Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (44)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

La multi ani! Monik

Si noi am schimbat azi semnatura

Fetelor cum stati cu carnatii,sarmale ,duciuri? Noi am papat si ieri si azi de toate si avem ditamai burtoiul. Stau cu burta intr-o parte si nu ma mai pot misca .

Va pupik

24+ cu Maria
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

MAYA multumesc! Felicitari si tie ca rezisti eroic si faci tot ce iti sta in putere pentru puisorul din pantece. Este adevarat ca acuma-i greu dar anul viitor pe vremea asta vei avea un copilas zvapaiat care sa iti umble pe sub brad si pe care sa il supraveghezi sa nu guste din globulete si betealaDeci...chiar daca este greu acum, toate astea vor fi uitate cand iti vei strange minunea in brate.
Te imbraisez mamica curajoasa si iti doresc muuuuulta sanatate tie si lui bebe. Sper ca Dumnezeu sa te intareasca si sa iti dea putere sa treci cat mai usor peste aceasta perioada grea.

Florin 18.05.2002Teodor 01.03.2005BB3 - Codrin - 25+
Poze la albumul dc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Dupa morfo de la 22-23 sapt voi cand ati mai mers la eco?

24+ cu Maria
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Monnvas, LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!!!

Moniq, LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!!!

29+ cu Alexandra

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Eram 2,vom fi 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Monvas !!!!!!!

***

Cu intirziere, multi la toate fetele si bebelusii lor!
Craciun fericit!

Gina 25+
Eu vreau Thomas
Tati vrea Cristian
Va fi oare Thomas Kristian??

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica2008 spune:

cu intarziere va urez si eu un CRACIUN FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI sa fiti sanatoase la fel si bebeii vostrii.Va pup dulce.
rodica+23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Cu intarziere va urez si eu CRACIUN FERICIT !!!!!!

Monnvas - LA MULTI ANI!!!

Azi suntem si noi mai liberi, dupa un ajun de pregatiri cu multa mancare si mers la colindat pana noaptea la 1; ieri am stat acasa si am asteptat colindatori, iar azi ma refac cu o salata de fructe dupa cele 49 sarmale pe care le-a facut sotiorul (ia fost frica ca nu o sa ii ajunga).

Am schimbat si noi semnatura si am pus si poze noi cu burtoiu


28+Ariana

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zsuzsu spune:

buna seara la toata lumea
va doresc si eu cu intarziere un Craciun Fericit si plin de daruri alaturi de cei dragi
si imi cer scuze ca asa de tarziu dar sincer nu am avut timp fizic sa inytru mai repede
si de asemenea doresc sa urez La Multi Ani la Silvi si la Monnvas-


26+Iulia Petra si de Daniel(05.03.2006)

bb 2

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

la fete.

cam liniste pe-aici.
mie mi-au plecat musafirii, am facut curat si acum stau cu burta care e ff plina la soarela bec adica.

noi plecam maine la munte, la lepsa ca-i mai aproape si e zapada multa.
am ceva emotii, dar ma risc si ma duc ca pana ninge la galati sa se aseze zapada, mai e.....

alina, eu am fost la 24 sapt la echo si acum mai merg la 30 sapt.

http://community.webshots.com/album/564158202qLWcSl

poze "calde" cu mine si fata mea

mitzica26+ sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Monnvas, Silvi, La Multi Ani si de la noi, sa aveti parte numai de bine in asteptarea bebeilor

Adee, f frumos "burtoiul".

Eu sunt full zilele astea, dupa cum ziceam, am acumulat 2 kile in 2 zile, dar nu m-am omorat cu mancarea, mai mult cu dulciurile

Maya, Joanna, si eu am uter hipercontractil, am fost internata la 21 sapt in spital si am facut injectii cu no-spa si scobutil, apoi am avut repaos acasa, dar nu "legata" de pat. Am contractii nedureroase, dar la ultima eco totul era bine, inclusiv colul. Multumesc lui Dumnezeu ca e spre bine si sper sa nu mai am parte de vizite la spital.
Va doresc numai bine si incercati sa rezistati, stiu ca e greu, dar vorba unei prietene "produsul final merita"

Mai stiti ceva de Ayla?

Pupici pe burtici

28+ Ana Bianca

Mergi la inceput