Colectia aniversara de toamna-iarna 2005 (222)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Da, apare si in grila. Maine la prima ora jurizam. [emoticon care isi freaca palmele]

leea n-o lua asa in tragic; toti copiii fac asa in primul an de colectivitate. Chiar si dupa, dar mai rar si mai usor. Eu zic mersi ca de vreo 2 saptamani Nati e bine. Mai tuseste f putin din cand in cand, dar nu atat cat sa ma ingrijoreze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Stimata doamna presedinte,
Stimate concurente si stimat juriu,

Intrebare oficiala: Daca un concurent are mai multe obiecte realizate, se jurizeaza separat, nu? Adica jurizam obiectul, nu persoana, asa-i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata

Vad ca aparura pozele pt concurs....acu bag si okiul meu critic la vizionare

Am azi o groaza de drumuri de facut, tre sa dau si comanda de tort, sa rezerv si locul de joaca, tre sa fac si ceva cumparaturi...habar n-am cand le-oi face pe toate.

In rest...toate bune, Miruna muceste nitelus dar sper sa scapam usor

Pup, fug la vizionat pozele si apoi la munca cu mine

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Serban, La multi ani cu fericire si noroc!
Bianca, sa-ti traiasca mandrete si cumintenia de baiat.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Da Lavi obiectul si nu persoana.
Madau adresa te rog.
Mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

voi pune felinarul diseara deoarece am niste termene limita de diverse azi, sunt in pom cu timpul
n-am vazut nimic din concurenta felinare, multumesc muuuult pentru urarile catre nichita si catre mine. tot diseara veti avea si poze cu party-ul lui nic.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Miha am trimis adresa de mail...ti-o mai scriu odata si aici madalina78@gmail.com

Acu fug, am vazut si pozele....frumoase toate...tot respectul meu, n-as fi facut asta nici in 1000 de ani

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI , www.flickr.com/photos/madau/sets/72157606362146432/" target="_blank">de la 2 la 3 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Neata!!

La multi ani Serban ,multa sanatate!!


La multi ani si celor ce au implinit deja 3 ani si nu am avut ocazie sa le urez ...,imi pare rau dar n-am avut timp ,..

Nichita ,La multi ani si tie pui mic ,sa cresti mare si sanatos!!
Multumim din suflet pentru urari si ca nu ne-ati uitat !


Noi am petrecut aseara pina la 22:00 ,la Piticot ,superrrr frumos ,mi-a placut foarte mult si nu numai mie ,e perfect pentru o petrecere ,il recomand cu toata increderea .
A primit o gramada de cadouri ,nu mai am loc de nimic in casa ,stau cu toate in saci ,bagate pe unde apuc ,abia astept sa ne mutam ,sa scap odata .


Cu regimul merge bine ,comandam saptamanal ce ne trebuie ,noroc ca sint bune la gust ,paine ii fac in casa ,m-am specializat ,iese tare buna acum ,dupa n esecuri:)


Am sa pun poze de la party mai tarziu ,pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Serban, viata sa iti aduca bucurii si multa fericire.Sa fii sanatos si norocos.

CristinaN, da...e mai bine. Ieri chiar am fost in oras sa ma cadorisesc un pic. Kriszti tuseste expectorant , bine, nu poate scuipa, asa ca inghite tot. Am incercat Eurespal, sirop e patlagina, ceai de ceapa, Mucosin...Acum astept sa treaca de la sine. Eu la bronsita din octombrie am patit la fel. Am tusit aproape 5 saptamani, spre final era deja o tuse uscata.

Am vazut felinarele voastre...f faine, imi dau seama acum ca eu am defapt 2 maini stangi.

Am o poza faina aici in fata mea, peisaj superb din Alpii austrieci, mai exact St.Johann am Pongau. Super-super. Acolo vreau sa merg de Revelion...din banii pe care ii primesc de la Mos Craciun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

La multi ani, Andreas! sa cresti mare, sanatos.

La multi ani, Cristina Negara!

La multi ani,Serban! pui mic cuminte si frumos sa cresti mare, sanatos.

Fetelor, va multumesc din suflet pentru gandurile voastre

D-na presedinte, prezent !

Sincere felicitari participantelor la concurs!!!



alina, mati este inca pe antib, tuseste oribil, mucii parca sau mai imputinat..doamne ajuta!. eu m-am saturat de stat in casa pentru ca nu are voie afara.
abia astepts a vad pozele cu bradutul, si eu iti spuneam de dezinteresul alexiei privind cadourile si trag concluzia ca a mea crede ca i se cuvine tot i-au fost cumparate prea multe si nu mai apreciaza nimic. Prietena mea are o fetita si abia de ii cumpara ceva cand si cand, poate ca este mai bine asa.

leea, eu nu am putut deschide linkul lasat de tine. pentru bolnavior.sa il folosesti cu placere, mobilul

lavi, inca nu am operat-o pentru ca au spus( dr) ca are polipii medii si sa mai incercam cu aerosoli cu bla bla...si uite ca acum la raceala asta nasoala ce a luat-o sapt trecuta iar s-a lasat cu seroasa.eu sunt si tare ofticata ca am dat o gramda de bani.

revin, s-a trezit piticul mucosel..frumoasa alba ca zapada este un pic afara...ca altfel nu prindeam pauza asta.





Mergi la inceput