Mamici de zmeurici de iulie - august 2009 (9)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne-marry spune:

noi am fost toata dupa amiaza la cumparaturi .... am alergat d ecoloc colo...vizite, cumparturi, cadorui..in fine..le-am cam terminat. acum, baietii mei [sotul si teodor] impodobesc bradul, iar eu le-am pus colinde si le-am fcut ciocolata calda. am prgatit o masa asa...ca de impodobit bradul .... maine mergem la spectacol. a fost uul si de colinde joi, f frumos. acum , merg la ei sa ii mai ajut. va pupicim si ne auzim maine.
noapte buna.


anne-marry mamica lui teodor alexandru si 12

NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dienuta79 spune:

Lucialu eu am descoperit acum un an ca am hipotiroidism si de atunci iau pastile tot timpul,intr-o perioada se mai reglase ,acum iar a luat-o razna si trebuie sa iau cate 4 pastile pe zi.



Diana 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica2008 spune:

buna fetelor eu raman mereu in urma.am citit ce ati scris:adica eu pe 29 cand ma duc la eco si am aproape 13 sap pot vedea daca e fetita sau baiat?ar fii super abia astept.va pupic noapte buna.11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Abia astept si eu sa vad ce este si abia astept sa il simt. Trebuie sa fie minunat sa il simti. Pana acum am simtit bebelusii prietenelor si mi sa parut minunat. Dar pana atunci mai este ceva timp.
Pana una alta o sa il vad maine. Citeam ca la 8 saptamani are vreo 2 cm asa ca o sa il vad si mai bine decat l-am vazut la 5mm.
Abia astept.
Momentan nu am somn.
Toata ziua mor de somn si noaptea nu mai am somn.

elena +7

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Elenada intalnire placuta cu bebe la eco maine si sa ne pui si poze, sa-l vedem si noi!
Anne-marry ce frumos ca l-ai simtit pe bebe inca o data!
Nour bine ai venit printre noi! Sarcina usoara si la termen!


4s www.parentingweekly.com/pregnancy/album/myalbum.asp" target="_blank">Floricica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Ioana daca reusesc sa ma dumiresc cum se pun pozele iti dai seama ca o sa ii pun poze.
Vad ca nici tu nu ai somn.
Eu una nu am si ma plictisesc ingrozitor.
Sotul s-a dus la culcare ca el maine pleaca la munca si eu stau si bantui pe net.

elena +7

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Elenada eu nu am somn pentru ca am dormit toata ziua! Mai nou, dorm ziua si nu pot dormi noaptea la fel ca inainte. Mie mi s-a schimbat apetitul, de la fomista care am fost in ultimul timp, observ ca nu-mi mai place asa de mult mancarea. Unele feluri de mancare au un gust ciudat acum, nu mai sunt la fel de apetisante ca inainte..

4s www.parentingweekly.com/pregnancy/album/myalbum.asp" target="_blank">Floricica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Ei Ioana iti faceai probleme ca nu ai simptome. Cred ca ajung cele pe care ti le-am trimis.
Eu azi am urlat ca vreau peste asa ca sotul meu s-a conformat imediat si s-a dus sa cumpere peste. la cumparat la gatit iar eu nu l-am mancat pt ca nu am putut. Imi era greata rau. Imi parea asa rau canu l-am papat.

elena +7

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne-marry spune:

buna dimineata mamici cu burtici de zmeurici. noi suntem bine in dim asta. diareea s-a mai oprit, sunt in a 3-a zi de smecta [2 pliculete pe zi]. in schimb, avem nasul infunddat, stranutam de zori si... asta este. bine macar ca nu mai am greturi. ff fffff ffffffff rar, cine stie cum ... dar asa...nu. nimik. nici o greata, nimik.
voi ce mai faceti? bem o ceasca de ceai?


anne-marry mamica lui teodor alexandru si 12

NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynakiss spune:

Buna dimineata dragi mamici
cat am lipsit vad ca ati fst active si ma bucur sa citesc tot ce ati scris, mi-ati dat raspunsuri la multe intrebari pe care le aveam , si m-ati mai linistit in unele privinte.
Nour bun venit printre noi, sa ai o sarcina cat mai usoara si unsanatos
prin ianuarie trb sa ma duc si eu iar la nene doctroul si sper sa poata sa se dea macar cu presupusul la sexul bebeului meu
doctorul meu este de la Maternitatea Bucur-Dr. Olaru Gabriel Octavian
il mai are cineva ca doctor?

10+

Mergi la inceput