Nou stil de viata (243)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!

Mai da vorbarete mai sunteti!
Ieri nu am intrat ca am fost super obosita. Aproape am adormit la televizor.
S-a afisat programa de examene, si am primul examen pe 12 februarie. Asa ca trebuie sa ma apuc de studiu. Sper doar sa nu clachez

Vreau si au la concurs. Cred ca si sora-mea. Acum ii dadea sa manance lui Tudor. Cred ca o sa fac echipa cu ea, si o vom numi echipa albastra (ca doar avem amandoua ochii albastri)

meniul de ieri:
- o supa instant de pui
- parizer de pui
- cartofi fierti cu branza
- 150 g saleuri
- cornulete vanilate (mai aveam in casa si cum aveam pofta de dulce, am atentat la ele).

Meniul de azi:
- 2 mandarine
- o piinica de tarate
- orez cu legume

Zuzi, Gusta, Tzuni sa va traiasca cele mici ca tare haioase sunt. Sa fie sanatoase si sa va bucure cat mai mult timp cu ghidusiile lor.
Gusta eu zic ca arati destul de bine, iar din poza nu reiese ca te-ai fi ingrasat foarte mult.

Mai devreme nu puteam accesa site-ul facultatii. Imi spunea ca nu sunt inscrisa la nici un curs. Binenteles ca am intrat in panica si am sunat pe una din colege. Se pare ca au probleme la site, pentru ca mai multi colegi nu au putut intra, aparand acelasi lucru.

Va las acum ca merg sa mai incerc.
Pup toate fetele, frumoasele si silfidele,
Va doresc un week-end cat mai placut, calduros si insorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Buna seara. Gata toata fetele la somnicul de frumusete? Apar cind se sparge gasca, ca de obicei.Am fost in seara asta la sport, o ora tae bo si o ora spinning, incerc sa-mi revin la un ritm de sport mai bun, vad ca am facut fata bine. Ma simt excelent, obosita dar .. e bine:). Ati vorbit asa frumos de caminul cald, cu copii iubareti...asa ma simt si eu. Cind am ajuns seara acasa, copiii erau adormiti le-am dat cite un pupic si stiti si voi cit de dulcei sunt ei la nani, fara griji in lumea viselor:), mama si tata la taclale in camera lor, soata iubareata m-a pupat de cum am intrat. Chiar ma uitam cind veneam spre casa, in intunericul si linistea serii specifica zonelor de case de pe aici, se vedea la capatul strazii casa mea draga cu lumini la ferestre si mi-am zis ah ce bine e acasa in familia mea! Cel mai frumos loc din lume! Niciunde nu as vrea sa fiu. Sunt o fericita! Si asa e, tre sa ne mai oprim in loc sa vedem ce avem nu intotdeauna ce nu avem. Viata e frumoasa!meniu azi:MD: 2 felii de piine din cereale cu brinza geramont din iaurt 20% si 2 lingurite dulceata dietetica de fructe de padure, un suc facut in casa dintr-o portocala si un grepfruit, cafea fara cofeina si lapte 1,5% www.fotosearch.de/WTD003/03101cs-u/" target="_blank">asta o maninc eu de obicei, ori variatii de acelasi gen, fff negre, de se disting cerealele de zici ca-s presate.P: salata de peste tipic nemteasca, cu castraveti murati, ceapa rosie si smintina acra 10%, un cartof mare fiertG: citeva masline verzi si negre, ardei verde iute, 2 cuburi de feta.C: un file mare de salau la gratar cu hrean si varzuci de bruxelle facute la abur si brocoliSport: 2 oreGustare mica dupa sport, ca cina a fost cam devreme, pe la 5: citeva varzuci de bruxelle ramase si 2 feliute mici de roast beafVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Cred ca-s singura care vreau sa fiu o urata (nu dorm, ascult muzica veche - Nelson "I Can't Live Without Your Love"

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

acumascult asta:



_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Si eu bantui pe aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Si eu cu voi.Am editat, Puskin. Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

De fapt imi schitez meniul pt maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Ceva frumos..

Vikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui puskin

De fapt imi schitez meniul pt maine


Ce papi bun?

Vikingo, frumoase femei....

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Somon la cuptor, supa crema de broccoli si conopida...si mai vad eu .

Mergi la inceput