Redoutistele fidele La Redoute France (156)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

A aparut primul comentariu
Edit; si al doilea.


Clau, ai dreptate si eu gandesc tot la fel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

daca intr-adevar s-au vandut de 40.000euro, inseamna ca sunt multi romani .
Cand voi comanda si eu 3 perechi chiloti pt. pitic cu 50lei atunci chiar o voi lua razna.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Ce or fi avut in topul vanzarilor? "Adidasii pentru alergat" ori "pantalonii care cad bine"???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:




Giova, mi-am amintit: am fost cu copiii la Plazza asta-vara si Mara a facut pipi pe ea. I-am dat chiloteii jos si ne-am dus la magazin sa-i cumpar altii. Nu am gasit chiloti de copii...pur si simplu! Erau doar la seturi. Am cumparat un set cu tot cu maieu si am dat pe el 500 mii! dar era urgenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui anne16


Nu suntem singurele care ne-am implicat.

Eu consider ca am facut mai putin decat celelalte care cautati cai de atac, materiale, etc


si eu la fel consider,in ceea ce ma priveste.Mi se pare mai grea munca fetelor care sapa pe net dupa info decat munca mea cu lista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

am comentat si eu articolul cu pricina.
Nu cred o boaba din ce scrie acolo.Minteeeeee!

De fapt asta e marketingul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro




Giova, mi-am amintit: am fost cu copiii la Plazza asta-vara si Mara a facut pipi pe ea. I-am dat chiloteii jos si ne-am dus la magazin sa-i cumpar altii. Nu am gasit chiloti de copii...pur si simplu! Erau doar la seturi. Am cumparat un set cu tot cu maieu si am dat pe el 500 mii! dar era urgenta!


Ce zgarcita esti nu vrei sa comanzi de pe franciza, sa-i faci planul la vanzari
Deci te incadrezi in "femeia cu venituri de 400-500 euro venit pe luna" daca ai luat chiloti + maieu cu 50 ron


PS:Omul acesta nu vrea sa inteleaga ca, mai bine preferam sa ne plimbam sau sa cheltium banii pe altceva decat sa platim pe acelasi produs cu o valoare mult mai mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Nu puteam s-o las cu fundu' gol in Mall.

Tocmai am bagat la cuptor cepa/cartofi cu otet balsamic dupa reteta lui jamie Oliver si aripioare picante Voi ce mai gatiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Nu puteam s-o las cu fundu' gol in Mall.

Tocmai am bagat la cuptor cepa/cartofi cu otet balsamic dupa reteta lui jamie Oliver si aripioare picante Voi ce mai gatiti?


Hai sa va spun ce am gatit saptamana aceasta:
Luni: pilaf de orez cu ciuperci si legune(am avut musafiri care tin post), pulpa de vitel la cuptor cu salata de rosii cu castraveti,ardei si ceapa sau muraturi(fiecare dupa dorinte)
Marti: A mai ramas din pulpa de vitel + piure de cartofi cu salate
Miercuri: mancare de mazare cu aripioare de pui
Joi: sarmale servite cu iaurt sau smantana(fiecare dupa preferinte)
Vineri: pulpe de pui la cuptor cu cartofi prajiti(am facut la cerere, chiar daca nu sunt de acord cu ei) cu salata
Astazi: am c-am tras chiulul, pt ca toata lumea a plecat in diverse locuri, m-au lasat sa ma recreez .
Maine prestez musaca de cartofi cu carne la cererea masculilor din casa.
De ciorbe nu am spus pt ca am inceput sa fac de doua ori pe saptamana(sunt multe strambaturi, s-au marit): am avut supa de pui si ciorba de vitel.
Dulciuri mai putine , mai multe fructe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

anne, tu esti buna in tot ce faci! incepand de la gatit pana la treaba pt LR!

Mergi la inceput