LMA Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (149)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amy26

LA MULTI MULTI ANI FLORIS!!!!

ITI DORESC SA FII SANATOS,FERICIT,IUBIT SI SA AI PARTE DOAR DE CLIPE FRUMOASE IN VIATA!!!

AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)


si din partea noastra



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

M-au sunat de la pro tv de la stiri in legatura cu indemnizatiile! ASA MA BUCUR CA AM REUSIT SA MISC CEVA! MACAR SA II FACA DE RAHAT PE DOBITOCI!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
POVESTEA NOASTRA
UN ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

BB- CRED CA TE VOR SUNA SI PE TINE...MIE NU IMI MERGE MESS-UL!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
POVESTEA NOASTRA
UN ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

eladea nici noi n-am facut bradul... ieri eram depresiva ca nu apuc sa fac nimic .. sa ma pregatesc, acum deja ma distrez... La noi vine un prieten imbracat in Mos ... maine seara si s-au auto invitati cam multi...ba cu colinde, ba sa vada Tustele... vom fi cam 20



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

La multi ani,Floris! Sa cresti mare, sa fii sanatos si sa ai parte de tot ce e mai frumos in viata!


Va dorim un Craciun fericit, linistit, cu multe cadouri si multe bucurii alaturi de cei dragi! La multi ani tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui pussi

eladea nici noi n-am facut bradul... ieri eram depresiva ca nu apuc sa fac nimic .. sa ma pregatesc, acum deja ma distrez... La noi vine un prieten imbracat in Mos ... maine seara si s-au auto invitati cam multi...ba cu colinde, ba sa vada Tustele... vom fi cam 20



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!


uauuuuuuuuuu..asta da distractie...
si lui Eric ii plac musafirii, ii place casa plina... cand deja vede ca pleaca lumea, se uita asa suparat la usa, dupa ei...

si noi o s aavem musafiri, atat cei care inca nu l-au vazut pe Eric si acum au prins momentul cat si cei care nu ne-au vazut la casa noua, ca suntem mutati exact de cand am iesit din maternitate...

ellis, e seriaosa treaba... noi aici in Cluj am primit indemnizatiile, cu cateva zile intarziere...

of mai, pai daca nici acum n-au, atunci de unde vor avea bani de 85%???

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC LA 1 ANISOR...
Sa-l ajutam pe Andrei sa se faca bine...


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

FLORIS LA MULTI ANI CU SANATATE SI FERICIRE!1 SA-TI BUCURI PARINTII IN FIECARE ZI SI SA CRESTI MARE SI VOINIC!! PUPICI LUI MAMI
LA MULTI ANI , MULTA SANATATE, FERICIRE, BUCURII SI IMPLINIRI, CRACIUN FERICIT, SA VA ADUCA MOSUL TOT CE VA DORITI, UN AN MAI BUN, MAI PUTINE LACRIMI, MAI MULTE ZAMBETE, MAI MULTI BANI, MAI PUTINE GRIJI, MAI MULTE BUCURII, ASA SA NE AJUTE DUMNEZEU!!!
VA PUPAM SI VA IMBRATISAM CU DRAG..VA DORIM SA AVETI PARTE DE SARBATORI LINISTITE, CALDURICA, BRADUT SI MULTA IUBIRE!!
..apropo de iubire..fi'miu a invatat sa spuna tati te iubesc..in traducere pe limba lui..tati oesc
..referitor la alocatie nici noi nu am primit-o..nu au intrat banii pe card si de obicei pana in maxim 20 ale lunii intrau
...in alta ordine de idei ..am reusit sa-i scot lui fimiu mesele de noapte..seara daca stau dupa el beau cam 300-400 ml lapte si noaptea rar i se mai face sete de ceiut..dimineata iar bagam un biberon plin si gata..va multumesc pt sfaturi...mie imi e cam frica cu mancatul asta..fi miu a inceput sa fure mancare ..mananca tot timpul de toate, orice...ieri mi-a mancat 4 mandarine mari..am crezut ca i se face rau si nu l-am mai lasat sa pape ca el ar mai fi bagat..ieri l-am prins ca a luat din castron ddupa masa una si s-a pus jos si manca din ea cu tot cu joaca de frica sa nu i-o iau
..legat de fontanela..noi am facut sapt trecuta vaccinul de un an si o luna si mi s-a spus ca s-a inchis...o sa intreb mai multe cand o sa mergem sa facem si vaccinurile suplimentare..varicela si pneumococic.
VA PUPAM SI IN CAZ CA NU MAI INTRAM V-AM URAT , V-AM COLINDAT SI SPOR LA TREABA V-AM URAT!!(asta mi-a venit pe loc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana8188 spune:

LA MULTI ANI, FLORIS! Sa fii sanatos, voios si la punga gros cand mai cresti!
Mai fetelor, nu ma speriati cu indemnizatiile astea! Ca eu luna asta am luat la timp, dar daca e problema asa de mare, ce facem la anul? Si bunica mea era suparata ca s-ar putea astia sa nu mai aiba bani de pensii de la anul

Nu-i lasati steluta sa cada de Craciun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..vroiam sa zic ca a mancat cu coaja nu cu joaca..mi s-au imbarligat dejtele prin tastatura sau tastele s-au imbarligat printre dejte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

una rece, ala si mai rece...

cica nu se va mai aplica le
gea cu 85%, ca nu sunt bani,. normal....

ati auzit si voi?

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)



ERIC
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC LA 1 ANISOR...
Sa-l ajutam pe Andrei sa se faca bine...


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput