Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(21)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Craciun Fericit,fetele!!!
Buna la toata lumea!!!

Noi doar ce am ajuns acasa,am fost la masa la fratele meu si sa ducem cadoul nepotelului,de la Mos!!!

Laurraa...din cate povestesti tu ai avut ceva zile agitate si probabil din cauza asta nu l-ai mai simtit pe bebe,ca de miscat fii sigura ca el face tumbe pe acolo!!Eu pot sa iti zic,ca am zile cand il simt si de cateva ori pe zi,dar si zile cand il simt numai noaptea,inainte de culcare!!Asa ca nu te ingrijora!!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/


17+

http://bd.lilypie.com/xVz4p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Uitasem ceva...

Carla...ca bine zici,la anul pe vremea asta,vom avea si bebelusii in brate langa bradut!!Cum a reactionat Saby cand l-a vazut pe Mos??


pe toate si o zi linistita,plina de pace sufleteasca!!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/


17+

http://bd.lilypie.com/xVz4p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Craciun fericit, albinutze dragi! Sa petreceti frumos si linistit!
Noi am facut aseara bradul si dimineata am coborat in viteza, sa vedem daca a trecut mosul si pe la noi... Si se pare ca am fost tare cuminti, pentru ca a fost tare darnic! Astazi ne-am jucat toata ziua cu darurile de la mos si acum facem o pauza. Si mai pe seara s-ar putea sa ne vina niste prieteni in vizita.
Pupam pe burtici si inca o data Carciun Fericit!
Revin cu poze!

Ioana 21+ si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Lumina de la Betleem sa rasara si in casele voastre iar bunastarea si bucuria sa nu va ocoleasca! Craciun fericit!



Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 19+] cu
Concediu la mare 2008

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mh spune:

Sarbatori pline de bucurie, sa ne dea DD albinute si bondarei sanatosi!
Pupam burticile!


Mihaela 19+& Irina ( nov 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_MVT spune:

Multumesc mult pentru felicitari si voua va doresc bebei sanatosi si frumosi.
CRACIUN FERICIT mamici si bebei.

mami de Tudor si 19+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Bunaaaaaaaaaa ziuaaaaaaaaaaa!!!

Vai,vai,vai,rusinicaaaaaaa.....v-am gasit pe pagina 2!!

Ati petrecut aseara pana tarziu??Ia sa va vad la raport,si sa spuneti ca sunteti bine,si voi si bebe,dupa atata papa de Craciun!!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/


17+

http://bd.lilypie.com/xVz4p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Si tot noi,ca am uitat sa schimbam semnatura!!Am mai crescut putin!!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/


18+

http://bd.lilypie.com/xVz4p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Am avut parte de-o surpriza foarte frumoasa aseara: ma uitam la TV, cand bb s-a hotarat sa imi dea de stire ca si el e treaz si-i place si lui filmul la care se uita mami .

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07)
13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonaiani

Am avut parte de-o surpriza foarte frumoasa aseara: ma uitam la TV, cand bb s-a hotarat sa imi dea de stire ca si el e treaz si-i place si lui filmul la care se uita mami .

Mari, mami de dulceatza Eliza (06.09.07)
13+


felicitari burticuto.



sa aveti o zi cu mult "bun bun"
LA MULTI ANI si CRACIUN FERICIT TUTUROR!
viitoare , te DD

finutul radu andrei si finuta maria angela
nunta noastra
www.youtube.com/watch?v=gILJFvjweHI" target="_blank">E.M.M.A. pentru ingerasii nostri
cand sa vie... ? repede sa vie...

Mergi la inceput