Redoutistele fidele La Redoute France (157)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:


La multi ani! si bine v-am regasit

La multi ani Alexandra Daria!

Giova felicitari!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Felicitari, Giova!
La multi ani, Alexandra Daria.


Va mai uitati pe .fr?
Sunt ceva reduceri...
Am primit mail de la tao....incep reducerile pe 7 pana la 50% poti sa-ti configurezi preferatele cu reduceri deja afisate dar pe un link care este dat doar prin mail... chiar cu 18 transport euro merita. La pantalonasi de la 3.99 pana la 8 euro... si bluzite de la 2.99...Ideea e ca nu au prea multe...


Pe unde ai mai shoppinguit?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

La multi ani tuturor si un an nou minunat!

Giova felicitari si sarcina usoara! Vine barza cu surioara ptr Marco?

Dana multumim de info!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Wow ce reduceri de pret splectaculoase pe .ro la lichidari de pret....

www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/" target="_blank">Votati-ne va rugam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Salutare si LA MULTI ANI ! Sa aveti parte de tot ce va doriti anul asta, si bineinteles de shopping pe LR.fr !

Miercuri incep soldurile pe .fr :(... si n-au anuntat nimic pe mail, in schimb de la Vertbaudet am primit deja link-ul catre selectia de articole soldate...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui ChrisDun

Salutare si LA MULTI ANI ! Sa aveti parte de tot ce va doriti anul asta, si bineinteles de shopping pe LR.fr !

Miercuri incep soldurile pe .fr :(... si n-au anuntat nimic pe mail, in schimb de la Vertbaudet am primit deja link-ul catre selectia de articole soldate...



Christina


miercurea asta,pe 7 ianuarie???
parca incepeau pe la sfasitul lunii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Bunaaa si La Multi ani!!![pup]

Va doresc un An Nou asa cum va doriti , fiecare in parte!

Nu am mai inrrat deloc, am fost plecati de pe 24 si abia aseara am ajuns in Bucuresti! Astazi sint deja la birou..
Mi-a fost dor de voi! O sa incerc sa va citesc din urma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Servus si la multi ani. Sa aveti un 2009 asa cum va doriti.

Fetelor, va rog frumos sa-mi spuneti de unde mai cumparati hainute pentru copilasi. Eu n-am apucat sa fac decat vreo 5 comenzi pe lr.fr si sunt asa frustrata ... nu-mi mai vine sa cumpar hainute din magazine mai ales cand vad ce preturi au. Am reusit sa fac un mic stoc mai ales pentru la vara insa as vrea sa profit de reducerile din ianuarie. Am incercat pe t-a-o insa au asa putine produse ...

ChrisDun, Vertbaudet livreaza in Romania ? Am incercat sa-mi fac cont insa imi spune ca telefonul mobil este incorect. Si nici tara nu mi-o cere. Cum e ? Unde gresesc ?

Va multumesc frumos.


Dani, mami de Rasfatzel (23.06.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La mlti ani tuturor,anul care vine sa v-aduca numai bine si bineinteles multe cumparaturi pe Lr.fr.

Felicitari Giova pt sarcina!!!

La multi ani Alexandra Daria!!!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

La multi ani cu bine si sanatate tuturor mamicilor,bebitilor si nu numai!
Si mie inca imi trimit LR.fr mailuri cu reduceri dar inca nu m-au anuntat de marea nebuneala cu big reducerile din ianuarie.si chiar daca imi trimit nu mai intru la ei ca ma zgarii pe fata de necaz.
In schimb eu stau ff aproape de Dragonul Rosu si am gasit niste standuri cu hainite ok,la preturi bunicele.I-am luat mandrei mele body de la Gap cu 20 ron,un alt body cu guleras brodat tot cu 20 ron si au multe modele super si de baietei cred ca toate sunt la 20 ron.Si i-am mai luat un plovaras cu 20 ron si o jachetica peste cu 25 ron.Deocamdata abia l-am descoperit dar emisto.Toate sunt de calitate si au hainite super frumoase.Am mai dat peste un stand unde au si produse de la Esprit pt copii dar la niste preturi nesimtite,si au si taiata eticheta de pe ele.Lucreaza o vecina la ei si mi-a zis.Am mai luat lucrusoare dragute mai mult pt Alex,dar pe un plovaras am dat 46 ron,dar in toamna pe pantofiori de piele si interior si exterior am dat 40 ron super ok.oricum eu sunt multumita cat de cat de preturile de aici ca in magazine sunt cu cel putin 50%(sa nu zic 100%)mai scumpute.Daca vreti careva nr standurilor vi le dau si poate gasiti si voi lucrusore pt copilasii vostrii pana de dau drumul astia din Franta la comenzi de la ei.

tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria
30.05.2008


Mergi la inceput