Redoutistele fidele La Redoute France (157)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

La multi ani, sa fiti sanatoase si fericite alaturi de cei dragi voua si la cat cat mai multe cumparaturi de pe .fr Doamne ajuta sa se redeschisa .fr pentru noi.




Carmen 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

La multi ani, multa sanatate si numai bucurii tuturor redutistelor si familiilor voastre!

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

La Multi Ani redoutistelor! Sa va aduca Anul Nou sanatate, bucurie, bunastare, implinire alaturi de cei dragi!
Si sa aduca minte deschisa celor de la LR.fr astfel incat cele mai mari probleme sa le avem daca vin coletele in Romania in 10 zile sau 5 saptamani!

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Sa privim cu speranta la anul care vine si sa ne aduca cat mai multe pachete . fr, La anul si La multi ani!!!

Elena M.&Adrian Atit de mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

La multi ani!
Va rog sa-mi spuneti si mie daca LR livreaza in Republica Moldova? Unde ar tb sa ma uit pe site? Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

LA MULTI ANI! UN AN NOU MAI BUN SI PLIN DE REALIZARI!!!

n-am reusit sa mai intru deloc asa ca urarile noastre vin cu intarziere, dar din tot sufletul

giovaacum am vazut FELICITARI!!! o sarcina usoara iti doresc sa ai



Mamica de bobocel David-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missdeutza spune:

La multi ani!!!!!Un an nou fericit cu numai bucurii si multe avutii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

La multi dragi dragi redoutiste!!!!

Nushu mersi iubita. chiar usoara nu e, la cat de rau imi este. dar sa spunem ca am experienta de la marco.

_
Gio11+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

LA MULTI ANI, REDOUTISTELOR!!!!!!!!! Sper din tot sufletul ca anul asta .fr sa reia livrarile catre Romania ! Doamne ajuta!

Giova felicitari!!!!!!!!!!! Sarcina usoara si bebe sanatos iti doresc! Uauuu ... se apropie ziua lui Marco!
Ziua fii-mii este azi .... am facut 3 anisori! (ce mica diferenta intre piticii nostrii)


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Am aproape 3 ani ... !

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

La multi ani Alexandra Daria!

Giova,felicitari pt sarcina!Sa ai grija de tine si sa-ti dea Dumnezeu un bebe sanatos.

Mergi la inceput