Nasterea in apa - o alternativa, un miracol (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

buna dragelor! mi-a fost dor de voi!!!

cum ati petrecut craciunul? noi foarte bine..am incercat s anu pap prea mult..k altfel simt ca imi explodeaza burtica:P..am trecut foarte bine dar prea repede pt gustul meu peste aceasta frumoasa sarbatoare..am primit toti 3 cadouri superbe deja:D

maine (defapt azi) plecam la munte..ne-am luat hainute groase si tot ce ne trebuie..am inclus insa si costumul de baie..pt k o sa facem baita in piscina incalzita a hotelului:D lux nu gluma!!

va pup si va urez la multi ani si sa va aduca noul an numai bucurii!!!

mami, bebe mic si tati

Cristina cu bebe mic 28+

nasterea in apa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_szb spune:

Sunshine_szb DPN 27. 07. 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Dragele mele, va rog sa pastrati o parte din lumina artificiilor aprinse in noaptea ANULUI NOU sa va lumineze sufletul.
Fie ca anul care vine sa fie pentru voi o punte spre ceva mai bun, mai luminos.
Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate . "La Multi Ani"

Cu mult drag, Ana-Maria & Valentin &"perluta" de 15 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

buna dimineata la mamici de delphinasi...
vreau si eu sa va urez un an nou frumos si sanatos, numai cu lucruri bune. sa dea dumnezeu ca la finele lui 2009 sa avem numai si numai povesti frumoase, cand o fi bineinteles.......

LA MUUUUUUUULTI ANI!!!






sa aveti o zi cu mult "bun bun"
aho aho de anul nou... 2oo9... LA MUUULTI ANI sanatosi si cu un la fiecare... va si va ...

viitoare , te DD

finutul radu andrei si finuta maria angela
www.youtube.com/watch?v=gILJFvjweHI" target="_blank">E.M.M.A. pentru ingerasii nostri
cand sa vie... ? repede sa vie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motana spune:

La Multi Ani fetelor! Un an nou bun si cu mult spor, ca pe unele dintre noi ne asteapta evenimente speciale.
Dar pentru toata lumea, sa aveti un an imbelsugat, sa gasiti oameni mai buni si sa aveti o viata mai linistita.



12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurorra spune:

Fetele,va doresc un an nou plin de bucurii si realizari si daca a ramas ceva ce nu ati putut realiza sau obtine in anul 2008 sa se realizeze in anul 2009! Va doresc copii sanatosi si mancaciosi si nasteri usoare!!
LA MULTI ANI 2009!!!!

Aurora si delfinasul minunat Robert-Matei!!!

http://b1.lilypie.com/Eh0Wp3.png

http://community.webshots.com/album/568402632oVgYXj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemora spune:

LA MULTI ANI si natesri usoare si prunci cuminti!

Martie trece-ma si pe mine, DPN 14 mai
Nemora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motana spune:

La Multi Ani! Ce mai faceri, fetelor? ?
Eu astept sa trec de primul trimestru, ca sa incep petrecerile si voia buna , adica sa scap de greturi. M-a luat si o raceala pe care o tratez cu de toate dar se incapataneaza si nu prea vrea sa plece, avem un nou membru in familie , nu e delfinas inca dar e un motanel frumos si pufos, a venit pur si simplu la noi exact de ziua sotului asa ca i-am zis ca e cadoul lui.

martie, ti-am zarit un post pe la un subiect oarecare, cu wrapul cred, si zic ia uite, asta e martie a noastra, proprietara delfinariului virtual ma simteam asa cool ca uite domne', "cunosc" si eu pe cineva pe aici!

Pupici si sa auzim numai de bine!

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

salutare dragi fete in noul an!

noi ne-am intors ieri de la munte unde a fost superb! bebelinu meu s-a simtit excelent in apa calduta din bazin..a fost foarte curata si ne-am simtit toti trei minunat sa stam si sa plutim in bazin..tati se baga sub apa si il asculta pe bebe ce face in burtica..eu il smteam parca cum pluteste si este liber..lipsit de forta gravitationala..am avut o burtica foarte usoara cat am stat in apa..n-am exagerat..reprize de cate 15 minute in apa..si atat..tati..a stat si s-a balacit cu prietenii pana imineata..mami a privit de pe bancuta fiind stropita de toata lumea
a fost foarte frumos..am si dansat slowri si cate o brasoveanca in fiecare seara..ne-am simtit bine..a fost super!

voi pe unde ati petrecut? ce va fac ingerasii? aia din burtica dar si delfinasii de pe uscat
abia astept sa ne intalnim iar cu al nostru pitic pe 29 la dr B. sper ca totul sa fie ok si bebe sa se miste cat mai mult, dar ordonat...burtica creste creste creste..si odata cu ea si mami creste in dimensiuni..am luat 7-8 kg pana acum..cred k ma incadrez in standarde..

va pupic si sper sa aud cat mai multe vesti bune si de la voi

Cristina cu bebe mic 29+

nasterea in apa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemora spune:

Motana, taci ca pe mine m-a apucat...cheful de... - da rau!
in al doilea trimestru adica

Mergi la inceput