Prietenie la plesneala!-CRACIUN FERICIT!(3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Am intrat sa va rog sa va alaturati pe 24 rugaciunii colective pentru Emma

Misha71



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in 24 Decembrie, ora 13.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Chiar daca nu raspund la subiectul Emmei, sint cu tot sufletul alaturi.
Te poti baza pe noi.
Pe 24 decembrie ora 13 ne vom ruga impreuna pentru Emma, asa cum azi la 13.30 vom fi cu Sonia

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Chiar daca nu raspund la subiectul cu Emma, cred ca asta este motivul pentru care nu prea scriu pe aici. Deschid DC caut prima data vesti despre Emma, ma intristez si .... nu-mi mai arde de nimic.
Ma gandesc cum sunt eu cand Monica e racita si nu vreau sa-mi imaginez cum este Aida acum .... Emma are varsta Monicai. Emma are ochii mari, ca si Monica. Emma ar trebui sa scrie lista pentru Mos Craciun acum. Emma ar trebui sa fie pe patinoar. Emma ar trebui sa fie in parc. Emma ar trebui sa rada. Singura data cand Emma ar trebui sa spuna "au" ar fi cand a cazut pe derdelus. Nu e drept. E doar un copil ...

Pe 24 la ora 13 ma voi gandi la Emma si Aida ....


Sorana si Monica (6 ani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

sorana


*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

stau ca pe ghimpi. Sonia e in operatie de citeva ore. Dau refresh de am tocit mouse-ul sa vad ceva vesti

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

misha,o sa fie bine!are un inger pazitor care o vegheaza...
si eu sunt pe aici si astept vesti bune,


Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Of Doamne, nici un copil nu merita asta! Toti copiii trebuie sa aiba copilarie! Nu e drept!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

acum a inceput efectiv operatia (dupa citeva ore de pregatiri!!!!)si va dura pina la 12-1 noaptea-ora noastra.
Doamne vegheaz-o pe Soniutza!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui misha71

stau ca pe ghimpi. Sonia e in operatie de citeva ore. Dau refresh de am tocit mouse-ul sa vad ceva vesti

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor



Mie-mi spui ... eu oricum stau logata mai toata ziua pe DC ... dau refresh din 5 in 5 min.

Oana e o luptatoare,eu as fi coplesita de situatie ...

Puteti sa-mi spuneti si mie ce s-a mai intamplat cu Ema... ultima data cand am citit-o pe Aida stiu ca recidivase boala si avea multi noduli durerosi ... stiti ce a mai facut???trebuie operata???


Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

pe 24 decembrie ora 13 ne vom ruga impreuna pentru Emma. Este o actiune extrem de frumoasa a fetelor prin care toti ne vom ruga in acelasi timp pentru ea.
Emma e chinuita de dureri. Nici nu-mi pot imagina cum un copil poate suporta atitea!

*********************************

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput