Mamici de zmeurici de iulie - august 2009 (9)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynakiss spune:

ma bucur pt voi fetelor , sa aveti o vacanta f f f frumoasa alaturi de cei dragi,
eu inca sunt la munca si voi fii aici si intre sarbatori , rau de mine , mai ales ca de la starea asta de rau si greata nu imi vine sa fac nimic



11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Buna dimineata burtici!
Elenada scuze ca nu am mai putut sta aseara pe forum, dar dupa ce-am vorbit cu tine m-a luat un somn instantaneu! Nu inteleg cum poate sa mi se faca somn, asa din senin si daca nu dorm atunci, nu sunt buna de nimic. O sa-mi repet si eu azi un beta HCG, asa sa nu zic ca nu am mai facut nimic, ca pina la eco din 06 dec. o sa mi se lungeasca urechile de atata asteptare. Bafta azi la eco!

Bafta tuturor burticilor care fac eco azi!

4s www.parentingweekly.com/pregnancy/album/myalbum.asp" target="_blank">Floricica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

elenada chir are efect.eu sunt toata ziua cu greata si dupa ceaiul ala nu am mai avut cateva ore.eu am luat ghimbir proaspat din Cora.sa nu iei mult , decat o bucata, ca eu am luat ca sparta si la ceai se pune o bucatica de marimea unei bomboane sa zic.preferabil sa o tai in bucatele mai mici ca sa iasa zeama mai bine din ea.sa nu pui mai mult de atat ca e iute si ustura.poti sa adaugi bucatica asta de ghimbir intr-un ceai de fructe.

Doamne ajuta sa fim bine!

Bulina mea

Cristina, graviduta fericita 12+
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

o sa deschid capitol nou acum, ca iara trecem de 20 de pagini.

Doamne ajuta sa fim bine!

Bulina mea

Cristina, graviduta fericita 12+
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

avem capitol nou aici.

Doamne ajuta sa fim bine!

Bulina mea

Cristina, graviduta fericita 12+
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput