Timisoara, Impreuna! (134)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:



Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Gata cafeaua...

La multi ani, Paul!



Blondule, , iti doresc de ziua ta, sa fii sanatos, cuminte, ascultator, sa inveti bine, sa le aduci parintilor tai minunati numai bucurii!

Silva, sa-ti traisca printzul!

si petrecere frumoasa...

Beau cafelutza si fug la munca...

Pup pe toate ca nu am timp, o zi excelenta!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineatza Timisoara
serviti: ....

LA MULTI ANI Paul!!! Silvana sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos, ca frumos e , si sa aiba parte numai de bucurii !
Claudia ma sochez de fiecare data cand scrii ce papa gatesti , cum poti gati atata, cand ai timp ?
a ajuns Deni, totul ok?
Deya ce mai faci? cum e cu piciorul, te mai doare sau poti deja sa topai?
Ana merci ... e mai bine Alexu, nu s-a mai plans ieri de burtica, il mai tinem la regim si azi, chit ca deja a dat foamea in el, tot cere de mancare, haplea lu' mama
la copilutii tai frumosi
Aida si multi, multi

Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

LA MULTI ANI, PAUL!

Draga ginerica, sa cresti mare si destept si frumos si sa ii iubesti pe ai tai parinti mult de tot, asa ca si ei pe tine!

Silvana, sa va petreceti frumos si sa faceti multe poze!

Doris, tu ce tot coci? Ca ai disparut in ceatza .... Planuri, planuri?

Deya, eu inteleg numai pe jumatate treaba cu melancolia ta, cat am prins din zbor din discutiile de pe aici .... si tot nu am inteles prea bine. Poate imi povestesti si mie intr-o zi, cand ai chef.

Sa aveti o zi buna, cu o cafea buna si calda la inceput si aceeasi senzatie de bine pe tot parcursul zilei

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

LA MULTI ANI! Paul,de mami Silvana,la cei 8 anisori....Draga mea,toate urarile de bine si sanatate pentru Spiderman...sa aveti o zi bestial de frumoasa,sa va distrati minunat si sa va traiasca feciorul!

Claudia...a ajuns Deni acas'?Am vazut si eu albumul,in afara de faptul ca a fost cam slabut cu artificiile...sau asa mi s-a parut mie,in rest am observat ca distractia si veselia a fost pe voi cat casa...Iar pustanul tau e un dulce...o scumpete zambareata!

Adi...nimic nu-i imposibil,totul e sa vrei...de munca se poate gasi...depinde ce vrei si ce pregatire ai...

bbyasmine...eu chiar n-am idee despre cresa asta...poate fetele stiu mai multe.

Geta ,ma bucur de vestile bune...sper din suflet ca micutul sa-si revina pe deplin si da-ti,oameni buni,copilului de mancare...ntz,ntz,ntz...ce parinti,bay frate!(glumesc!)

Deya...ia spune tu la mamanu' tau adoptiv:ce te roade?!Poate te poci ajuta cu ceva,ce zici?

Dorisake,o venit mamanu tau acas' ori tot ocupata esti?

No,gagix...sa aveti o zi buna si va pup...mai vorbim!



Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:



LA MULTI ANI PAUL

sa cresti mare,sa fii sanatos,ascultator si sa duci numai bucurii parintilor chiar si departe de casa,sa duci faima romanilor peste ocean,sa se bucure parintii lor de tine.
Silvano sa-ti traiasca baietzelul,sa va bucurati si mandriti de el toata viata.
Deya,Gabi,Ano a ajuns aseara pe la 6 musafirii,si-au umplut casa de bunatati de la Banat ,Deni mi-a venit cu un nou membru al casei, cu o broscuta testoasa mica (mai are una mare) cu terariu si toate cele,o dulceata,mama mi-a trimis numai bunatatiuri (inclusiv 2 tavi de praji a facut,oua proaspete din curte de la Ronat,Andi a vrut ieri neaparat ou proaspat ca mingea de la buna si de la mosu) cocosi,carnat,taitzei de casa,patrunjel,pastarnac,varza murata,etc,nici numai stiu.
Mai Ano tu ai incercat vreodata sa faci poze la artificii (neprofesionist fiind) pai abia de le-am prins si pe astea au facut foarte multe (astea toate de la helmut au fost) dar nu am prins cu fotoaparat ,mai am de invatat ce sa fac.
Pai mancare,mancare ca azi iara fac o friptura cu sos,ca carnea de ieri s-o gatat deja,mai am putina fasole dar fac azi altceva,acuma plecam la cumparaturi,uppppsssssss mi-a adus varuta nisce tigari super-dooper UNO se cheama si nu am putut rezista tentatiei asa ca am fumat iarasi,dar cand ii gata pachetul ma las,cross my heart hope to die!
No va las ca am treburi,Silvana distractie placuta .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Adi, daca o iei incet si sigur, cauti pe net joburi, depune CV peste tot unde ti se pare ca se potriveste, poate mai aud si fetele de vreun job ... Sunt sigura ca se poate, daca esti hotarata sa faci pasul.

Si sunt tot la fel de sigura ca un vei regreta nici o clipa!

Si in vremurile astea tulburi ai sansa sa gasesti o chirie la pret mai bun Incepe undeva .... iar daca putem sa te ajutam cu ceva, sa ne spui.


yasmi, din pacate nu am auzit nimic de gradinita 20, noi suntem la 27.

Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Multumim de urari, va dorim si noi sa cresteti mari si sanatosi.

Petrecere acasa n-o sa-i fac, ii duc doar praji si suc la scoala, iar eu cu tata-su vrem sa-i cumparam un catel, inca nu stim sigur, ne tot hotaram dupa care ne razgadim.

Va pupam

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! Sunt si acum in fuga mare, scriu de la lucru ...

Silva, La mlti ani,fericire si sanatate. Sa te bucuri de asa fecioras grozav!

Aida, mereu cu un gand bun inderptata spre voi ...

Adi, posibilitati sunt, ca in fiecare oras. Depinde doar de curajul si determinarea ta ... daca vrei sa afli lucruri mai precise spune-necam ce te-ar interesa - domenii de job, conditii de locuit, etc...

Ana, pupaceli si virtuale pe langa alea clasice de azi ...

Astazi ma simt ceva mai bine da am o oboseala in mine de zici ca am tras la jug. Si lucrez pana la 10 seara ... da zau ca nu stiu ce am, imi vine sa pun capul pe birou si sa trag un pui de somn



Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

helau natiune!

Silvana, LA MULTI ANI lui Paul!!! sa creasca mare, sanatos ca frumos este!! sa va aduca numai bucurii si impliniri va pup de milioane de ori dragilor!!

geta, ce sperietura cred ca ai tras...mama miaa! refacere rapida lui Alex
Clau, terminator 2!! ce de chestii ai acolo meiii...mmmmm
Gabi, cum esti?
deya, mi-a mers la suflet daca ceva din ce fac eu inspira pe cineva inspre bine, doamne ajuta! inseamna ca nu fac umbra pamantului degeaba
Dana, ma bucur ca ejti mai bine! tot inainte
Adi, daca simtiti ca asta vrei, da-i drumul! solutii sunt! uatch me

noi am avut ceva emotii ca tipul de la care am cumparat masina era de negasit si nu ne-am putut recupera actele cam de prin 15-20 decembrie si am luat toate ipotezele la rand pana am dat de nevasta-sa! omul saracu avusese accident grav in 18 dec. e inca in viata si sper sa scape ca-i tare grav. ne-am recuperat ieri actele de la masina cu talonul schimbat si totul e in grafic pe partea asta!

in alta ordine de idei eu am luat problema in mana de la inceputul anului am pus toate 'schitele' pe masa si m-am dus la homeopat pentru astm, am facut programare la dermatolog pentru o chestie mai veche dar minora, de care nu m-am ocupat pana acuma, am inceput de luni cura anuala de argila, vreo 3 saptamani, pentru dezintoxicare, de saptamana viitoare merg la sala sa ma misc putin si am luat cele necesare pentru asta si drept dovada ca ma doare-n cot de recesiune ...tocma am fost azi la interviu si mi-am schimbat jobul dap, ati citit bine
n-am luat-o razna (speeerr!!) si cred ca atunci cand ceva ti-e pus de-o parte, al tau e! doamne ajuta asa sa fie si acuma! so, din 15 incep lucrul la Mobexpert
deci n-a fost sa fie acum 2 luni, uite ca-i acuma perioada aia de resetare a trecut, so sunt buna de produs acuma deci pazea...s-o reinventat Mariuca

deya, daca miscarile pe care le fac sunt cam bruste pentru tine si te ametesc, zi-mi sa te avertizez dinainte iubita

speshali for Silvana si pentru voi toate si tot speshali for aiduca haiduca, va iubesc de nu va vedeti








un copil creste in inima mea

Mergi la inceput