Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (42)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

scuze, am introdus textul aiurea

fbruma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia4 spune:

Mihaela, mie mi se pare un mare noroc sa gasesti niste persoane care intr-adevar sa-si doreasca sa-ti boteze copilasul! Ei vor fi parintii lui spirituali si cred ca e nemaipomenit sa vezi cat de mult isi doresc! Ceilalti sunt si departe si probabil ca nu vin foarte des in Romania! Eu cred ca ai un raspuns foarte clar in fata ta! Asta e parerea mea, insa voi trebuie s aluati decizia care va multumeste cel mai mult.

Silvia 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Ilinca, unde stai tu plecata asa mult?! Vrei sa slabim fara sa ne mai faci tu tot felul de pofte?

Fetelor, chiar asa, eu am slabit 1,6kg... Nu stiu cum. Sper sa nu fie de rau.

Anamaria, nu te stresa, eu azi am intrat in 23 saptamani si la fel: daca imi iau ceva larg, nu se vede ca sunt gravi. daca port richii scurte largi - uniforma mea de gravi - chiar nu se cunoaste!!! A si ras o colega de mine ca s-au luat niste baieti de mine cand ne intorceam de la un client

Si eu am rugamintea ca cine a postat tabelul cu saptamanile si lunile, sa il mai bage o data! Tot nu stiu in cate luni sunt

Miha, io zic sa ii pui pe aia amarati nasi. Dar neaparat, vorbeste inainte cu un preot!!! Auzi, tu, dar chiar asa: cum au reusit sa ramana oamenii astia fara copii? Ca ma si mir cum se intampla la unii oameni asemenea lucruri. Doamneee, trebuie sa pretuim ce avem si sa ii multumim lui Dumnezeu in fiecare secunda pentru tooot!

la fete!

23+ Brisees

gia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

feteleeee...
am avut multa treaba in ultima vreme (la servici), si n-am mai apucat sa va citesc, am ramas in urma cu vreo 2 capitole si mai bine....

sper de-acum sa fiu mai cuminte, ca se apropie Craciunul....n-ar trebui sa se mai iveasca perioade asa de aglomerate

va pup, incerc sa recuperez ce am ratat dar...nu promit

if you can't say something nice, then don't say it at all
http://pisigri.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

eu am acest tabel, daca la asta va referiti :

luna 1= 1-5 sapt
luna 2= 6-9 sapt
luna 3= 10-13 sapt
luna 4= 14-18 sapt
luna 5= 19-22 sapt
luna 6= 23-27 sapt
luna 7= 28-31 sapt
luna 8= 32-36 sapt
luna 9= 37-40 sapt

Mami de fetita si de baietel 25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Nu pot sa nu va spun ca am ramas cu un gust amar...ma asteptam sa ma regasesc in listuta de "prietene dragi"

Andreea si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Andreea, probabil ca e o greseala...Sunt sigura ca esti si vei ramane o prietena draga grupului nostru si sper ca DD iti va aduce un micutz samburel cu care sa te inscrii in alta odisee cat mai curand

23+ Damian Codrut Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hei, Andreea, normal ca esti la prietene dragi...probabil cine a facut schimbarile n-a avut timp de toate modificarile
Georgiana, pai n-am zis solemn aici c-o las mai moale cu mancatul? Asa, macar un pic, chiar am redus dulciurile si nu mai bag ca sparta, ca de multe ori ma gandeam ca unde mai sta fetitza, apasata de burdihanul meu plin?!
In alta ordine de idei, mie mi se pare ca-s tare frumoasa de-un timp, poate m-am obisnuit si cum imi zice lumea:)) Dar zau ca la fatza arat mai bine, nu tu un cosh, ca pe vremuri, parca-s mai luminoasa...burta e in sfarsit ca o minge...gata, c-o dau in narcisisme!
Ooo, deci next week intru in luna a 6 a? Si eu uit calculul, dar o iau invers: aprilie cand nasc-luna9, martie-8...si tot asa, deci ar rezulta ca acum sunt in 5. Dar daca intru in 6 pana la Craciun, foarte bine!
In sfarsit, pisigri...io de cand intrebam de tine?! Da' ce chiul e asta, ce-ai putut mesteri atata timp?

22
http://community.webshots.com/album/569102492pPlZPp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Auzi, tu, Ilinca, ce bine ca te lauzi tu... Si mie mi se pare ca sunt asa, mai... luminoasa... si - bine, zic! - mai frumoasa... Probabil ca se vede ca asa fericita si iubita cum sunt in perioada asta nu am fost niciodata! Si asta se vede...

Si eu am intrat azi in luna a 6-a... Ce putin mai am pana cunosc puiutul mic...

23+ Brisees

gia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lysbeth spune:

Eu ma uit zilnic la pozele de la ultima eco la puiul meu. Incerc sa ma obisnuiesc cu fatzucaNici acum nu mi-am revenit din socul de la ultima ecografie. Ma obisnuisem cu alea 2d si cand l-am vazut la 4d mi s-a parut foarte aproape ca imagine de un copil nou nascut
Abia astept urmatoarea ecografie cand o sa fie mai grasunel

23+ Damian Codrut Andrei

Mergi la inceput