Nou stil de viata (245)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Aliclara sa-ti traiasca nepotica si felicitari matusico. Cat despre fructe ti-au spus fetele parerea lor.

Ruxi batoanele sunt 100% naturale, dar da sunt dulci. Contin: Stafide, alune, caise, samburi de susan, de floarea soarelui, migdale,cashews, miere si extract de malt. Sin cate mi-aduc eu aminte pe-aici pe la munca se vorbeste ca in ordinea in care sunt puse ingredientele tot asa sunt si cantitatile. Primele mentionate sunt in procent mai mare decat ultimele, in produs. Asa ca sper sa nu fie prea multa miere in ele.

Delia, Lou, Doina, Violeta spor la invatat fetelor.

Vik ce bien de tine c-averi + 6 grade, la noi sunt -16 si cu factorul de vant se simte ca la - 28. Nici gand sa vin aprimavara si pe la noi.

Gusta sper ca meniul sa fie sanatos chiar daca nu-l stii acum. Se vede vreo schimbare pe cantar? La mine da, dar stai sa trec si de weekend cu brio.

Mephala, Lai, An_k, Donna si s-aveti o zi buna.

Carolina multumim de nou capitol. In ritmul in care scriem cred ca o sa deschidem cate 2-3 capitole pe saptamana.

Gabi iaca a trecut si excursia asta cu bine. Mana se marita te obisnuiesti tu tu cu ele.

Tzuni ai fost o miss la 30 dar las' ca de data asta reusim. Am luat-o de la inceputul anului asa ca sigur ne va merge bine, tot anul.


Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Stiu ca apare ciudat ziua de nastere a Delidanei, mi-ati spu mai multe, dar nu stiu cum s-o dreg. Am incercat in toate modurile posibile si nimic. Mai astept si mai incerc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna ziua, doamne frumoase!

Aveti o viteza la scris, mama-mama... Si mie imi merge fff prost netul (sau DC-ul, nu stiu), asa ca v-am citit mai pe sarite.

Am vazut poze frumoase cu Claudia, Carmen si Tzuni.

Roxa, imi pare rau de accident. Bine ca a fost doar atat .

Lou, Delia, Doina spor la invatat. (sper ca n-am uitat pe nimeni).

Caro, la greutatea Gabrielei din lista ai lipsa un [/brown] (chiar dupa greutate). De acolo apare de fapt anomalia la Delia . Iti dai seama ca e de acolo, ca imediat dupa tot textul care nu e formatat cu o culoare speciala apare brown.

Trimit mesajul asa, ca merge ff prost, si parca vad ca il pierd.

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Zuzi, multam, o zi buna si tie!

Caro, o dregi tu pana la urma!

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielag


, la greutatea Gabrielei din lista ai lipsa un [/brown] (chiar dupa greutate). De acolo apare de fapt anomalia la Delia . Iti dai seama ca e de acolo, ca imediat dupa tot textul care nu e formatat cu o culoare speciala apare brown.

Daniela


Asta-i din categoria "unde dai si unde crapa"!!!

Mersi mult

(Daca zici tu ca de acolo imi dau seama... eu nu mi-as fi dat seama 1000 de ani ca se poate sa aiba asa un "waiving effect"... dom'le, daca nu mi-a placut la scoala)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui carolinah

Stiu ca apare ciudat ziua de nastere a Delidanei, mi-ati spu mai multe, dar nu stiu cum s-o dreg. Am incercat in toate modurile posibile si nimic. Mai astept si mai incerc...

Caro


Carolinah in listuta dupa kg. Gabrielei ai uitat sa pui [/brown] pentru kg. care apar in culoarea maro. De-acolo "buba" de la sfarsit. Succes cu lista.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare,

Lai, mersi de oferta. Am s-o tin minte.

Ali, eu am slabit mincind fructe, cite 3-4 pe zi, de toate felurile si toate culorile. La fructe si vegetale nu mi-am pus niciodata restrictii, mai ales ca mincam fructe si ca sa-mi potolesc pofta de dulciuri. In combinatie cu sala a fost dieta ideala pentru mine si am reusit sa slabesc 12 kg; de aceea cind aud: nu mincati banane, pere, struguri si nu mai stiu ce deoarece contin zaharuri in cantitati nu stiu de care imi vine sa-mi dau ochii peste cap. Asta ar insemna sa renunt tocmai la fructele care-mi plac cel mai mult. Reguli sint multe dar trebuie sa le mai treci si prin filtrul personal si sa nu iei de bun chiar tot ce auzi. La unii se potrivesc, la altii nu.

Carmen, merge, ca n-are incotro, o fac eu sa mearga.

Anda, urmatorul examen e simbata, apoi duminica viitoare, marti si joi.

Ieri cred ca am baut vreo 3 litri de apa, mi-a fost o sete, ceva de speriat. Sint si cu rusii pe cap, probabil de asta...

Zuzi, bravo, poate reusesti sa schimbi meniul de la munca si astfel iti ajuti si colegii.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Carmen, cartea lui Stephen King pe care o citesc se numeste "On Writing" - este absolut nemaipomenita dar e bine s-o citesti dupa ce ai lecturat deja macar citeva carti scrise de el.
De fiecare data cind citesc o carte de-a lui ma incearca un sentiment extraordinar - e ca si cum as revedea un prieten drag dupa o perioada lunga de timp.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

revin cu meniul
cafea
un bol cereale cu seminte de in si lapte
ceai si o bucatica mica de ciocolata(10grame e mult)
cereale tot cu lapte
si cred ca o aripa de pui

Nu ma simt prea bine de asta e si meniul asa.

Zuzi nu m-am urcat pe cantar.

Mai apar ,plus ca am primit si 2 invitati sambata la carnaval si duminica la vecini si eu arata ca muma padurii.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Hmm! se pare ca Daniela a fost mai rapida ca mine. Daniela

Sorry Caro pentru mesajul meu.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput