Fiv in Ungaria 49

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Zsibrak spune:

Citat:
citat din mesajul lui felix76

Helooo dragutele!

Gyongy
Liana , multumim pentru capitol, sa fie unul plin de vesti bune!
Klu, felicitari pentru inimioara! Sa creasca mare, sanatoasa si sa bucure pe mami si pe tati!
Mihaele sa auzim cat mai repede ca esti cu burtica!

Vad ca ne inmultim Zadori! Cred ca va ajunge sa vorbesaca bine romaneste ...Sper sa ne ajute pe toate sa ne implinim visul!

Va intreb un lucru: nu putem sa facem analizele (spermograma si spermocultura) la Szeged? Mie mi-ar conveni mai mult asa decat sa intreb in stanga si-n dreapta care este laborator de incredere...

Pup,

Felix



Ba da, se poate, la clinica (intrarea principala), seful sectiei de andrologie este dr. Szollosy, pe noi ne-a ajutat f. f. mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

Dr Herghelegiu a spus: morti la 7 sapt si 2 zile. am vazut cap, corp si inceput de manute. ca un bebe. si totul e mort acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca75_13 spune:

Anaroberta, tot ce a scris Mihaele la adresa lui Gyongyi este foarte adevarat, dar adresa de mail a cam incurcat-o, dar cred din dorinta de ati da cat mai repede informatia.
Este : gyongyig@yahoo.com

PUP TOATE FETELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Citat:
citat din mesajul lui RETAM

SALUT FETELOR.FELICITARI PROASPETEI MAMICI PT MARISA.AM REUSIT IN SFARSIT SA MA PROGRAMEZ LA SZEGED PE 4 MARTIE SI AM PRIMIT LISTA CU ANALIZELE PE CARE TREBUIE SA LE FAC.SPUNETIMI CARE TREBUIE FACUTE IN A 2-3 ZI DE CM,SAU DACA MAI SUNT PRINTRE ELE CARE AU VREO RESTRICTIE.ANALIZELE SUNT;HIV,HEPATITA,SPERMOGRAMA,PAPANICOLAU,CLAMIDIA,TRICOMONAS,FSH,LH,ESTRADIOL,TSH,PROLACTINA.VA


Din cate imi amintesc FSH, LH, ESTRADIOL, TSH si PROLACTINA se fac in ziua a 2-a.
Sa fie intr-un ceas bun.

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Espe, sa-ti dea DD putere sa treci peste aceasta incercare grea.


Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca75_13 spune:

ESPE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gyongyig spune:

Buna tuturor!
Chiar daca nu am scris la acest forum de vreo doi ani citesc tot ce scrieti,ma bucur si pling alaturi de voi,felicit toate gravidutele,si sper ca o sa ma indrumati si pe mine cind o sa am nevoie,ca asa se pare ca nu prea reusesc sa obtin o sarcina pe cale naturala,mi-am mai acordat termen pina in iunie si daca n-am sa fiu gavida pina atunci o sa iau si eu calea Szegedului pentru inseminare sau FIV depinde care va fi verdictul.
ESPE imi pare foarte rau pentru pierderea ta,iti doresc multa putere,sa treci peste aceasta durere.
pentru toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angel33 spune:

Salutare tuturor, la multi bb si ani feritici!

Sunt si eu impinsa de nevoie sa apelez la fiv, insa valoare fsh-ului in ziua 3 este 11.5. As vrea sa fac tot ce se poate sa am rezultate mai bune.
olgutza0905 ce ai facut de ai reusit sa reduci valorile? Te rog sa imi spui si mie. Mie doctorul mi-a recomandat sa repet fsh in ziua 3, sa iau clomid 100 mg si sa repet testul in ziua 10, iar daca valorile adunate dau mai mult de 25 nu e de bine.
olgutza0905, multumesc anticipat,
angel33

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CANDY1902 spune:

ESPE imi pare f rau de ce ti sa intimplat fii tare Nu este nimeni care face fiv la debrecen as vrea sa mai aud pareri despre ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Chiara , dar niste poze??? M-ai uitat? Nici un semn de la tine. si pt pitic.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput