Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (118)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Alina.a super petrecere. Nu am mai fost la un bal mascat din liceu.
Miki eu nu prea ma mai uit la tv. Urmaream, stirile dar acum nici la astea nu le mai vad. Deci sunt sanse sa ajunga doamna ministru????
Violeta si eu visez la o casa cu un loc de joaca pt copii. E greu sotul de mutat de la bloc caci pamantul il avem.
Oricum, cel putin o data pe an ma gandesc serios sa plec din oras departe de parinti. In seara asta iar m-au sunat si sincer regret ca nu am emigrat atunci cand am avut ocazia.

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

fetele,ma gandeam sa-i cresc putin imunitatea lui fii-miu si am citit de broncho-vaxom si septilin,foloseste cineva?

am facut pomul...e simplu,dar dragut..pentru cat e de mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Nico, la partea cu parintii te inteleg perfect, la mine e doar mama, dar tot mi se pare ca sta prea aproape (face 1-2 ore cu mijloacele de transport pana la noi, depinde de vreme). Dar maica-mea are mess ca m-a mancat pe mine undeva, si isi scoate asa parleala.

De mutat la casa visam si noi, dar stam dupa o amarata de aprobare din mai anul trecut, are termen 30 zile .
Bine ca mai citesc la voi, asa aflu si eu de ce merg lucrurile in romania (cu r mic). Pai daca e posibil sa ajunga ministru o pitzipoanca aparuta peste noapte a carei unica performanta este ca s-a uitat de jos in sus la burtoiul unui miliardar si al lui Base, atunci m-am lamurit de ce stau eu dupa aprobari un car de ani.
De fapt, exista un precedent: din cate imi amintesc Anca Boagiu a fost ministru la transporturi. Ghiciti cu cine seamana perfect baietelul ei?

Carla, s.14 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby la laptop

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Ghiciti cu cine seamana perfect baietelul ei?, carlav

Cu cine seamana? Cu Obama?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Vai, ce mishtooooooooo petrecere, alina.a!!!!!!!!!!!!!!!!! Cred ca v-ati distrat grozav!
Mychy,nici noi nu "servim" nimic de rev... lasa, la anu' poate...dar tu nu ramai acolo si de sarbatori?
Musso, n-am auzit dar ma intereseaza, poate stie careva.

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Citat:
citat din mesajul lui violetan

Ghiciti cu cine seamana perfect baietelul ei?, carlav

Cu cine seamana? Cu Obama?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash



Esti pe aproape . Cu Base.

Carla, s.14 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby la laptop

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Hai ca m-am starnit voi spalatzi strumfii pe coltisori?
Daca da, dim sau seara? si cu ce?

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Carla, hai, lasa-ma, tu! Ce chestie emotionanta!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Am stat si v-am admirat toate pozele noi.
Ingrid se cere la WC, mi se pare foarte ciudat pt ca nici macar nu am vrut sa o invat sa mearga la olita/WC decat de la 2 ani juamte. Ea zice kk (azi a fost prima zi in care s-a cerut) si ma ia de mana si ma duce la wc, o dezbrac o pun pe WC si face cate ceva... S-a intamplat asta la careva dintre voi? Este o faza trecatoare? Nici nu stiu cum sa reactionez, poate si pentru faptul ca din punctul meu de vedere este prea mica pentru asta.

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Cristina, Daria face kk doar stand pe vine, o intrebam inainte daca face kk si- mi raspundea clar DA. Puteam sa o pun linistita pe olitza dar nu am tinut mortis. Acum se baga in cate un colt si sta acolo cuminte pana face. O mai las o luna, doua si o sa incerc pe wc.

Alina f tare petrecerea. Ultima petrecere la servici, cand eram si insarcinata, a fost tot bal mascat. Am fost madame Bovary. Am si acum un catelus castigat la concursul de costume. Adevarul e ca sunt frumoase petrecerile de genul asta.
Eu acum ma oftic ca sotul e la petrecerea de Craciun si eu nu am vrut sa ma duc pana la Bucuresti. Acum, stiindu- l acolo, ma cam oftic.

Am vazut si eu toti strumfii. Ce pot sa zic? unul si unul, doar sunt ai nostri.

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)


''Cand aveam 15 ani, credeam ca tatal meu era cel mai stupid om de pe pamant. La 20 de ani am fost surprins sa constat tot ce a invatat omul asta in 5 ani''

Mergi la inceput