Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (242)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Nu s-a trezit nimeni?

Hai, iesti din vizuina.. uite

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Maruntescu, cum mai sunteti azi?

Apropos,ai gasit metoda de importat pufuleti? ca si eu sunt amatoare. Plus trandariful

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:


Remember me?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

In sfarsit,am si eu cateva minutele de respiro...
E o perioada al naibii de aglomerata la servici,de luni ma trezesc la 5:30 si la 7 sunt in firma,se sperie si paznicii de mine....si plec la 19....Sooooooooo,traiasca bona

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihailescu teodora


Remember me?

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii



Da,chiar ma intrebam pe unde esti


Jurnal de mogalneata
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank"> Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

De la intalnirea din quattro Stagioni am tinut-o tot intr-o migrena+recadere la depresia din iarna,atacuri de panica,adica tot tacamul,desi eram sub tratament,fff trist.
Intre timp am descoperit ca am si pb cu tiroida,am fost diagnosticata in prima faza cu gusha gradul II,maine iau rezultatele de la markerii endocrini(TSH,T3,T4)+ alte analize de sange.
Nu m-am simtit deloc bine.
Intr-o saptamana mi s-au spart 3 masele,am inceput sa merg si la dentist... o tin langa.


Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Azi se organizeaza petrecerea de Mos Craciun la noi in firma si nu ma pot duce acasa sa-l aduc pe Mihnea ca as pierde f mult timp in trafic,chiar ma oftic pt asta.

Si tot azi il aniversam pe tati al nostruSa ne traiasca sanatos si fericit alaturi de noi!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Cuscra ,cumatra,sorry pt lipsa de comunicare!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neata. Azi sunt fara chef de munca, bat netul pentru oferte de Revelion, m-a apucat si pe mine in ultimul ceas.

Bubu e asa un dragalas. Aseara a venit langa mine si cum eu butonam, a stat putin, si m-a apasat cu degetul pe mana sa ma opresc si apoi a venit sa ma pupe. Tare dulce a fost. Iar dimineata de cum vede ca ma incalt vine si imi face pa si imi zice un fel de pa. Mor dupa el!

Maruntizka, la multi ani nepoticii! Iar tu o sa te obisnuiesti si cu dormitul separat. Eu de la 6 luni nici interfonul nu l-am mai folosit.

Prisi, ce frumos v-ati regasit voi!

Cecilia, pe 17 de la 12 as zice eu, daca e ok si pentru Luy. De ea depinde. Cumparaturile ar trebui sa le facem marti.

Betty, la multi ani fericiti va doresc! In viata sunt si momente mai bune si mai rele, din pacate mai apar si astfel de discutii . Nu prea stiu ce sa spun decat ca poti incerca sa fii toleranta cum ai fi fost cu un copil suparat. E nedrept insa sa primesti tot tu nemultumirile, dar pentru asta poti sa ii atragi atentia, inclusiv ca ar trebui apreciata mai mult implicarea ta. Pana atunci e pacat sa nu sarbatoriti aniversarea, cadoul poate fi si o cina romantica. Sa aveti o zi minunata si sa va bucurati de ea!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

'Neata mai catre amiaza!

Raspund la postarile din capitolul trecut:
Marunzika, la multi ani nepoatei! Sa creasca mare, sanatoasa si desteapta! Frumoasa cred ca este deja, daca e din familie...

Betty, aniversare fericita! Cati ani? Ca sa vezi ce nunta aveti si poate iei ceva din materialul sau metalul anului de aniversare!
Sa fiti sanatosi si fericiti impreuna!

Sim, ce dulce e Concentratu'! Iar gardinita arata bine, dar mi se pare foaaaarte scumpa comparativ cu cele de aici. De' cam asta e, bine ca-i e bine copilului.

Carpatina, cu licitatia am cam luat teapa. Am ajuns pe la 4 si mai toate chestiile bune erau luate. Chestia e ca nu erau lucruri facute de pitici, am inteles eu gresit, erau facute de educatoare. Si nu erau educatoarele lor la 'vanzari', ci cele de la grupa mai mare, asa ca nu am aflat nici ce se face cu banii. Am vrut apoi sa-i cumpar o pereche de sosete de lana impletite de educatoare, dar nu am mai gasit marimea lui Tudor. Asa ca in final am cumparat o felicitare si o punguta cu fursecuri de iarna. Taaare dezamagita am fost!
Dar macar in ziua aia mi-au dat acasa un pestisor facut de Tudor la gradinita - GRATIS! O sa fac poza cu el.
Si azi e serbarea. Presimt ca nu o sa fie mare fas, colega mea croata a avut ieri cu gemenii serbare si a venit tare dezamagita. Sunt cam turtita si eu acum, mai ales ca e de la 6 si la 7 Tudor mananca de cina, daca ii e foame plangeeee!

Apropo de foame si gradinita, ei ies afara in fiecare zi de la 9:30 la 10:30, apoi intra, schimbat si masa de pranz la 11:00. Si mai nou printu' nordului urla cand intra in cladire si educatoarele nu stiau la inceput ce are...ei bine, urla de foame. Cum il aseaza la masa, incepe si infuleca repede si cu pofta. Dupa ce isi umple 'ghiozdanul', cica e cel mai fericit om din lume! (si cica de cele mai multe ori mananca portia cu varf!)

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput