Puiuti de Randunici 2008!! (173)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

he, he, Nico,cel mai mult vreau maine la munte( dragoslavele, mai sus de Campulung), dar recunosc ca mi-as dori sa nu ninga pe drum...ca n-avem lanturi si nici cauciucuri de iarna!

Naty, nici unul nu e stelist, dar era singurul in afara de roz....prefer sa cred ca sunt culorile Angliei! oricum, imi place tare cum ii sta lui Suru in culorile astea!

Luny, ma bucur ca ai dormit mai multisor! era sa scriu ca te invidiez, dar apoi mi-am dat seama ca nu e cazul!

Bubule, masaj, ai? sa fie cat mai placut....


Nico, poti sa iei niste Paracetamol- sau mai bine Fervex, ca are si ceva decongestionant in plus! si sanatate!
bine ca mi-ai amintit sa iau si husa de la carucior!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

hai ca am vazut iar pozici frumoase, copilasi care mai de care mai frumosi si mai haiosi!

aseara a fost funny cu musafirii.. au mancat bine, ne-am ras.. pana si Andra a intretinut atmosfera.. si bineinteles ca dupa ce i-am dat ei sa manance m-am pus si eu sa mananc si a vrut si din farfuria mea asa ca m-am conformat si a papat si niste piure de la mine.. si faza funny: ma luasem cu vorba cu musafirii, Andra era in brate la mine si a inceput sa ma certe pe limba ei ca sa ii mai dau piure, dar asa de comica a fost..

azi noapte a fost mai bine cu trezirile.. oare cat dureaza pana ies la iveala fasolicile?

am avut si un vis ciudat azi noapte.. se facea ca am revenit in tara, dar nu stiam daca e definitiv sau nu.. si nu stiu cum eram in Buc si cica am dat la facultate iar.. intrasem dar nu stiam la ce fac eram.. si se facea ca eram intr-o sala de curs si faceam mate.. si mi s-a nazarit mie sa fac facultatea de mate iar proful respectiv ma incuraja.. in acelasi timp ma intrebam cum sa mai fac o facultate(desi imi doream a 2a fac) ca trebuia sa ma intorc in USA.. si am visat si fosi colegi de ai mei care imi ziceau sa ma duc inapoi in State.. deh.. ciudatenie de vis...

tre sa imi fac timp sa pun si eu cateva poze..
acum si ma duc sa spal vasele de aseara

Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Tuchi, multam de sfaturi! Incerc maine Fervex ca nu am. In lipsa de altceva am bagat un Nurofen. Sper ca nu am facut o mare prostie...

Cat a fost combinezonul? Matei nu are de fas, si e clar ca ii trebuie. Noi insa nu avem Cora (sau avem?). Ce am vazut eu erau undeva la 240 de ron si asta in toamna...

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

NU trebuia sa iau Nurofen

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Nico, 100 lei! Nu e foarte gros, e ussurel, dar pot sa il imbrac cum vreau pe dedesubt!
Habar n-am daca e Cora in Brasov! uita-te pe net!merge si Nurofenul, are efect chiar mai bun!

Ma duc sa dusulesc Ilincoasa, Sebul doarme deja de o ora!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Cata, pai tu pleci cand vin eu cu vinul? Ca asa ai zis, ca bei dupa ce faci bagajele. Mishto costumul lui Seb, cred ca e practic intr-adevar. Haide, du-te la dush, ca iti pastrez un pahar aburind.

Naty, Iulia e criminala cum doarme cu iaurtul la gurita!!!!:)))))))))) Si haide, ca am si vin nefiert, se poate!?!

Stela, chiar dc tu beai deja un vin, merge si al meu, k e fierbinte, are zahar, scortisoara si cuisoara...

Clau, sa stii ca te-am servit de cum m-ai anuntat! Mai, ce m-a amuzat Rebe in filmuletul ala in care era sechestrata in pat!

Nicoleta, dc bei un vin fiert de la mine, te faci bine fara medicamente!

Ma duc si eu sa fac o baie, nu cred ca mai vin la calc. ca sunt tare obosita, las vinul buuuuun, sa serviti si voi, k ne-o da maine cineva o cafea, sa ne dregem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Nu avem Cora. Asta e. Lasa ca gasesc eu, desi ar trebui repede... Sa mai treaca nebunia asta cu sarbatorile! Am bagat niste ananas, sper sa aiba destula vitamina C... of, adevarul e ca nu mai racisem de mult timp!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Alice, da, merge si un vin fiert, abia doarme mai bine odorul!

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Stefu a facut 39,3...nu stiu ce-ar putea avea...nu a tusit absolut deloc, muci nu are, kk a facut normal...so, asteptam sa vedem ce e...ma oftic ca nu i-am pus novocalmin, dar i-am dat Panadol...

Tuchi, novocalmin de 300mg am vazut ca zice de la 4 ani, ca am pt. Vlad. Lui Stef pot sa-i pun jumate daca e ceva la noapte???pls,pls!

A fost tare bine la masaj, doar ca n-am mai facut si reflexo, s-a scos randunoiul ca el a facut primul...se facuse 9 si Stef nu mai putea...mai si ardea . La nasu a dormit doar juma de ora toata ziua si era rupt...
I-am luat Lapte Milumil de noapte, noroc cu Sovi ca mi-a zis de el! sa vedem daca ii tine ast ade foame, ca nu se face gros ca ala cu cereale. Nasol e ca a papat doar 100 ml si a adormit...i-am pus si un prosop cu apa rece pe frunte si nici nu s-a miscat...of...trebuie sa-l pazesc acum!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Tuchi, cleme,
Vreti sa mor de corazon? Ninge??????? La mine-n cartier inca nu ninge. Am sarit ca la armata direct la geam sa studiez peisajul.

Eu n-am cauciucuri de iarna, experienta in a conduce iarna si nici strazi pe care sa pot iesi iarna. A nins => mi s-a blocat straduta => mai scot masina cand topeste zapada DD => mers cu autopicioarele+tramvai+metrou+autobuz => rugat mult la DD cat sunt pe traseul "autopicioarele" sa nu intalnesc patruped prost dispus.
of, of, of si mai, mai, mai pt mine zapada = mare durere de cap

Mergi la inceput