Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Cred ca sunt mai grea de cap azi: deci facem poze cu tema Craciunului, da?Adica un brad sau ceva rosu sau ceva care sa aminteasca de Craciun.Nu un bebe care sta la baita de exemplu, nu? Chiar daca e baita de Craciun....adica poza trebuie sa si inspire Craciunul?
Asta inseamna ca o sa asteptam pana face toata lumea bradul....?Noi il facem sambata...

Mamica implinita de David (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Clau asta am zis si eu. Ca sunt mamici care nu vor face bradul pana in ajun si ca in ziua de craciun voi astepta toate pozele si abea dupa ma bag la treaba

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Cred ca sunt mai grea de cap azi: deci facem poze cu tema Craciunului, da?Adica un brad sau ceva rosu sau ceva care sa aminteasca de Craciun.Nu un bebe care sta la baita de exemplu, nu? Chiar daca e baita de Craciun....adica poza trebuie sa si inspire Craciunul?
Asta inseamna ca o sa asteptam pana face toata lumea bradul....?Noi il facem sambata...

Mamica implinita de David (17.09.2008)



Tzitzi da asa e..ai inteles bine.Roxana asteapta pana facem toate bradul

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Gata...inteles
O sa dau inapoi comanda si lui Zambetmic si o pun sa astepte Craciunul sa faca poze lui Vladut

Mamica implinita de David (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Cred ca sunt mai grea de cap azi: deci facem poze cu tema Craciunului, da?Adica un brad sau ceva rosu sau ceva care sa aminteasca de Craciun.Nu un bebe care sta la baita de exemplu, nu? Chiar daca e baita de Craciun....adica poza trebuie sa si inspire Craciunul?
Asta inseamna ca o sa asteptam pana face toata lumea bradul....?Noi il facem sambata...

Mamica implinita de David (17.09.2008)



Ba poate sa fie si de la baita....Fiecare sa trimita poza preferata, adica nu e musai sa fie cu brad sau in rosu. Ei sunt frumosi oricum Pot fi si in pijamalute ca tot ingerasii nostrii sunt
Le: de fapt spuneti si voi, ca nu imi dau eu singura cu parerea. Cum sa fie ? sa fie clar cu tema de Craciun ? Ca sa nu ne incurcam, si sa stim toate ce poze bagam . Va pooooooooop
Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Azi se lasa cu intalneala sau nu ?

Noi suntem cam tristi ca a venit pediatra la controlul de 4 luni (nu le-am implinit inca, marti doar) si ne-a umblat la putza si am plans tare !!
Acum doarme .. mi-e asa o mila de el si de putzica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Eu zic sa fie orice poza aleasa de mamici.
In colaj se pot pune si cateva poze cu zapada, brazi, globuri, Mos(i) Craciun(i) si altele specifice Craciunului.









Mami de www.flickr.com/photos/31848759@N02/sets/" target="_blank">Eduard-Gabriel (17.08.2008)

M-am facut mare si-o sa ma mai fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

intalneala? unde?

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si
Radu (22 octombrie 2008)
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Cine mai doreste, cine mai pofteste : azi la 14.30 la pizzeria Capriciosa de pe Barbu Vacarescu (la clubul lui Pescariu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Departe rau... si nu reusesc sa ma organizez azi mai mult de un parc mic
Have a lot of fun!


EDIT: A INCEPUT SA IMI CADA PARUL !!!! ioi!

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si
Radu (22 octombrie 2008)
povestea nasterii

Mergi la inceput