Strumfi de iul-aug 2007 (121)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Joaca romanii cu rusii un meci de fotbal. Romanii castiga si a doua zi primesc o telegrama de felicitare. "ati fost buni. stop, felicitari.stop, petrol. stop, gaze.stop" : ) )

"decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

ioana, foarte frumos tortuletzu' si protagonistii ashishderea!

"decat sa bei si sa conduci, mai bine sa fumezi si sa zbori "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

soacra-mea face tortul la fiecare aniversare
protagonistii i-am facut impreuna cu sotul

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

soacra-mea face tortul la fiecare aniversare
protagonistii i-am facut impreuna cu sotul

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)




Super!

Sunt tare frumosi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

salutare fetele
eu iar pe drumuri,am fost pana la z ca se anuntau reduceri neoficiale...si am venit cu degetu'n gura caci n-am gasit nimic pentru 18-24luni..dar nik.

am vazut poze cu alexia si ilinca,tare frumos le sade impreuna
am vazut poze cu david si printesuca...fascinati de tort
sa va traiasca si sa fie sanatosi

ma duc la studiu,maine am ex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Mihaito, acu' sa-ti povestesc de janta.
Ma gatesc eu toata, asa mai modern: cu camasa scoasa din vesta, cu o haina mai scurticica si cu niste ghete de par veghi si ma pregatesc sa ies cu sotul in vizita. La sfarsit imi lasasem piesa de rezisteta: geanta. Si, stiind cant am dat pe ea, mi-o pun mandra pe brat si astept admiratia consortului. Imi zice: vaiiiii, iti trebuie geanta noua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

taaaare faza cu geanta

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Citat:
citat din mesajul lui cafera

Mihaito, acu' sa-ti povestesc de janta.
Ma gatesc eu toata, asa mai modern: cu camasa scoasa din vesta, cu o haina mai scurticica si cu niste ghete de par veghi si ma pregatesc sa ies cu sotul in vizita. La sfarsit imi lasasem piesa de rezisteta: geanta. Si, stiind cant am dat pe ea, mi-o pun mandra pe brat si astept admiratia consortului. Imi zice: vaiiiii, iti trebuie geanta noua.

Mamica de printese


E foarte faina geanta.
Multumesc pt pozele cu marea iarna. In poze nu se simte frigul asa ca mie imi place peisajul.
Printesele sunt frumoase dar mami e cam zgarcita cu pozele.
Unde ati fost la munte?


Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

soacra-mea face tortul la fiecare aniversare
protagonistii i-am facut impreuna cu sotul

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)



Esti tare
Sunt tare frumosi. Ma tot minunez ce repede trece timpul.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

mi s-a facut pofta de munte, de zapada mare ... imi era pofta si dupa pozele postate de Mychy dar acum mai tare dupa ce s-au intors niste prieteni din Austria de la schi si dupa ce am vazut si pozele Caferei ... la noi nu prea este zapada dar in schimb e frig

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput