America (140)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Noroc ca are campionate, ca altfel ce..?
Si eu mananc in fata comp, eu cred ca se naste pe 14...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Sanzi, hai ca imi faci pofta cu cartofii prajiti, da' ma abtin ca e 11 noaptea
Hai ca nu mai pot sa astept prea mult, poate vine bb repejor!!

Oricum, citindu-va pe voi, io ma tot bucur ca nu murii si io de foame la nastere. La asta nu m-am mai gandit, da' aveti dreptate, nu e voie sa mananci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Haide Miere ma alatur si eu galeriei dupa ce am aflat ca vine Aidan de prin alte parti. Haide
Am culcat si eu copilul si sunt pe baricade (numa ca mi foame de numa...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Si io cu ale mele. Sper sa nu se inchida maine scoala lu' fi-miu, ca am un examen de la care e imposibil sa lipsesc, e intre 2 si 4 pm si ce fac cu copilul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

un subiect ceva de scandal ?l-au scos pe cel de la generale sa am ce citi.

miere-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

ruxji - nu ai nici o babysitter prin apropiere>,vecin ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Ruxi in cel mai rau caz il iei cu tine si il lasi in birou. nu se poate? sau il pui sa proctoreze examenul..

Cami - mami de Sofia Alexandra - mai 2006 si Sabina Adriana - mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AcsorAburit spune:

Miere sa nu adormi cumva

Sanzi tu cu pofta de bb... io am zis asa... ca al meu e liber sa mai faca cati doreste... eu ii iubesc pi toti, dar dupa patru ani cu vaccinurile facute, scapati de pampersi si sa mestece singurei. Si daca vin cu mamica sa-i tina si pe ai mei ca eu plec in vacanta

De sampanie nu zic... anul asta am facut provizii de Sarbatori de ziceai ca suntem alcoolici. Si le consumam abia acum... ca iar m-au captusit pruncii cu viroza si jobul cu spatele ca sa ma tratez cu hapuri si fiu abstinenta... Un an, doi, trei treaca mearga dar sunt la al saselea set de sarbatori alcohool free


Andrada sa nu te plangi seara asta .. numai bebe are drept sa planga asa un pic pana realizeaza ce mami are.

Pumba multam de primire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Nu ca examenul e in partea opusa a campusului fata de biroul meu. Si examenul e din ala cu comisie, io's in comisie, nu poate sa intre fi-miu. Tocmai doctoranda mea e examinata, dupa ce terminam sa o prajim o trimitem afara si deliberam. Nu vad unde l-as putea tine pe fi-miu. La o adica sun vecini/prieteni, caut un babysitter

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AcsorAburit spune:

Aiurea... rau ca un examen normal mai treaca mearga... Adica nu prea merge dar eu am facut-o. Babysitter te paste...

Mergi la inceput