Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (24)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Citat:
citat din mesajul lui fce

Citat:
citat din mesajul lui nikolici

ufff ce as manca si eu niste pomana porcului...sau un sorici.Si socrii meu au taiat o pe Garoafa si mi au adus bunatatzuri de la ea, dar mie imi este frica sa bag porcutz in mine...

MERRY CHRISTMAS EVERYONE

Christmas shooting








nikolici dar ai incercat sa manainci si a protestat bebelusa sau pur si simplu ai tinut asa strict de la inceput?

Mami de Erica (27.10.2008)
ticker
poze


Tzin eu...dar o sa incep sa pap cate putzin de Craciun , dar nu varza, sarmale....as manca dar na...ma gandesc la bb sa i fie bine.

MERRY CHRISTMAS EVERYONE

Christmas shooting



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fce spune:

fetelor tori a mea sta mai mult cu limba pe/afara, toata ziua face asa de parca ar avea ceva pe limba..am luat ceva de la farmacie pt badijonaj dar pe urma a venit asistenta si a zis ca n/are nimik daca e limba alba, ca e de la lapte si e normal. mai are cineva manifestari asemanatoare?

Mami de Erica (27.10.2008)
ticker
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

fce ai ac carusel ca si noi... l-am luat de la targ in noiembrie, dar al nostru scartaie putin cand se invart jucarelele ...
in rest am mai pus jucarele pe el, ca sa nu fie doar ratele... pe care asta mica le alearga mereu!



Mamica fericita de Sorina Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui preety

fce ai ac carusel ca si noi... l-am luat de la targ in noiembrie, dar al nostru scartaie putin cand se invart jucarelele ...
in rest am mai pus jucarele pe el, ca sa nu fie doar ratele... pe care asta mica le alearga mereu!



Mamica fericita de Sorina Gabriela


vazut poze cu sorina,,,o scumpete
ne place asta mult
eu si andu ne declaramde pitica sorina

''bimbirica'' mic si frumos
andu

mami de andrei (15/09/2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

iriss_04 multumim mult!
deci ne-am gasit si noi un pretendent ... un super flacau!!! sa-ti traiasca ca e super simpatic!
am facut poza ptr babytza da nu stiu cum s-o pun s-o vedeti si voi!!!
fac acum o incercare sa vedem daca iese

Felicitare Sorina Gabriela

Mamica fericita de Sorina Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

nikolici, noi la Teo am avut ceva din maternitate. A avut secretii verzi din ambii ochi, practic nu ii putea deschide, dar si din nas.
Cand a vazut culoarea secretiilor, ne-a dat Augumentin vreo 5 zile, pe langa picaturi de ochi (tobradex, parca, ochisorii erau spre bine, dar nasul... horror). Dupa antibiotic, au disparut complet secretiile.



Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si
Radu (22 octombrie 2008)
povestea nasterii
my blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Fce ti-am admirat-o pe Tori, e o frumusete. Iar leaganul m-a dat gata, pare asa confortabil...mi-as dori si eu ceva de genul ala

Am mai vazut cumintenie de Iriss si Sorina frumusica de Preety! Numai copii frumosi, dupa cum am concluzionat si cu Nausica de curand!

Cu ochisorii...Maria a avut conjunctivita...dar nu se manifesta doar prin lacrimare. Avea ochisorul rosu si purulent, ii curgea ceva galben, i-am facut analiza secretiei si a primit Tobrex 3 zile si Ciplox dupa aceea, inca 3 zile. Eu zic sa nu va jucati cu picaturelele daca doar curge ochisorul si in rest e curat. Poate fi doar un canal lacrimal infundat! Si nu ceva microbian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

din ciclul... perle, dar ar putea fi pe bune...

sotul meu arunca un ochi spre mine cum nu mai prididesc sa citesc din urma ce ati scris cat am fost noi la vaccin si in parc, si concluzioneaza... "la cate sunteti si cat de unite, puteti sa va faceti grup de lobby la parlament! nu aveti si vreo avocata pe acolo?"



Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si
Radu (22 octombrie 2008)
povestea nasterii
my blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

hai ca mi-a iesit cu poza (felicitarea)!
sper sa va placa!

Felicitare Sorina Gabriela

Mamica fericita de Sorina Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gaia.nevia

din ciclul... perle, dar ar putea fi pe bune...

sotul meu arunca un ochi spre mine cum nu mai prididesc sa citesc din urma ce ati scris cat am fost noi la vaccin si in parc, si concluzioneaza... "la cate sunteti si cat de unite, puteti sa va faceti grup de lobby la parlament! nu aveti si vreo avocata pe acolo?"



Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si
Radu (22 octombrie 2008)
povestea nasterii
my blog


super tare,,,spune-i ca gasim si avocate,,,avem un cumul de meserii pe aici asa incat nu ar fi exclus sa fie si vreo avocata,,si sotul meu imi tranteste numai una si una legat de forum
kid2003:
preety:noi suntem in cautare de domnisorica,,,cautam cautam facem ochi dulcipoate poate gasim o d-ra draguta sa ne placa,,,super felicitarea

si tori de fce ne place

pup fetele si de data asta chiar plec la ca acum vine sotul si eu nu am facut nimik

''bimbirica'' mic si frumos
andu

mami de andrei (15/09/2008)

Mergi la inceput