Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (118)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Jadi, ce sa zic, acum imi pare rau ca nu le-am spus in fata ca vreau sa plec. Oricum, dupa repriza de plans, parca m-am luminat; sigur nu au fost rau intentionati. Numai ca bucuria pe care vroiau sa mi-o faca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

La noi a venit Mos Craciun. De dimineata am gasit cadourile sub brad: Ilinca a primit tricicleta, Alexia setul nenuco la scoala, iar eu o trusa de unghii foarte frumoasa. Nu ma asteptam la asa cadou. Mi-o doream de ceva vreme, dar nu ma gandeam ca sunt asa cuminte incat sa mi-o aduca mosul.

Fetele sunt in culmea fericirii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Cafera, o sa-ti faci unghiile rosii?

Carla, s.14 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby la laptop

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Cafera, ai grija de cada!

Elena, mamica lui Razvan Gabriel - 01.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Mychy am vazut ca intrebai de prietena mea, Oana. Inca nu sunt acasa dar cred ca de Anul Nou vor fi. Micuta e bine, a inceput sa creasca, are deja 2,100 kg.

Cafera, ce Mos harnic ... noi inca nu am impodobit bradul , astazi va trebui sa-i gasesc un loc in casa si poate maine il impodobim.

astazi le trimit pe bunici la un concert de colinde, cu Cristian Pomohaci, soacra-mea nu prea vrea sa mearga dar i-am zis ca asta e cadoul meu de Craciun si nu se poate refuza

costumul lui David de spiridus era cumparat, nu ma pricep eu la cusut



noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Citat:
citat din mesajul lui musso17
.am vazut niste cizme superbe,dar costa 400 ron reduse la 50%..dar daca se gaseste cineva sa sponsorizeze,nu ma dau in laturi.

georgiana,mamica de mihnea


ce sa-mi iau? un kil de sorici sau o juma' de cizma??


Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:



Conducerea unitatii a dat liber la femei maine si poimaine.

...am atata treaba de facut...

Elena, mamica lui Razvan Gabriel - 01.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

..te pup violeta.
felicitari cafera pentru cadou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Musso, .Glumeam, iti dai seama. Iti tin pumnii sa primesti tot ce-ti doresti tu plus multe multe altele peste.
Doar ma minunez necontenit de preturile absolut nerusinate si nejustificate de pe-aici. Zici ca cine stie ce marca extraterestra o fi. Ma uit la sor'mea geamana care locuieste in paris(nici nu trebuie neaparat sa stai acolo ca sa stii preturi) ce de haine si de incaltaminte frumoase are si ieftine, si de firme mari nu zarea sau beatta , care pe la noi prin moluri costa de te usuca si la ei acolo sunt la 3 sferturi din pret. Mi-am cumparat eu acu' vreo 2 veri o pereche de sandale de la una din firmulitzele mai sus amintite si au costat fabuloasa suma de 10 euro si cand am ajuns la casa mi-au luat doar 8 ca cica e promotie , in timp ce la noi costau vreo 150 de euro. Pai nu-ti vine sa te duci sa le torni dulceatza prin pantofaria aia scumpa si proasta?? Hai ca m-am starnit, ma scuzati, nu e frumos, mai ales ca se apropie Craciunul...
Hahahahahaha, am recitit ce-am scris mai sus si parca n-as fi absolvit nici gradinita la fara frecventa, asa pare. Da' nu mai modific din tirada de mai sus, ca stric ideea

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

salutare gagici!

monik, fata draga, gandeste-te ca in felul asta ai salvat un braduletz. cine stie ce depresie si mustrari de constiinta te apucau dupa ce se usca si trebuia sa-l arunci.am glumit, sper ca ma ierti. cu siguranta e una din crizele post natale. imi aduc aminte ca aproape am lesinat de plans pt ca sotul mi-a zis ca andrei tzipa noaptea si trezeste vecinii. mai aveam putin si faceam cunostinta cu gresia din baie. asa am plans ca nu mai puteam respira. o sa treaca. probabil sotul e "antrenat" de la primul copil. o sa treaca ! acu tot suparata esti pe bradutz????????
cafera, lacrimashi de ziua ta? frumos iti shade!felicitari pt cadeau.
xerxe, ce bine ca v-a dat liber........la cozonaci.
luna, sa inteleg ca tu esti "mama ranitilor"?e si greu, dar si frumos cand se reuneste familia.
jadi, iti doresc sarbatori lipsite de lumanari mucioase si petrecere frumoasa de revelion.
mama a facut bere de casa.........asta imi aduce intotdeauna aminte de cand eram mik-mik..........

"pt. mine televiziunea e cel mai bun mijloc de culturalizare: cand cineva deschide tv-ul imi iau o carte si plec in alta camera "

Mergi la inceput