Strumfi de iul-aug 2007 (122)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Sanatate multa tuturor bolnaviorilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Ne-am facut curaj sa iesim si noi afara si a fost cu noroc. A mers non stop si am reusit sa o pacalesc sa nu mai ceara in brate. o fi vreo minune si asta.



mamik de Denisa Maria (20.07.2007) www.youtube.com/watch?v=G7F6ycqre2o" target="_blank">filmuletze



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Luna, la inceput am avut preferinte la bebe2, dar acum preferam orice , sanatos sa fie, si eu la fel. Sarcina asta e cumva cu probleme, nu ca prima data, asa ca voi fi fericita in final sa am un copil sanatos si nascut natural sper.

Carla, s.18 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby la laptop

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Fetele, faceti sau ati facut la strumfi prevenarul si/sau varilixul? ce parere aveti?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Mihaela,pentru hemorizi este un unguent bun,Doxi-proct,are si dispozitiv de introdus crema stii tu unde.Este si ceai hemoroidal de la Fares.Cred ca se accentueaza de la faptul ca stai mult pe scaun,nu?

Oana,sanatate multa Catincai.

Violeta,nu stiu ce sa-ti spun,noi am hotarat sa nu mai facem nici un vaccin la copii.


http://www.flickr.com/photos/14066329@N04/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Pentru hemoroizi este buna mierea, mai ales cea zaharisita, pusa acolo de vreo 3 ori pe zi. Nu va ganditi la prostii .

Vio, eu nu-i mai fac vaccinuri, n-am facut nici ROR-ul, dupa cum stii. Am inteles ca cel care se facea la 2,5 ani s-a mutat la 4, vedem ce se mai intampla.

Carla, s.18 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby in burtica

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui musso17

oana,sanatate catincai
noi abia am sosit,am fost la caine unde fii-miu a cazut intr-o balta plina ochi cu noroi..si in gura avea..in fine,apoi am venit acasa si l-am schimbat.am fost si la shooping,dar usor caci nu prea pot cumpara multe cu el..m-am decis sa-mi refac usor usor garderoba,mai ales ca sotul meu mi-a oferit o suma de bani,drept cadou pentru ziua mea,care se apropie..si am zis hai,acum e momentul...asa ca zilele astea sunt euforica,uite asa imi mai ridic moralul,sigur e o metoda temporara caci acasa iar pic in butoi.


georgiana,mamica de mihnea

Saru-mana!!!! Buna treaba cu garderoba.....are cineva un sot de imprumut care are de dat bani?????Mentionez ca ii vreau acum in contul zilei mele de nastere ca pana atunci mai multttt de tot...

Oana siCati mica (1 an si 4 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui oaana

Mihaela,pentru hemorizi este un unguent bun,Doxi-proct,are si dispozitiv de introdus crema stii tu unde.Este si ceai hemoroidal de la Fares.Cred ca se accentueaza de la faptul ca stai mult pe scaun,nu?

Oana,sanatate multa Catincai.

Violeta,nu stiu ce sa-ti spun,noi am hotarat sa nu mai facem nici un vaccin la copii.


http://www.flickr.com/photos/14066329@N04/?saved=1


Multumesc mult de tot! Eu tocmai ma pregateam sa ma duc sa i-l fac pe ala de un an ca noi l-am sarit din cauza virozelor repetate...si uite, a comis-o !!!

Oana siCati mica (1 an si 4 luni)

NOI-CRACIUN SI REVELION,
CATINCA MICA, CATINCA MICA 2, CATINCA DUPA 1 AN, CATI SI MAMI, CATI SI MAMI 2, CATI SI TATI, CATI,BUNICII SI STRABUNICELE, CATI SI UNCHII,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Sanatate multa tuturor!

Banc:
- Alo buna ziua, scoala de dans si bune maniere?
- E, p***, doar de bune maniere!

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

buna dimineata

va invit la cafea

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput