Bucurii de sept-oct 2006 (154)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi! Haideti la
Am vizionat pozele Adrianei si ale Cristinei, foarte frumosi copiii.
Cristina, ce lucra Vladut acolo?
De Monica ce stiti?
Abia astept sa intre Alexutza, sa ne povesteasca despre ei...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Neatza!

Andra, eu luni sau marti plec din localitate pentru cateva zile si pana atunci ar trebui sa iti trimit suma de bani si decizi tu mai departe cand cumperi cadoul si cand mergi la Alexutza. Ar mai fi maine si luni cand iti pot vira banutzii, din cauza asta ma grabesc.
Si luni este cam cu semnul intrebarii, in familia sotului meu a intervenit o problema de sanatate a bunicii lui, luni va fi operata, chiar nu stiu ce sa zic! Oricum, daca majoritatea fetelor au depus, eu nu am de ce sa ii mai tin la mine, ti-i pot trimite!

Va pup!

Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

RARES are...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna dimineata!

Lilina am vb si eu cu Lexi si i-am zis ca prefer in prima parte a zilei daca ne vedem duminica. Vb si cu Ioana ref la ora si loc si te anunt. Mie mi-e ok pe Pache, ajung repede.

Cu Alexutza am vb acum si am intrebat-o ce are nevoie pt printesa, ca io am vazut o gramada de lucrusoare frumoase. Sper sa ajung samb-dumi la ea, in functie de traficul infernal de pe DN1.

Princess nush contul pe dinafara, ti-l trimit pe PM mai incolo. Maine e ok daca trimiti banii . Si cred ca nu are rost sa zapacim fetele cu alt cont, sa-ti trimita tie toate si tu mie, e mai simplu asa. Oricum esti de mare ajutor ca strangi banutzii, eu nu aveam timp .
Da-mi PM cu ID yahoo please , sa mai vb si noi. Multa sanatate familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Cum se descurca cainele...Gety - incearca din rasputeri sa supravietuiasca

Xandrutza - eu bucataream si Daria dormea, asa ca trebuia sa-i gasesc o activitate mai linistita, asa ca i-am dat vopsea non-toxica de pictat cu mana sa picteze masa. Nici n-am observat cand a scos punga de faina din dulap si a golit-o pe toata pe masa. S-o fi gandit sa ma ajute si el la bucatarit

Multumesc de aprecieri la poze

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Cristina, ai ajutoare la prajiturit de acum
Sandra, o pentru tine, pentru drumul pe care-l vei face, la Alexutza. Eu cred ca e mai bine asa, ii poti lua si flori si ceva frumos pentru printesa.
Alina, o si pentru tine, ca te-ai ocupat de toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

La bucatarie n-avem noi ajutoare?
Aseara am facut si eu pizza si Maria se si urcase pe scaun si a framantat si ea aluatul un pic.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Princess, tinem pumnii stransi sa treaca bunica sotului cu bine peste operatie!


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Buna,

Am citit repede si vad numai vesti bune.
Sandra si Ioana, bravo voua, ma bucur ca veti merge la ea.
In felul asta intr-adevar nici nu se merita sa dam atatia bani doar pe flori. De suma asta veti putea lua si hainute / cadouri sau cosmetice ...vedet voi...mai multe. Daca va aduceti aminte la Roxana01 cand am mers cu Lilina la spital i-am dus cateva body-uri, sosetele, salopetele...si flori (un aranjamet) plus o felicitare...nu mai stiu daca am luat jucarie...dar la fata locului te orientezi mai bine.

Princess multumim ca te-ai ocupat in ciuda faptului ca esti ocupata iar acum ingrijorata cu bunica. si multa sanatate ii doresc.

---------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Wow, ce liniste pe aici!

V-ati apucat deja de curatenie?


Xandrutza, felicitari pentru steluta!



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

Alina azi am depus si eu banii de la Raiffeisen, am depus 69 lei ca sa primesti 65, pentru ca banca ia 4 lei comision

*************************************************************

Anca, mamica de www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/129272.birthday.png" target="_blank">LUCA (17.10.2006)
Poze cu copilutu'
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"

vreau si eu un vot www.tamagochi.ro/pet-Miciurin" target="_blank">AICI

Mergi la inceput