma inselam daca vroiam sa fac ceva prin lista

De comitet...ce sa zic...nu am nici cea mai vaga idee cine ar putea fi in spatele numelui...

Ankalaura felicitari pentru

Sanatate multa bolnaviorilor!


_

Mamy for 2 boys: un fulguletz si un pepenash!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irolf1 spune:

Trist!
Anka sa va creasca mare dintisoru' si noi asteptam unul, numa ca il asteptam de vreo 3 luni
Anna si eu am patit-o la Alex cu iritatia, s-a intin de la fundulet si in zona putulitica. sa se faca bine.
Nati aviatorul mic, bine ca nu s-a lovit rau.

Piciulicii Alex Gabriel (22.08.05) si Andreea Maria (23.07.08)

Mergi la inceput