Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 12

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Si eu azi dimi aveam 68.5deci START tind la 60kg.......asa ca bagati-ma la lista.......
PAna la ora asta am bagat sucul de grefasi multa apa si pepsi light si am luat un clarinol...vad ca nu se simte foamea de la el.....de 2 zile am incep sa beau si ceai verde....eu care nu mergeam decat la 2 zile la WC am ajuns la 3-4 ori pe zi!!!!!!sper sa functioneze...aseara am fost la cumparaturi am luat ce trebuie....si ma ajuta si sotzul ca tine si el......asa ca spor la traeba.....
Va

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Noiembrie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

din pacate si eu am dat-o in bara...am tinut pana joi si dupa aia am luat-o pe aratura.

Again la start Marina 56 kg, target 53

Greu frate cu dieta anul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Salutare , vroiam doar sa va spun pofta buna, celor care va indreptati catre minunatul pranz cu carne si rosii....



Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Ma apuc de modificari.....

Eu inca nu am apucat sa mananc carnea fiarta...si vad ca pana acum ma tine bine. Dimineata, din pacate, am sarit peste micul dejun..asa ca incerc sa recuperez cu apa mai multa.

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Ce faceti fetele?
Cum a trecut ziua de azi????
Eu pana la 15 nu am mancat nik...atunci am bagat bucatica de carne fiarta si atat.......si la 19 am luat cina...peste la gratar si am mancat legume sotate....dar putzn ca sincer nu am putut mai mult......nu stiu ori e psihic ori de la pastilele alea de clarinol imi dispare pofta de mancare si senzatia de foame.....
Doamne ajuta.....
Acuma bag un ceai verde cu lemonnnnnn
va
ne auzim maine......

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Noiembrie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

hei! veste mare! imi vin blugii de anu' trecut!!!!!!!! -peste 2 zile o sa inchei si ultimul nasture - da' ce mai conteaza? m-au incaput!
URAAAAAA!!!!!

Mai am 3 zile si incep mentinerea! Abia astept sa ma cintaresc sa vaz io cu ochii mei minunea

Fetele! Cum stati? A fost grea ziua de azi?

Succes miine! Sper sa nu lesinati pina seara (ca e zi de fructe)

Pup manechinele!!!!!!!!!!!!!!!!!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Raport ziua 1: dimineata - cafea, pranz carne fiarta, aseara peste la cuptor simplu si apaaaaaaa de m-am saturat sa ma duc la......


Misha, mie una imi e cel mai greu azi, ca eu cu fructele nu prea sunt prietena . Mi-am luat mandarine si mere....om vedea. Ma gandesc la batzul tau cu care ne alergi si o sa reusesc

URAAAAA....MA BUCUR CA TE INCAP BLUGII.... cunosc senzatia

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Pisi, Kara, Marina ....voi cum stati ????

Viviana, ai inceput ?

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Da, da am inceput!

Si am terminat cu bine prima zi.

Am renuntat la feliile de paine pentru putin zaharel in cafea. Altfel nu pot.
Pe langa carnea de la pranz am mancat rosii si ceapa facute pe gratar.
Seara am avut merluciu file pe care am pus sare, piper, cimbru, patrunjel, o felie da lamaie, morcovi taiati feliute rotunde, l-am invelit in folie si l-am pus pe gratar. A iesit bun spre foarte bun. Am pus alaturi salata verde cu lamaie.

Partea cea mai buna este ca mi-am convins si barbatul. Asa ca noi combatem in doi. Are si el 4 luni de cand s-a lasat de fumat si 8 kg in plus.

Ce este clarinolul?

Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Neata manechineeeeeeee.....

La mine merge bine deocamdata, prima zi ok, cu niste peste la gratar seara, dar eu l-am mancat doar cu lamaie, acum am luat micul dejun, si abia astept prinzul, ca mi-am curatat niste portocale , le-am luat in casoleta la munca, ca altfel nu am timp si abia astept sa le devorez.

Se pare ca m-am imprietenit si cu morcovul, am mancat destul ieri, dar cred ca de nervi, am muncit mai mult decat de obicei.

Sa inteleg ca nu e nici o problema daca mai beau din cand in cand cate un pahar de Coca-Cola zero sau Light, ca eu oricum nu beau cafea?

Hai ca va pup si vorbim la pranz.

A, si apropo, eu am mai luat aseara si normoponderol, cred ca am dat un kg jos ca m-am dus la toaleta de credeam ca nu mai ajung, ce clisma cu cafea, nici nu am nevoie daca mai iau si in seara asta iar.

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…..

Mergi la inceput