Fiv in Ungaria 49

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Liana draga mea eu mai am un pic de tot, dar o sa anunt cand va fi marele eveniment te si multumesc

Nu intram azi pe forum ( din cauza ca nu mai prea pot sa stau la comp e cam dificil pt mine) dar vorbind cu Miha si spunandumi de filmulet am intrat repede sa vad, intradevar superb nu te poti abtine sa nu , liana frumoasa surpriza

fetele va pe toate


36+ David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia1172 spune:

buna fetelor

am intrat sa va salut pentru ca in sfarsit am rezolvat probleba cu internetul acasa.

in primul rand La multi ani tuturor si multa sanatate
Pentru Marisa Ioana multa sanatate si noroc si felicitarii mamei.

am vrut de mult sa intru sa vorbesc despre doamna doctor Krizsan de la KAALI (internetul de la romtelecom mi-a scos peri albi).
este o doamna superba foarte intelegatoare si rabdatoare ........ si stie si meserie. Intr-adevar nu vorbeste bine engleza trebuie sa mergi cu traducator dar exista Gyogyi care face mai mult decat traducere, te ajuta din toate punctele de vedere.
eu nu am fost la Zadori deci nu pot face comparatie dar nici nu as schimba-o cu nimeni.
va salut si va sarut pe toate
Gyogyi; Liana ;Mihaele;KLU1973; Buluna; Andrada Ali762000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:


Corneliooo, si noi te da si pe Florin .

Si pe toateeeeee va .

Miha hai iubita odata cu pozele printesei , va si va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RETAM spune:

SALUT FETELOR.FELICITARI PROASPETEI MAMICI PT MARISA.AM REUSIT IN SFARSIT SA MA PROGRAMEZ LA SZEGED PE 4 MARTIE SI AM PRIMIT LISTA CU ANALIZELE PE CARE TREBUIE SA LE FAC.SPUNETIMI CARE TREBUIE FACUTE IN A 2-3 ZI DE CM,SAU DACA MAI SUNT PRINTRE ELE CARE AU VREO RESTRICTIE.ANALIZELE SUNT;HIV,HEPATITA,SPERMOGRAMA,PAPANICOLAU,CLAMIDIA,TRICOMONAS,FSH,LH,ESTRADIOL,TSH,PROLACTINA.VA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Corneliaaaa si eu te pup. Bine ca ai aparut...

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Bine ai aparut Cornelia, am crezut ca ai uitat de noi . Si eu te
. Si pe toate fetele

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Cornelia , draguta, din ce povestesti tu, mai ca ma faci sa ma mut! Mai ales ca este si Gyongyilina traducatoare, ma faci sa ma indragostesc de-a dreptul

Pe mine ma cam furnica pe sira spinarii cand ma gandesc la histero care va urma curand dar ma incurajez, bebe merita TOT efortul nostru!

pup toate fetele,

felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

sarcina oprita din evolutie la 8 saptamani.
avort retinut cred ca e ca nu am sangerari, doar semnele de sarcina au disparut.
bad luck!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariana1 spune:

ESPE imi pare nespus de rau.
Este greu cand faci un fiv si este nereusit, dar sa stii ca ai obtinut sarcina mult dorita si sa se intample asa......

Ariana1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Espe Offf!!!

Felix

Mergi la inceput