"burtoase" de septembrie 2009?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimika spune:

Bine v-am gasit! Felicitari burticilor, aveti grija de voi. Mie parca imi este si teama sa intru pe odisee, pentru ca am pierdut o sarcina in august, iar acum sunt insarcinata din nou. DPN 10 septembrie. Sper ca de data asta totul sa fie bine si sa ramanem impreuna pana la sfarsit! va imbratisez!

Edit: dr. meu este tot dr. T :)Am programare la el pe 14, sa vedem samburelul :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

bravo mimika,felicitari! ai sa vezi ca totul va fi bine de data asta. te rog,sa nu te stresezi si ai sa vezi cum ajungi in sept vaitandu-te ca nu mai poti(asa ca mine acum)
[bravo si fi optimista!

37S+sa fii alaturi de noi pana ne nastem sanatoase!
AMR 3 sapt pana sa o cunoastem pe Ana Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

Monica, Dzeu sa fie cu tine si cu samburasul din burtica.

36+cu CLARA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

wow deja burtici de septembrie...parca ieri imi faceam testul de sarcina...ce repede trec saptamanile

felicitari si sa aveti o sarcina usoara si bebelusi sanatosi

Adriana mamica de Cezarica (23 aprilie2005) si minunea din burtica 13+
it's a girl !!!

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine
"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Felicitari!!!
sa aveti o odisee frumoasa si linistita! sa va bucurati de fiecare clipa de "burtoase", ca e unica!
anul trecut eu am deschis odiseea de septembrie - octombrie, exact pe 29 decembrie, de fapt...2007

pupici}{


poze noi cu bebelushull
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

Mimika, tare ma bucur pentru tine. Tin pumnii sa fie totul bine si in septembrie sa iti tii puiutul in brate

Fetelor de septembrie 2009, o odisee frumoasa va doresc, sarcini usoare si bebei sanatosi



Dark Bendis
& Hogmanay Baby

"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Viitoare mamici de sept-oct 2009 va doresc din suflet sarcini cat mai usoare si bebelusi sanatosi. Am facut parte din odiseea de sept-oct 2008 iar acum sunt fericita mamica a unei fetite minunate.

Monicule si Delphinas, asteptam vestile bune

Mamica fericita de Carla Alexandra (13.08.2008)
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

buna Fetelor
de la capitolul inseminare am trecut la voi daca totul e bine de data asta, in 4 septembrie imi tin si eu in brate , dupa 5ani de asteptare, bebelusul

Aseara am fost la medic la ecograf inca nu se vede, medicul nu a fost foarte optimist, dar eu stiu ca e acolo, am 2 teste pozitive si azi betahcg 645.6 e mic dar e acolo in burtica

felicitati si bafta la toate fetele cu burtici

la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marianebuna spune:

Buna fetele! M-am intors si eu din concediu, in seara asta am programare la un medic la care as vrea sa si raman daca ne "placem"... cu putin noroc poate vad ca ii bate inimioara copilului... tieti-mi pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Buna ziua,


Vad ca fetele au retineri mari anul acesta la burtici de sept-oct.
Acum doi ani era veselie mare la topic...la inceput de 2007.
De aceea le invit sa-si faca curaj si sa posteze!
De asemenea ma inscriu si eu in odisee.Am doua teste pozitive,UM-4 decembrie,DPN 10 septembrie.Inca n-am ajuns la doctor,ma voi duce mai tarziu...prin saptamana 7-8.Calculele le-am facut pe net

Astept sa se inscrie in odisee si cateva din prietenele meleDe la papanashi si dulceturi...si din alte parti

Propun sa se faca o lista la inceput de pagina,cu datele fiecaruia:UM,DNP,data nasterii...si daca mai aveti si voi idei.

Nah ca mi-am facut curaj si am scris!
V-am pupat.Maria bafta la control.


Jurnal de mogalneata
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput