Pestisori... pestisori... (29)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Salut!
Ce-i cu atata liniste doamnelor??? Daca nu va potoliti o trimit pe Sasha la voi.... pisica neagra in calduri, again. Nu stiu cum fac dar maine musai trebuie sa ajung cu ea la veterinar
Am ajuns acasa inghetata de frig, doar resemnata ca trebuie sa renunt la matahala, la batrana doamna pentru cunoscatori....motor de 2450 cmc, matahala are aproape 2 tone si nu ma lasat niciodata in drum. daca nu vreti sa va innebunesc cu masina mea pune-ti interdictie pe topic.
Cine a mai fost azi la servici in afara de mine si Daneza? Cum va fu ziua? Eu se pare ca am inceput anul bine si asa va trebui sa mearga pana la sfarsit, bine ca s-a dus draku ala ce-o trecut
Felis, vino si tu mai des, eu vad ca am inceput sa ma molipsesc de la Daneza.
Mirela, ia striga mataluta catalogul, ca esti cea mai veche prezenta si scoate absentele la careu.... io zic sa le dam si pedepse
Elyanne, si tu? Si tu poti striga catalogul, ca esti responsabila cu buna functionare a capitolelor
Danezo.... ai crezut ca scapi?


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Helooo, va obosit atat de mult ziua asta? Haideti, promit ca nu vorbesc de matahala


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.



mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

prezent !

Azi la servici a fost asa si asa , clienti nu prea dar suficienti gura casca cat sa te sacaie ......dar am avut o super clienta , o fetita draguta foc . micuta de 1 an jumatate si scumpica rau ...aranja pernele pe canapele, lua pliantele , am plimbat-o cu un carucior de marfa ....si la sfarsit i-am dat o pernuta cadou si mi-a dat un pupic! Semna asa cu mine cand eram mica , brunetica si creata ....clar ca imi trebuie bebe abia astept


Apoi m-i s-a pus pata sa fac o ciorba cu afumatura si am cautat pe la niscai magazine, dar unele erau in inventar , altelel nu aveau asa ca am ajuns la piata ...de unde am mai luat cate ceva ....acum e gata ciorba.....cu zeama de varza de la vecina...care are o fetita de 2 ani si 2 luni si care a venit la mine, am pus muzica a dansat , a luat coronita de pe masa si-a pus-o pe cap si ne-am distrat....cu greu a luat-o acasa maica-sa .....

deci asta e programul pana acum .....

restul sirenelor

hai va dau o portie de ciorba cu afumatura

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

haha..dany ce m-ai distrat dar ai mare dreptate!!.. important e sa fie iubita si de sot si un pic de soacra

Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui crig72

haha..dany ce m-ai distrat dar ai mare dreptate!!.. important e sa fie iubita si de sot si un pic de soacra

Mariuca



Eu o iubesc deja de multa vreme!Iar " handralaul " scuzati expresia o sa fie topit!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

hihi..dany special am scris un pic
apropos si eu am mers azi la munci dar a fost ok pentru ca nu m-am trezit dimineata.maine scap repede si poimaine zi libera ca sa pot sarbatori ..asa ca nu voi avea o saptamana prea grea.am si eu timp mai mult pentru Mariuca mea.
pupici



Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Eu acum am reusit sa ma uit pe siteul facultatii... si mi-au stricat ziua... seara... am primul examen din sesiune sambata Asa repede
Asa ca nu mai strig nici un catalog... va las pe voi
Dau pe aici dimineata, la cafea... ca dependenta-i mare... si de cafea, dar mai ales de DC
Poate vreti sa va povestesc ce am invatat



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Crig

Elyana, spor la invatat .Dac' eram mai aproape de tine ma ofeream bona , ca imi place ...pt. ca imi plak foarte tare copii, visul meu este sa fac o gradinita de copii ( nu ai mei, ca nu mai am timp) ai altora

Maramiiiiiiiiiiiiiiiii...unde esti ? Sper ac nu ai cazut in butoi

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

Elyana, spor la invatat .Dac' eram mai aproape de tine ma ofeream bona , ca imi place ...pt. ca imi plak foarte tare copii, visul meu este sa fac o gradinita de copii ( nu ai mei, ca nu mai am timp) ai altora
oooo ce bine era...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely, ce facultate faci ?

Ma batea si pe mine gandul sa fac un master dar ma intreb daca imi ajuta la ceva nu prea cred

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput