Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (62)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ca_eric spune:

na..uite nimik..am incercat si am trimis mesaje depe 3 calc diferite...ce naiba sa fie????
na uite ca mi-au schimbat astia....din nou venit sunt acum membru incepator...

Mami de Eric 30.06.2008
ERIC

iubirea si viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micaela06 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Micaela06

[quote]citat din mesajul lui ca_eric

na..uite nimik..am incercat si am trimis mesaje depe 3 calc diferite...ce naiba sa fie????
na uite ca mi-au schimbat astia....din nou venit sunt acum membru incepator...

Mami de Eric 30.06.2008
ERIC

iubirea si viata noastra


incearca sa treci cuvantul intre si iti apare bolduit sau pt culoare de ex, eu scriu la inceputul cuvantului [ b ] si imediat dupa [ /b ] fara spatii fara nimic. Hai ca nu prea le am pe astea cu explicatiile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ca_eric spune:

micaela merci de pontincercam

Mami de Eric 30.06.2008
ERIC

iubirea si viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

seara buna si de la noi.Am citit aproape tot ce ati scris zilele astea dar sunt cam varza,asa ca nu am reusit sa scriu nimic.Noua ne-a venit azi rez de la sange,sara e putin anemica si are o forma usoara de monocitoza si trombocitoza.ce o fi insemnand nu stiu,asteptam si rez de sapt viitoare de la copro si probe digestive si apoi sa mergem la pediatru sa vedem ce trebuie sa facem.Eu maine am programare la ginecologie la Medicover,si sa vedem ce e de facut si cu burtica mea.
Pupici la toti bebeii bolnaviori sau mai sanatosi,mai somnorosi sau mai certati cu somnicul,mai papaciosi sau mai mofturosi

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inais

A propos de premergator sa va arat ce vreau eu sa cumpar...sunt putin in dubii si poate va dati si voi cu parerea...daca vi se pare sau nu practic. Deci www.varuna.ro/index.php?m=detalii_produs&id=588" target="_blank">premergator.

Ma opresc aici...noapte buna si linistita sa aveti!



mamica Iasminutei...adica lui mami si a lui tati
05.06...07...08 sau "Povestea Iasminutei"
Cat de maaaare sunt!!





Inais -mie imi place foarte mult premergatorul. I-as lua si eu asa ceva lui David, dar sincer, nu mai am loc in casa. Deabia sa fac loc pt tarc....sa vad cum ?!!!

Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara

seara buna si de la noi.Am citit aproape tot ce ati scris zilele astea dar sunt cam varza,asa ca nu am reusit sa scriu nimic.Noua ne-a venit azi rez de la sange,sara e putin anemica si are o forma usoara de monocitoza si trombocitoza.ce o fi insemnand nu stiu,asteptam si rez de sapt viitoare de la copro si probe digestive si apoi sa mergem la pediatru sa vedem ce trebuie sa facem.Eu maine am programare la ginecologie la Medicover,si sa vedem ce e de facut si cu burtica mea.
Pupici la toti bebeii bolnaviori sau mai sanatosi,mai somnorosi sau mai certati cu somnicul,mai papaciosi sau mai mofturosi

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008





Alex Sara - sa dea Domunul sa fie bine, sa nu fie nimic grav. Si lui David i-a iesit anemie la 4 luni si ne-a dat 15 pic de fier. Tu unde i-ai facut analizele de sange?i-a luat doar cateva picaturi din deget sau din vena ? Fosta noastra dr ne zicea ca sunt putine puncte in Buc unde poti sa faci analize lui bebe doar din sangele din degetel, fara a fi nevoie sa-i ia din vene... Noi am facut la municipal....

Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ca_eric spune:

alex sara tinem pumnii sa fie tot ok si pt bb mic si pt bb mare.

Mami de Eric 30.06.2008
ERIC

iubirea si viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doloress spune:

Ma bucur fetelor ca v-a placut iedutul meu saltaret.

Andrada pai nu prea il tin mult pe Patrick in jumper, ca am inteles ca nu e bine. Dar el ar sta cred toata ziua, niciodata nu a plans sau sa se plictiseasca in el.

Ca-eric nu stiu ce marca e pianul, e de la Toys'r Us luat si nu prea a costat cine stie ce.

Inais e foarte fain premergatorul.

Alex_sara multa sanatate puiutei! Cred ca e vorba despre o anemie.



Doloress si bulina Patrick (29.04.2008)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

n am apucat sa citesc nimic din urma,sunt varza cu timpul.sper sa pot recupera.

ALEXsara,I AI FACUT CUMVA ANALIZELE LA BUDIMEX?ca asta cu monocitoza si trombocitoza imi suna cunoscut.
cand baiatul cel mare avea 6 luni ne am internat la budimex,la dr stanciu,pt ca avea o inf urinara care nu mai trecea.am stat o zi in spital,ne a facut analize,dupa care a doua zi ne a externat,spunandu mi ca nu e nimic grav si ca se poate face tratament acasa.atunci cand ne a externat,ne a dat si analizele,dar fara sa le comenteze,spunandu mi doar ca totul e ok.ajunsa acasa,m am uitat pe analize si am vazut acelasi diagnostic-''monocitoza cu trombocitoza''.am luat repede dictionarul sa vad ce inseamna asta si m am cam ingrozit cand am vazut definitiile.asa ca l am sunat pe dr stanciu,i am spus cine sunt si de ce l am sunat si s a suparat f tare.mi a replicat ca el nu sta sa dea explicatii tuturor mamicilor disperate care cauta in dictionar si ca daca ne a externat,inseamna ca e totul ok.
m am simtit ca naiba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

Luminel, bine ai revenit..off..ce nasol cu mutatul..voi nu ati avea vreo sanasa sa cumparati apartamentul? cu banci cu imprumut...zic si eu
Fetelor, Iustin nu mananca supa de legume, lui ii place doar ce-i dulce (cu cine-o semana?)..eu pun doar legume si apa, nu am inceput diversificarea cu lactate si branza..imi puteti da vreo idee cum sa-l fac s-o manance?

Mergi la inceput