Se lucreaza la forum?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

Si eu am observat ca merge foarte foarte greu forumul. Imi deschide o pagina in un minut sau chiar doua, iar uneori imi face surpiza sa zica ca pagina e "done" jos acolo in bara, iar pe ecran sa nu apara nimic, sa fie alb. Imi ies peri albi pana reusesc sa ajung sa citesc si eu un topic, pana sa imi deschida casuta de raspuns. ce are forumul?

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

De ieri si la mine se incarca foarte greu paginile pe forum, de multe ori imi da eroare ca expira timpul Doar forumul merge foarte greu....
Domnilor moderatori, nu se poate face ceva in privinta asta?

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Eh, traim vremuri de criza.
Va trebui sa ne invatam sa ne multumim cu mai putin.



Citat:
De o ora astept(fara exagerare)sa se incarce pagina!

Andacos, eu cred ca ce patesti tu nu de la forum se trage.
Adica da, mi se pare si mie ca DC-ul e un pic mai lent uneori in ultima vreme dar, nah, e ditamai forumu'!, mai dai un refresh, te mai descurci, e oricum vorba de, sa zicem, un minut, in nici un caz de o ora!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Da, de 2 zile avem probleme la servere si lucram. Va multumim pentru intelegere.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

Eh, traim vremuri de criza.
Va trebui sa ne invatam sa ne multumim cu mai putin.



Citat:
De o ora astept(fara exagerare)sa se incarce pagina!

Andacos, eu cred ca ce patesti tu nu de la forum se trage.
Adica da, mi se pare si mie ca DC-ul e un pic mai lent uneori in ultima vreme dar, nah, e ditamai forumu'!, mai dai un refresh, te mai descurci, e oricum vorba de, sa zicem, un minut, in nici un caz de o ora!!!!!



www.trilulilu.ro/bright/566e0d1c4a9b15" target="_blank">see details


iileana da`tu crezi ca eu am stat o ora sa se incarce pagina?Pai am lasat-o jos si cind am deschis-o(dupa o ora)era in acelasi stadiu!
Pe alte forumuri,totul era ok!


Multzumim de anuntz desprecopii,desi problemele se stie ca nu-s de ieri!Speram sa se rezolve !

Dana

editez sa spun ca nici dupa o ora nu era complet incarcata,ea ...paginadar am dat refrech!Astazi chiar pot afirma ca are viteza...fatza de ieri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Andacos, poate ca se blocase ceva pe conducta ;-))), si daca i-ai fi dat refresh in timpul orei aleia ar fi luat-o din loc. Nah, nu ma pricep, vroiam doar sa-ti spun ca eu n-am patit chiar asa ceva.
...sau poate ca asta ti s-a intimplat ieri dimineata cind nu a mers DC-ul de loc.
(aia panica !!!, mai tineti minte cum a fost cind nu a mers forumul aproape o saptamina? )


In fine, o sa se rezolve.

Sper sa se (re)activeze si functiunea aia ....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da,ieri dimineatza a fost asta!

N-am stat la computer in timpul orei aleaia,ca mai fac si eu una altaintre timp!

Am sa fac si eu petitzie la "guvernare"pentru functziunea aia care am observat si eu ca nu merge!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

mi se pae mie sau acum chiar merge?

ce biiiine!!!!!






***********************************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Mirela, Florin, multumim pentru efortul depus! Tare greu suport o zi fara 'drogul DC'



Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene,
Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi


'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Cateva detalii:

1. Desprecopii.com a crescut mult in ultimul an si avem un upgrade planificat. Din pacate acest upgrade nu este simplu si necesita niste schimbari tehnice delicate care implica mult atentie. De aceea dureaza! Vestea buna este ca investitia hardware/software a fost facuta deci ramane doar o problema de timp!

2. In ultimile zile am avut o serie de probleme tehnice suplimentare pe care speram ca le-am rezolvat. Ne-am intors asadar la situatia de descrisa mai sus.

O zi buna Echipa Desprecopii.com

Mergi la inceput