Nou stil de viata (243)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Puskin eu tot fac strigari aici si nimeni nu ma aude.Cam vorbesc singura ca televizorul dar pe ala il sting cand nu ma intereseaza,mie imi puteti da ignor ca de oprit cam greu ,clar ca azi e soare pe strada mea si veselie.Eu sper ca de marti sa incepem.

Tzuni da in cm nu vezi nici o schimbare?

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Gusta, pai uite eu te-am auzit...

Cred ca maine o sa raspunda mai multe fete, uite mai strig si eu:

Fetele, cand incepem concursul? Propun marti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Hello!

Carmen si Zuzi eu m-am intors la WW de ieri...si sper ca pana in toamna sa le dau jos. Zuzi, bravo pentru alergatul pe banda..trebuie s-o bag si eu in functiune.

Puskin, bine te-am regasit!

Lai, mersi..ma alatur voua pentru concurs , numai ca nu prea pot intra in timpul zilei dar ma voi stradui.

Pupici la toata lumea!

C



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Salutare.

Tare mi-s ciudata, am intrat in bucatarie cu un gand si mai tarziu eram cu mainile in vreo doua feluri de aluat, . Offff, e duminica si n-am stare. Am o focaccia (faina alba si fulgi de ovaz) cu branza in cuptor, am facut cateva cosulete ce asteapta sa fie umplute cu mousse de lamaie. Ce m-o fi apucat, nu stiu!

Tzuni, da-i bice inainte si uita de cantar. Iti dau cel mai bun sfat si te rog sa fii ascultatoare, ok? :)
Ai vazut Milka aseara?

Puskin, ai citit cum mi-am petrecut dimineata, la pranz iesim la o plimbare scurta, poate un film, joaca cu baietii si temele pe maine, .
Tu?
Desigur ca marti puteti da startul la concurs. Important e sa fie formate echipele.

Gusta, striga mai tare, poate aud si Mamicadulce, Sigrid,..., cu siguranta vor si ele in concurs.

Delia, ai scapat de unul?

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Crys, si bafta multa.
Cum va petreceti duminica?

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

Carmen, mersi. Ce de bunatati ai facut!

Pai nu facem nimic azi..prin casa si poate la o plimbare scurta prin parc. Am fost aseara la niste prieteni la masa..au avut multi invitati cu copii, o galagie de nedescris.

Voi ce faceti azi?

Eu mananc azi cartof copt, salata si conopida la cuptor cu branza, ceai, multa apa si vreo doua portocale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Puskin, Mephala, am inteles! Si-o sa fiu fetita ascultatoare.

Meniul meu de azi:
D: o cafea cu o lingurita zahar brun (vreau sa renunt la zaharina ca prea multe chimicale am bagat in mine) + 1 felie Graham + 1 grepfruit
P: peste cu salata de legume
C: ciorba-crema din legumele pamantului si migdale
2 l de apa si miscare cata reusesc

...s-ar putea sa fie retentie de apa, ca am gleznele cam umflate. Desi...beau muuulta apa peste zi. Depasesc 2 litri!

crystina am uitat sa-ti urez bine ai revenit! Si spor la slabit, sa te faci zana la loc!

Revin.

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

ioi, intre facut mancare, desfacut bagaje, dezghetat frigifer si uitat pe site-uri cu hainite si pantofi nu am reusit inca sa termin tot de citit, iar ati batut recordul la scris, sa va fie rusine ...mai viu...aaa, nu stiu unde e rolo, tre s-o sun, de-o saptamana nu am vorbit!

Clau , stii ceva de papucei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ioi, iar am uitat sa zic ceva, VREAU SI EU IN CONCURSUL DE SLABIT, in ce echipa mai am loc?? daca mai am loc si ma bagati (io as vrea cu Vik si Tzuni sau cu Lai) atunci declar cate kile am, inainte de raport. Am evitat sa ma cantaresc ca sa nu ma deprim, dar daca trebe, o fac



Edit: vad ca prima varianta e ocupata, mai e loc in echipa Cristina-Lai? Io!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare dragelor,

Crystina, bine ai revenit in grup si spor la slabit! Ce mai face Lilly?

Carmen, Puskin, Tzuni, am scapat de un examen, cel mai usor, simbata viitoare urmeaza altul care e greu.
Pina la jumatatea lunii viitoare tot in examene o s-o tin asa ca daca nu intru prea des stiti de ce.

Tzuni, am vazut si eu "Yes Man", mi-a placut foarte mult, toata sala ridea, e un film foarte pozitiv, il recomand si eu cu multa caldura.
In legatura cu kg nu dispera si nu te da batuta, da-i inainte ca in timp se vor vedea si rezultate pozitive.

Roxa-boxa, cum a fost in vacanta? Unde ai fost?

Fetelor, eu la concurs nu ma bag, sint prea stresata acum si prefer sa ma concentrez pe cite un lucru important odata - numai asa pot sa dau randament la maxim.

Carmen, ti-am vazut pozele, arati foarte bine; vad ca la tine merge cu pauze dupa care iti faci aparitia mai slaba si mai binedispusa.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput