Redoutistele fidele La Redoute France (156)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madachan spune:

Buna ziua!
Va mai trimit inca un cont: Craciun Ana-Maria, madachan2002@yahoo.com , nr. client: 529984626

O zi buna!

EDWARD 29.11.2004

http://community.webshots.com/album/567249926cDDpJr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Bine v-am regasit,
Am citit pe sarite ce s-a mai scris, unde trebuie sa trimit detaliile contului? Si daca am avut 3 conturi cum procedez?


Andrei
Vacanta 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Citat:
citat din mesajul lui croco21

Bine v-am regasit,
Am citit pe sarite ce s-a mai scris, unde trebuie sa trimit detaliile contului? Si daca am avut 3 conturi cum procedez?


Andrei
Vacanta 2008



le trimiti pe toate trei (email si nr client) lui Jasmine pe PM. fetele au mai trimis si pe email-ul ei, dar eu nu-l stiu si am trimis pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Seara buna!

Putem sa schimbam numele subiectului in "ce mai fac redoutistele cand nu pot comada pe fr." hehehe bun si asa, doar nu o sa lasati sa moara subiectul si minunatie de gasca.

Deci, ce mai facem? asteptam 1 ian 2009? cand ma gandesc ca vin reducerile si eu nu profit ma apuca jalea, asa ce ma obisnuisem si ce mandra eram de achizitiile mele (m-am dus intr-o zi la munca cu rochia aia pe care am dat 0.80 centi, a fost admirata si le-am zis: cine ghiceste cat am dat pe ea o castiga, hehehe evident nimeni nu a ghicit).

Pupici pentru Jass si pentru celelalte fete care fac ceva in directia lr.fr eu continui sa va citesc zilnic, ce sa fac, dependenta e boala grea.

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cepuchm spune:

Buna fetelor,

aveti idee din germania se poate comanda pe .fr?
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meddana spune:

buna seara

am gasit o firma de transport ietina,dar e doar din Paris


http://interas.tcs.free.fr/index.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

Fetelor stiti cumva cand incep reducerile pe www.promod.fr ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

Fetelor stiti cumva cand incep reducerile pe www.promod.fr ?

Odata cu lr.fr

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui cepuchm

Buna fetelor,

aveti idee din germania se poate comanda pe .fr?
Multumesc


da

Yannis

Mergi la inceput