Leoaicele *(28)*-alaturi de EMMA!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Neatza!
Acum apar si eu in listuta de pe prima pagina...super

Adriana ce frumos ai povestit despre aventura la munte, parca ma si vedeam si eu pe acolo, tavalindu-ma in zapada cu sania

Annie poze am la semnatura, sunt separate poze Isabela, poze Raphael pt ca sunt pe un cont comun cu celelalte mamici si deja nu mai era loc sa punem toate pozele impreuna

Dodo tu esti gravidutza? super frumos! Sa ai o sarcina usoara si frumoasa...in ce luna esti? si mie imi e dor de burticutza mea, care de altfel a fost foarte mica.

Leditia totul e bine cand se termina cu bine

Catutza multumim de complimente

Danyalo si Copilutzu sa dea Doamne Doamne sa va bucurati cat de curand de o minune in burtici

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Isabela lui Raphael Nicolas (23.10.2008)
Poze RAPHAEL
Poze ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata, n-am vrut sa va fac sa asteptati, dar ieri mi-a fost imposibil sa ma apropii de calculator, dupa atatea zile de lipsa, am spalat (stiam ca azi si maine e sarbatoare, iar dupa aia cica 7 zile de la Boboteaza nu se spala), am gatit, asa ca seara am picat franta.
La munca a fost bine, plictis mare, inca nu am fost repartizata pe felia mea, suntem toti cei care am luat examenul intr-un birou si citim buletinele informative proprii sa ne familiarizam cu sistemul de lucru!
Dar toata lumea ne-a primit bine, stam vis-a-vis de o direcoare general tare draguta (care-m aminteste de prima mea directoare) si pe palier cu presedintele institutiei!
Astazi am venit cu o durere de cap ingrozitoare la munca, care nu mi-a trecut decat dupa ce mi-a facut sotul un masaj bun (lucram de ieri in aceeasi cladire, dar alte departamente)!
Izabela, am vazut familia ta frumoasa, am citit povestea voastra, ai talent la povestit, la unele pasaje imi venea sa rad, la unele imi venea sa plang!!! Raphael e tare scumpel,e o minune!
Dany si Copilutzu, bafta in incercarile voastre, aveti ambitie si asta e tot ce conteaza!!! Sa dea DD sa va puna in brate copilasul mult visat!
Daria, sper ca ai iesit deja din butoiul cu melancolie si iti este mai bine, nu mai repet si eu ce au zis fetele ca ai langa tine un copil minunat si un barbat iubitor (deja am repetat), fii mai optimista!
Iti mai pun odata linkul cu pozele de la revelion (pentru fetele care l-au vazut deja, am mai intercalat si poze noi):
http://picasaweb.google.com/catalina.balaban/Reve2009#
Dodo, multam de capitol nou!!! Si de horoscoape!
Adi, frums si bogat revelion ati avut, n-am avut timp sa-ti laud coronitele si pachetele executate cu ele, impresionant de frumoase!!!
Catutza, felicitari pentru jobul definitiv, cred ca e cazul sa ne intalnim la o bauta si sa dam de baut si celorlalte fete care or putea sa vina, ce zici?
Observ ca ne-am adunat o multime de feline iubitoare sau detinatoare de pisici!!! Cate pisici sunt? Are Dany, are Annie, are Copilutzu...Cine mai are? Mie-mi plac mult, mai ales daca sunt blande, dar nu am!
Pup toate felinele Leoaice sau Pisicute!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


Io le am pe astea, se pun ?

Katty, super faine pozele, are nejte ochi Andrei




Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Se pun, cum de nu!
Multam si de complimente!!!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Katty multumesc . Mai bine un pic de plictis la munca asa de inceput pana 'iti intri in mana' decat sa fii stresata ca ai prea multe de facut. Foarte frmusel si scumpel Andrei si a avut un costumas superb in noapte de rev, imi place si de Ana...e verisoara sau prietena? pup dulce.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Isabela lui Raphael Nicolas (23.10.2008)
Poze RAPHAEL
Poze ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyzapi spune:

Eu am dormit super bine azi-noapte, m-am culcat pe la 12 si m-am trezit la 6 dim ca plangea bebe de foame. Inainte de 6 dim a mai papat bebe de 2 ori dar i-a dat 'sotzul' (nu suntem casatoriti, suntem de 1 an jumate impreuna) sa pape, m-a lasat si pe mine sa ma mai odihnesc si tare bine a fost. Pe urma s-a mai trezit bebe la 9 sa pape si m-am trezit de tot.
De regula mananca bebe de 3-4 ori pe noapte...sper sa mai renute la o masa in timpul noptii cat de curand.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Isabela lui Raphael Nicolas (23.10.2008)
Poze RAPHAEL
Poze ISABELA
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Neatza si La multi ani ! Va pup si io desi cu intarziere maaaare, ca sunt lenesa ca orice creatura care abia a asteptat vacanta si acu s-a trezit brusc la munci.
Mey Daria mey, tare ma depresa mesajul tau depresant. Nu pot veni sa te iau in brate si sa-i aduc Giuliei un partener numai bun pentru distrugerea casei (macar facem concurs, care distruge mai repede si mai temeinic mobila, aparatura si ce-i mai pica prin manutze). Dar pot sa-ti trimit multi pupi si sa-ti recomand vitamine, sa vezi partea plina a paharului si curaj (cum zic astia de pe aci), ca incepe munca si o sa-ti fie dor de vacanta.
Dodo draga, multzam mult de tot pentru horoscopul de dimineatza, sper sa ai mana buna si sa fie cum zice acolo.
Dany, tin pumnii sa strangi banutii si mai ales sa fie cu noroc. Da de stire cand faci FIV-u sa te bag in lista de rugaciuni.
V-am pupit, fug la munci
r

Copiii merita tot efortul nostru
Alex, Andrei,
Ecaterina, Silviu,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

hello!

si eu pe fuga va , am citit tot dar mai greu cu scrisul!

Katty , ce bine ca lucrezi cu sotul tau in aceeasi firma! au am lucrat cu Mihai vreo 12 ani impreuna si inca mai plang dupa perioada aceea cand mergeam la munca impreuna si plecam tot impreuna si ne plimbam prin parc dupa servici sau mergeam la o pizza sau la un film....dar atunci nu aveam bebeloaica asa ca acum ne adaptam situatiei!
De intanlit sunt de acord, abia astept dar stai sa iau primul salariu macar ca eu lucrez de la sf lui nov dar bani iau abia pe 10 februarie...

Raluca , ma bucur ca ai dat un semn , va

Annie , lasa viteza mai usor ca e pacat de bani...mai bine iei un parfum cu ei

Daria , mie-mi plac pisicile tale


revin de acasa




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

am aparut la net dupa odihna de dupa pranz(a dormit siDonu')

Daria si eu m-am obisnuit cu vazut BB2 la eco si abia astept
Katty ma bucur ca esti bine...
Isabela da am "samburel",al 2-leaacum am cca 61/2 dar la semnatura e mai precis
Raluca bine ca ai aparut chiar si daca mai tarziu
Ani bey daca asa zice ,asa trebuie sa fie ,clar





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2-EDY

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Salutare! Andrei tuseste in continuare, eu incerc sa-mi revin - cred ca o sa ma duc la sala sa fac si eu altceva (sta sotul cu ANdrei). Numai cu Andrei, numia cu ANdrei ca n-am cu cine-l lasa - am nevoie de o pauza eventual cu sotul langa mine dar nu se poate asa ca ne revenim fiindca Andrei e cumintel si n-are nici o vina.

emma

Mergi la inceput