Mamici antistress si licurici de ian-feb 2009 (118

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

bai...lasa curry deoparte ca nu e bine...provoaca contarctii mancare spicy...hmmm...poate ar trebui sa incerc si io

38S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 2 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Anca, si mie imi plac tare mult caruturile Peg Perego, au si ele reviewuri bune si-s si faine.

POZE

Iulia 34+ Carla Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Good point, Lisa, eu ar trebui sa-mi mai pun pofta-n cui, tu in schimb...

POZE

Iulia 34+ Carla Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

e oficial,Circuit City se inchide,faliment! samabta incep reduceri in magazinele care au mai ramas deschise. se inchid peste 567 de magazine. 30.000 de oameni vor fi trimisi in somaj. trist!

38S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 2 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Cris30, uite site-ul cu caciulite, sunt cam scumpe

http://www.hannaandersson.com/Style.asp?from=SRCH&styleid=22733&simg=22733_D42&mwc=D42&styleRef=22733y&cchkrd=y

POZE

Iulia 34+ Carla Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Fetelor, as vrea sa cumpar si eu un baby wrap din Bucuresti si nu stiu de unde...sau mai degraba, daca ati luat vreuna, de unde si ce model sa aleg? as vrea sa fie si lejer de purtat si safe in acelasi timp. A! si sa nu coste nici 5 mil . Stiu, vreau cam multe, dar ma intrebam daca voi ati gasit ceva in genul asta prin Bucuresti

Anuc cu Ioana mica si BB Filip din burtica (36+)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

si mie mi se pare cam scumpe.$6 pe una...mai bine cumpara tata din tara si trimite pachet,sunt mai ieftine.
anuc...regret ca nu te pot ajuta,poate fetele din schimbul 1 care se pare ca au fugit la culcare stiu mai bine.

38S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 2 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crysyana spune:

ati vazut fetelor ce frumos ninge!
in bucuresti ninge cu niste fulgi maarrii ca-n povesti ... dupa ce toata ziua a fost innorat, spre seara a inceput ploaia iar acum ninge ....in 2 ore s-a pus destula zapada ... e asa frumos


TEC

bine ai venit blueberry!!!

ma bucur sa aud vesti despre cele 2 proaspete mamici (irinele) - fiti tari si totul va fi bine, amandoua sunteti firi puternice si va veti recupera repede. bebeii au nevoie de voi!
felicitari inca odata!!!!

35+ Andrei Valentin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Felicitari Miere! Sa va traiasca bb Aidan si sa fie fericit!
Off, prin cate ai trecut! Se pare ca eu cu o epidurala nereusita, o trezire "mai lenta" din anestezia generala si cefaleea care a urmat, sunt mic copil. Sa ai parte de o recuperare rapida!

Felicitari, IrinaC! Sa va traisca Grumetzel!

Naty, ca te-ai gandit la noi. Stress-ul poate fi de vina la laptic. Incearca sa o iei mai usor si sa te odihnesti. Nici eu nu prea am lapte, desi primele zile parea ca am. In plus, am ragade de la alaptatul intinsa. Nu stiu de ce nu-mi iese deloc, desi si pe Tudor il alaptam asa noaptea. Cu perseverenta, trecem si peste asta.






Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
am tot ce am visat

Delu Prichindelu'
Prichinduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Azi a implinit Ilinca o saptamana de la nastere. Fetita mare!

Tot azi m-am cantarit si am slabit 8 din cele 18kg luate. Trist . Nu stiu cum am sa le slabesc pe celelalte.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
am tot ce am visat

Delu Prichindelu'
Prichinduta

Mergi la inceput