Nou stil de viata (243)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

of, mai Tzuni, de ce vezi tu filmele inaintea mea?
Apropos de fericire: la mine a dat pe afara si mi-au dat lacrimile gandindu-ma la cat de fericita sunt.
Si la mine e cald, liniste in casa, Teo doarme la spatele meu, io vorbesc cu voi, nah, numai tu sa fii fericita?

Puskin, ce gatesti? Si cat e ora la voi?

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Am vazut si eu Slumdog Millionaire weekendul trecut, misto, desi cam fericit sfarsitul (ma rog, nu 100%, totusi) Bestiala faza cu pustiul cand se duce sa ia autograful Weekendul asta e in program Revolutionary Road. Iar weekendul viitor = chick flick = Bride Wars

Tzuni

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Lai

Da, mai Mephala, uneori uitam si noi ca avem MULTE motive sa fim fericite! Vedem numai ce-i negru... Hai sa fim fericite mai des!

Puskin, hai ca ti-am gasit o melodie pe care sa gatesti bun:



_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

am vazut ca ti-ai editat mesajul, sa nu zici ca ti-a placut in mod special ultimul film, ...

Puskin, aseara l-am descoperit (site-ul lui Cristian Margarit), inca citesc la el, .


Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Mephala, editam ca tot mai adaugam cate un titlu de film. Nu pot sa zic ca m-a dat pe spate ultimul...
Pe cat punem pariu ca plagi daca asculti si vezi piesa de mai jos? Da sa fii sincera, da?

O dedic tuturor fetelor care sunt tinute strans in brate la noapte.



_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni
Vedem numai ce-i negru...


imi pare rau, io vad tonuri de gri, nu negru,

...acum ascult piesa, revin.

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Carmen, aici este acum 21.45, deci cu o ora in minus fata de Romania. Am facut somon la cuptor si am pe foc supa crema de conopida cu broccoli si cand ma suna sotul ii bag la cuptor niste cartofi.
Eu pe Cristi l-am descoperit acum vreo 4 ani cred, l-am cunoscut si personal. Am castigat un pariu cu el si ma consiliaza acum

Tzuni, in weekend ma apuc de vazut filme. Mersi pentru dedicatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

mda, in seara asta ma simt depasita, . Puskin, cu 4 ani(edit: is aproape 5 ani) in urma abia-l descopeream pe Montignac. Nu l-am cunoscut personal , dar ne-am imprietenit destul de repede. A fost consilierul meu, m-a ajutat sa-mi rezolv problemele de "greutate" ce le aveam la vremea respectiva.


Tzuni, draguta piesa, :), ma duc sa-mi torn putin Angelli cu lamaie. Aduc doua pahare?

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui mephala30

cu 4 ani in urma abia-l descopeream pe Montignac. Nu l-am cunoscut personal , dar ne-am imprietenit destul de repede.






...adu adu...numa' vzei ca m-apuc sa-ti cat si cant jalnic




_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Carmen, si cu Montignac am fost prietena o perioada lunga. Dar nu a mai mers relatia . Ne re-imprietenim mai incolo....

Mergi la inceput