Se lucreaza la forum?

Se lucreaza la forum? | Autor: andacos

Link direct la acest mesaj

Observ de citeva zile greutatzi in incarcarea paginilor,in trimiterea mesajelor si cu sigurantza nu sunt singura pentru ca am observat la diverse subiecte mesaje aparute de doua ori?

Problema e doar pe acest forum,n-are nimic de-a face cu net-ul meu sau alte chestii!

Multzumesc!

Dana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Si la mine merge foarte, foarte lent DC. Doar DC.

Sa nu-mi spuneti sa sterg cookies, ca asta nu-i solutie, da?
E ca si cum m-as plange ca vad purici la tv si as fi sfatuita sa dau pe alb negru, ca dispar puricii.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

in curand facem upgrade la 2 servere si va fi mai bine :)



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Aseara am postat un mesaj la Odisee - un subiect nou, despre un studiu legat de aparitia malformatiei hipospadias.

Cnd m-am uitat in lista la "Toate forumurile" la forumul Odiseea eu eram ultima care postasem (deci "vedea" subiectul meu), daca intram pe Odisee nu imi aparea nici un subiect in lista - ca si cand nu exista nici un subiect in acel forum.

Acum ma uit la ultimele mele mesaje si subiectul asta nu apare.
La cosul de gunoi nu exista...
A disparut.. in zona crepusculara..

E disparut cu totul?

lui David Andrei 4.5 ani si 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Chiar nu vreau sa fiu pisaloaga,nici "up"nu fac cum am invatzat de la unii membrii ai forumului,dar totusi au trecut aproape doua saptamini si aceleasi probleme!

Deci cind se face aceasta upgradare a serverelor,macar sa stiu sa stau in banca mea pina atunci nu sa ma enervez asteptind minute insir sa se incarce o pagina!

Astazi cel putzin este de groaza!

Multzumesc!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Tot aceasi problema!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

aceeasi problema si la mine...
imi pare rau ca nu am cronometrat cate minute trec de cand am apasat pe "raspunde la subiect" si pana va aparea mesajul..
probleme sunt doar pe DC... in rest, merge super bine...





mami de brotac rocker


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

79 de secunde pt. a mi se deschide sectiunea de anunuri si probleme tehnice.


71 de secunde pana a aparut mesajul, pentru a putea face acest edit.
Este enorm de mult.




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Ha,ha,ha!

Auzi ...se pling cind li se incarca pagina in minute!

De o ora astept(fara exagerare)sa se incarce pagina!Asa ca v-am luat!Nu stiu daca va aparea mesajul,trebuie sa plec ,am sa rog insa copilul sa lase fereastra deschisa la DC!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

... daca mai vin si eu sa ma pling ca : "Ultimele 15 mesaje ale lui .... : functionalitate temporar dezactivata ", o sa ziceti ca am o obsesie .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Functionalitate dezactivata temporar si la versiune pentru imprimanta si nu mai zic de pagini care se deschid foarte greu.






***********************************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput