Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (118)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Citat:
citat din mesajul lui violetan

Da' io sunt cea mai batrana de aici??? Ca aveam 18 ani la revolutie...

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash



eu aveam 15 ani

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Ioanaiub, deci pana una, alta conduc detasat!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

bei, nu se zice mai batrana, se zice : mai coapta, mai cu experentza.....nu folosi cuvinte d'astea, ca nu ie permise!

andrei sta pe scaun normal, pt ca aici nu avem alta alternativa. acasa la noi il pun in scaun de masa. in ceea ce priveste mancatul de unul singur, ceea ce se vede nu ie adevarat. mimeaza mai mult sau arunca cu mancarea pe unde apuca. ceea ce ma "socheaza" e ca buni nu zice nimik la faza asta! si ,da, cornuletele si fursecurile sunt yummiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!

durata unui minut depinde de care parte a usii de la baie te gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Mychy, iar sunt obligata sa zic: ca bine zici!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

eu aveam 11 ani...
au trecut 19 ani, parca a fost ieri nebunia aia cu revolutia... Eu eram la tara la bunici in vacanta...

Michy, superbe poze. Ii prieste lui Andrei. Cat stati acolo?

mai e putin si intram in noul an. Apropo, ce faceti de revelion?
Noi sigur-sigur stam acasa, cu atata copilarime.

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

cafera, maine e cumva ziua ta??????????

daca da,
LA MULTI ANI!!!!!!!!

daca nu..................tot

LA MULTI ANI!!!!!!!!





durata unui minut depinde de care parte a usii de la baie te gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Monik, stam pana pe 28. si noi tot la CABANA PLAPUMIOARA, de Revelion!

durata unui minut depinde de care parte a usii de la baie te gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

buna seara.
Eu am culcat copiii,am terminat o praji cu iz de craciun,am spalat pe jos,m-am bait si acu un pic de forumeala,dependenta.
Mihaela,puiul tau frumos imi face impresie ca seamana cu tati,s-au eu
Monica,noi tot la cel mai ieftin hotel,adica acasa,dar mie imi place sa stau acasa,in special de craciun,sa fac prajituri,tot felul de aranjamente trasnite pe platouri din diverse.
Mai eu cred ca is cea mai mica(s-au parca Georgiana e mica),la revolutie aveam 10 ani,nici nu am inteles eu prea multe atunci.

Carla,eu am scris niste retete cu,curcan si somon,le-am gasit si mi s-au parut interesante,dar Aaron a apasat pe escapesi...insa intai te intreb daca te intereseaza si apoi le scriu din nou.

Oana,pe unde esti?

Of,am uitat sa scriu.Karligutza cand am citit despre Adela mica...eu ma ingrozesc cand aud de spitale...dar ma bucur mult ca e binepentru fetitza scumpa si pentru tine ca ai fost puternica.


http://www.flickr.com/photos/14066329@N04/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oaana spune:

Cafera,am uitat sa-ti raspund.Nu m-am suparat,ei poate pe moment a fost un gand,ca sa fiu sincera.Nu reuseam insa sa mai intru la profil personal sa sterg,asa ca pana la urma am cerut ajutor.Si nu te ocolesc,numai ca eu intru repede in cazul in care ma lasa copiii si nu reusesc sa raspund tuturor,asa ca-mi cer scuze de cate ori nu am raspuns cuiva care scrisese ceva referitor la mine.Sper ca nu aberez pe aici caci imi este

Noapte buna tuturor.


http://www.flickr.com/photos/14066329@N04/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

inainte de culcare am pus si eu cateva poze noi

noapte buna

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput