Nou stil de viata (243)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Carolina perioada mie mi se pare buna si zic sa mai asteptam pana diseara poate mai vin 2 fete.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Hop si eu la cafelutza, cam tarziu, dar asta e.....am stat sa va citesc pana acum. In caz k nu m-a auzit nimeni....VREAU si eu la concurs. Mi-am luat si cantar in weekend, si am avut o surpriza placuta...cantarul unde ma cantarisem prima oara nu l-am verificat, dar pe asta daaaa si sunt, dar va spun maine la raport. In week-end am fost cuminte, mai putin vineri seara knd am poftit la cateva chips-uri. In rest cat mai sanatos:orez cu legume, oua, un cremwurst (apropo daca nu am voie, astept bataita), ciorba de legume.... nimic special - si socrela a facut sarmale si ciorba de afumatura - . Am o saptamaa fara paine sau paste, si de azi mai vreau sa renunt la ceva da sunt deja de alt subiect.
Pls!!!!!!!!!!!! vreau la concurs. O motivatie in plus e intotdeauna bine-venita.


Din milioane de oameni Dumnezeu m-a ales sa fiu ceea ce sunt. Mare rabdare am avut si in sfarsit, tot Dumnezeu m-a facut fercita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'Neata!
Gabi, la multi ani, sa ai parte numai de bucurii si iubire! wow ce meniu ai tras! o zi frumoasa sa ai azi langa cei dragi!
crystina bine ai venit, spor la slabit!
roxa m-am gandit la tine, n-ai sughitat pe partie??? nu, n-am nici un raspuns inca de la papuci, dar au zis ca in ianuarie, asa ca asteptam...insa daca gasesti ceva in oferta, ia-ti, ca astia cum eu ii stiu sunt cam nesimtiti si nu te poti baza 100% pe ei (stiu eu cum mi-au facut cu pantalonii de piele si un top auriu, au zis ca mi-l trimit si dupa 6 sapt am primit "ne pare rau".) aici au fosr niste reduceri super in 2 magazine de papuci in centru, si eu ca bleaga m-am trezit cand s-au inchis
Carmen n-am vazut nici eu pozele, le-ai sters deja???
vik da, le-m stres si eu, am sa pun 2, dar cand dau drumul la celalat comp ca aici nu am!
si poate pun totusi mai multe si cu culori diferite la par sa-mi dati si mie o idee, sa-l las lung, sau sa-l tund iar scurt, cu suvitze sau asa mai inchis...(ca odata vreau asa, odata altfel, sunt si eu ca vremea)
Mami dulce bafta la gasit jobul perfect!
Marilena cred ca esti suparata de bratara, numai mie dupa ce mi-am pierdut inchizatoarea la cerecel, il trimite barbatu-meu pe socru-meu la bijuterie, si imi vine asta cu o inchizatoare mai mica decat originalul si aur de 333, am facut cu nervii! Idiotii aia n-au vazut diferenta ca doar le-am trimis si originalul?

la noi tot frig e, de azi a inceput Marc gradi.
sa aveti o saptamana buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

louisea, da, sunt happy ca-s in echipa cu Vikinga si Happy_in_TO, ca-s fete faine si ambitioase si am mobilizeaza si pe mine! Hai sa ne faci galerie daca vrei! Platim bine!

Meniul meu de azi arata asa:
D: un grepfruit + cafea cu zaharina (am pus-o din obisnuinta )
P: gratar de pui cu ardei iute si salata de rosii si ardei
C: peste cu legume asortate la abur

2 l de apa si 10.000 de pasi

Vikingo, multam de sfaturi, vezi ca deja tin cont de ele!

Crystina, ce program lung are Lily a ta! Saracutza, nu stiu cum rezista.... Nu era invatata cu somnul de pranz?

Puskin, ce papi azi? sau ne spui diseara...

Delidana, spor la invatat!

Gabrielama, sa ne arati si noua rochita-minune, da? Sigur o sa-ti atingi targetul! Dar, te rog eu, azi, de ziua ta, papa o felie de tort! Meriti! Sa ai o zi fericita! O data in viata implinesti 23 de ani, nu?

Mephala, sunt indragostita irevocabil de Mickey Rourke. L-ai vazut in The Wrestler? A luat Golden Glob-ul pt rol! E bun filmul, dar trist.... Cat despre Revolutionary Road (ca m-ai intrebat de el) mi-a amintit ca atunci cand m-am despartit de exu', asa am facut si eu in ultima zi (era Ajunul Craciunului): am fost zambitoare, m-am purtat frumos, m-am facut frumoasa, am gatit, am pus masa ca-n povesti, am mancat impreuna, am povestit, am ras. Il vedeam cat e de multumit... A doua zi am plecat de tot... Am vrut sa-l fac sa-i para rau. Dar nu prea cred ca i-a parut!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Gusta, iti trimit o galeata de ...

Zuzilici, hai, trezirea!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Valeu, ce vorbarete sunteti in dimineata asta...

Gabriela, eu ti-am urat La multi ani de duminica, dar o mai fac astazi inca o data: iti doresc din tot sufletul sa ai parte numai de bucurii, sa iti fie familia sanatoasa si Mara sa iti faca multe bucurii!

Mamicadulce, bine ai revenit! Nu vrei la concurs? Hai ca mai sunt locuri disponibile .

Gusta, vad ca esti hotarata rau cu concursul .

Lou, recomandarea cu proteinele este "medicala"...adica legata de ce are organismul nevoie dimineata. Si eu am mai mancat fructe, dar mie nu imi tin deloc de foame.

Carolina, eu sunt de acord cu propunerile legate de concurs. Cred ca si Mamicadulce o sa vrea la concurs...acum am vazut ca si Aliclara vrea. Deci perfect!

Claudia, si aici e un frig...as toata ziua.

Tzuni, diseara va zic ce am papat azi .Nu te roade stomacul doar cu un grapefruit pana la pranz?? Ca pe mine m-ar omora...nu-ti mai zic de proteine .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Sincer, n-am nicio problema acum cu stomacul. Pe mine ma apuca foamea seara tarziu, dupa ultima masa Dar mi-am propus sa ma culc la ora 11 cel tarziu. Pt ca din cauza ca dormeam la ore tarzii, mi se facea foame...

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

EU; EU; EU vreau la concurs!!!!!
Va rog puneti-ma intr-o echipa, n-am preferinte, cine vrea sa ma primeasca!
Am musai nevoie de concurs sa ma stimuleze si mai mult!!
Trebuie sa fug acum, dar intru diseara iar.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Am refacut echipele. Sper ca sunteti OK asa.

Roxa, Gabi, Mamicadulce, v-am facut orange ca am auzit ca e in tendinte. Puteti sa alegeti orice culoare doriti, evident!


Happy in To, Tzuni, Vikinga
Gusta, Zuzilici, Puskin
CristinaT, Lai, Crystina
Violeta, Dordia, Aliclara
Roxa, Gabi, Mamicadulce



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:


Sunt bine...muncesc...invat


Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput