LMA Clopotei de ian-febr 2008 in sarbatoare (161)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui irlandeza


Buna dimineata.
Sunt in concediu
I-a uitati ce pap eu.......

MARINELA



P a t t y - la 11 luni new

Craciunita


www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......

29 oct. 2008 primul , 01 nov. 2008 al doilea (incisivi central jos)

PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008


Ce dulce e!!

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ramonab, si noi papam varza de vreo 2 luni, si ai place tare mult. Nici ea nu are probleme de la varza. Peste n-am incercat inca.

MARINELA



P a t t y - la 11 luni new

Craciunita


www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

buna amiaza frumoasele mele!

dupa ce am lansat bomba cus erviciul, m-am dat la fund sa-mi rumeg neputinta singura in coltul meu. n-as zice ca sunt mai bine, decat ca daca e sa fie, asta e, macar m-am bucurat ca pot face si ceva ce-mi place in viata. in continuare situatia e...cum e... dar destul cu tristetea!

am intrat special sa va spun ca n-am uitat ca am intrat in lunile aniversare, dar ca probabil ca am sa fac urari comune, dar cu acelasi drag pentru fiecare dintre puii nostri!

asa ca...: la multi ani clopotei! eric, adelutsa, grigoriu,mihai, alexandra, bianca-bibi, iris si luca (cu putin avans), sa cresteti mari voiosi si sanatosi!

vesti d ela noi: baietii dorm - haleluiah, in aceeasi camera! mare realizare, nu va puteti imagina! si sacha a trecut pe lapte de bebe de la nestle, d-ala t copii de un an. de mancat... baga orice, si mancare la borcan de copil de 15 luni:)) mancare sa fie!:))))

acu ma duc sa-l scot pe brunod e la scoala si poate apuc si eu sa dorm ca am muncit de la 5-13 (cica juma de norma) ca cica era smog in amsterdam, d eund ebeleaua cu un avion reorientat via bruxel... grrr

pusici la galeata!


miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Citat:
citat din mesajul lui irlandeza


Buna dimineata.
Sunt in concediu
I-a uitati ce pap eu.......

MARINELA



P a t t y - la 11 luni new

Craciunita


www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......

29 oct. 2008 primul , 01 nov. 2008 al doilea (incisivi central jos)

PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008


Si chiar o papi pe toata frumusete ?

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si baby Andrei (27.12.2007)
Poze
Aventuri






Nuuuuuuuuuuu. Mai primeste cate un coltisor din cand in cand. Bagheta asta doar a ...mozolit-o.Isi mai scarpina gingiile.

MARINELA



P a t t y - la 11 luni new

Craciunita
......www.dancingsantacard.com/?santa=448223" target="_blank">dansatoare

www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Laura Ioana, de ce sa-i faca vaccinul de 1 an la 7 luni? Nu cred ca e normal, ar trebui sa astepte pana la un an. De fapt in carnetelul lui Patti de la spital, scrie ca se face intre 12-15 luni.
Si noi vaccinul de 6 luni l-am facut la 7 luni, dar eu o sa merg cu ea dupa ce face 1 an la vaccin, probabil febr. sau martie.

MARINELA



P a t t y - la 11 luni new

Craciunita
......www.dancingsantacard.com/?santa=448223" target="_blank">dansatoare

www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Citat:
citat din mesajul lui irlandeza

Laura Ioana, de ce sa-i faca vaccinul de 1 an la 7 luni? Nu cred ca e normal, ar trebui sa astepte pana la un an. De fapt in carnetelul lui Patti de la spital, scrie ca se face intre 12-15 luni.
Si noi vaccinul de 6 luni l-am facut la 7 luni, dar eu o sa merg cu ea dupa ce face 1 an la vaccin, probabil febr. sau martie.

MARINELA



P a t t y - la 11 luni new

Craciunita
......www.dancingsantacard.com/?santa=448223" target="_blank">dansatoare

www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Nu ai inteles bine.
Zicea, ca vaccinul care trebuia sa il faca la 6 luni l-a facut la 7.Si acum trebuie sa ii faca vaccinul de 1 an.Si intreba daca nu e prea repede, avand in vedere ca au trecut doar 5 luni de la ultimul vaccin.
Nu am stiut sa raspund la intrebare, de aceea nu am zis nimic.Sory.



RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 10 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

noi am fost afara...o ora jumate...asa cald si bine a fost! si soare mult! parca e primavara, nu mijlocul lui decembrie...poate totusi, de craciun o sa avem zapada.

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Irlandeza, sa pap fata cu tot cu piine, nu alta! frumusetea cu ochi albastri!

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ramonab, am priceput si io acuma Multam fain.

MARINELA



P a t t y - la 11 luni new

Craciunita
......www.dancingsantacard.com/?santa=448223" target="_blank">dansatoare

www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

Marinela, bagheta e cat ea de mare!!!!!!! Hahaha!

Si Mariuca a bagat duminica, la ziua verisorului ei de-al doilea, paine cu seminte la greu!!! Pui la cuptor n-a vrut, cartofi la cuptor nici atat, in schimb paaaaine, cat cuprinde!

Anca, vroiam sa te intreb si acum cateva zile, cand ai zis ca ati iesit afara, cat de cald e?? Ca la noi, acum cateva zile, a fost un vant groaznic. Noroc ca a ancorat Dani bradul in 3 puncte (2 in laterale si unul sus), ca altfel il cautam pe la vecini. Mie nu mi-e de frig, ca o imbrac bine, dar cand e vant, brrr, stam la caldura.

Creata 1 cu Creata 2

Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> Filmulete Mariuca
NOU! Blogul Creata la patrat
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput