Se lucreaza la forum?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Nici mie nu mi se deschid paginile decit cu tertipul "open in new tab/window".
In Explorer.

Si ma bucur ca-i de la voi, intrucit pina sa citesc ultimele postari de aici eram convinsa ca precis i-am facut io ceva calculatorului si, nah, l-am stricat :))).

Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

De ce nu folositi alte browsere? Gen Google Chrome. Sau dati update la Internet Explorerul pe care il aveti, s-ar putea ca asta sa fie problema.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_alexia

De ce nu folositi alte browsere? Gen Google Chrome. Sau dati update la Internet Explorerul pe care il aveti, s-ar putea ca asta sa fie problema.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!



Pentru mine IE e singura optiune (pe statia de la birou nu e permis sa instalam ce credem noi ce ar fi folositor). Update-urile (inclusiv la IE) se fac automat. Deci problema nu-i la noi, "sclavii IE"

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Vad ca nu se face nimic ... si cu Opera merge destul de prost.

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Eu cred sincer ca nu e problema formului si sunt alti factori colaterali. Adica mie, cu Google Chrome imi merge perfect. Si cu siguranta merge la fel si cu celelalte browsere updatate. Ideea e a cauta sa nu fie probleme cu calculatorul sau, repet, cu browserul.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

buna fetele ! si eu am probleme cu forumul, cand dau click sa intru pe un anumit topic imi arata jos in pagina DONE dar nu se schimba nimic, trebuie sa dau click de cateva ori ca sa ajung unde vreau, iar cand vreau sa trimit un mesaj, trebuie tot la fel sa dau click de mai multe ori, si am incercat dupa mai multe calc si tot la fel este. ar putea cineva sa imi spuna cat va mai dura aceasta problema a forumului, ca eu sunt moarta fara el
Multumesc anticipat, si o zi frumoasa sa aveti



Alesicoo - actuala mamica de javruta Gessy batranica(11ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Eu am updatat explorerul dar tot degeaba ... Si stiu o gramada de fete care nu pot intra deloc ca n-au Opera instalata.

EDIT: NU STIU CUM S-A INFILTRAT TROMBONUL ALA PRINTRE RANDURI CLAR NU VOIAM SA IL PUN ACOLO ...

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Probabil o sa mai dureze, pentru ca acum administratorii au o alta problema care, bineinteles, primeaza (tatal Mirelei s-a stins din viata). Asa ca, rabdare!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

imi pare rau nu am stiut
CONDOLEANTE si din partea mea
asteptam ........


Citat:
citat din mesajul lui miki68

Probabil o sa mai dureze, pentru ca acum administratorii au o alta problema care, bineinteles, primeaza (tatal Mirelei s-a stins din viata). Asa ca, rabdare!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei





Alesicoo - actuala mamica de javruta Gessy batranica(11ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

imi pare rau nu am stiut
CONDOLEANTE si din partea mea
asteptam ........


Citat:
citat din mesajul lui miki68

Probabil o sa mai dureze, pentru ca acum administratorii au o alta problema care, bineinteles, primeaza (tatal Mirelei s-a stins din viata). Asa ca, rabdare!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei





Alesicoo - actuala mamica de javruta Gessy batranica(11ani)

Mergi la inceput