LMA Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (143)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ank mersi de info. am tot citit pe net si am descoperit ca avem o clinica buna in Tm. maine sun pt informatii.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ank mersi de info. am tot citit pe net si am descoperit ca avem o clinica buna in Tm. maine sun pt informatii.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007


ce clinica??

Ank Raul 17.10.2007 Poze Raulito
si de Cecilia care creste asa
AMR .. 5 zile pana vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

http://www.grosudermatology.ro/index.html

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

interesant ..Bine de stiut ... sa mai imi pove ce afli

Ank Raul 17.10.2007 Poze Raulito

si de Cecilia care creste asa
AMR .. 5 zile pana vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

LA MULTI ANI ERIC!

LA MULTI ANI ALEXISS!

Multa sanatate si numai bucurii!

N-am mai fost azi la doctor.... Ma rog,poveste complicata. Am inceput de aseara sa-i dau antibiotic lui Robert,Amirei ii dau in continuare biseptol si sirop de tuse. De-acu daca tot am inceput tratamentul...am sa merg la doctor dupa ce-l termin.

Ma bucur ca Amira si-a revenit cat de cat cu mancarea.Azi a mancat binisor,dar acum seara a vomat dupa ce i-am dat siropul. Nu stiu ce sa ma mai fac cu ea...trebuie sa i le dau cu picatura,daca scap un pic mai mult imediat isi face greata.

A inceput sa mearga din nou,a prins curaj. Si e asa mandra si chiuie de bucurie.

Roxxy,sanatate multa la pui. Si tie,de asemenea. Eu cred ca faza cu clorul si declansarea racelii a fost o pura coincidenta.

Ank-ule,deci peste 5 zile dai de baut?

Da' pana atunci nu da nimeni un rachiu ca am schimbat capitolul?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ank o sa iti spun, desi nu cred ca o sa imi dea prea multe informatii la tel (referitor la pret, etc) sigur imi vor spune ca trebuie sa merg acolo.

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

miha ,..cu un vin fiert te pot servi... e acum aburind pe aragaz
Ma bucur ca e mai bine Amira ...si in legatura cu mersul... merge domle' cand vlea ea

Deci tu zici ca o mai duc 5 zile pana la termen??? Da cineva mai mult... Adina zicea de 2 zile inainte de termen...
Haideti fetele ... dau de baut la cine ghiceste pana pica sub masa ...la restul mai cu moderatie...ca vb aia sunteti femei serioase

Ank Raul 17.10.2007 Poze Raulito

si de Cecilia care creste asa
AMR .. 5 zile pana vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ank eu zic ca joi cel tarziu vineri nasti..... si sa dau toate detaliile: nastere provocata, epidurala, nastere usoara si foarte rapida!!!! aaaa si o bebelina sanatoasa, mancacioasa si foarte frumoasa!!!!!!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ank eu zic ca joi cel tarziu vineri nasti..... si sa dau toate detaliile: nastere provocata, epidurala, nastere usoara si foarte rapida!!!! aaaa si o bebelina sanatoasa, mancacioasa si foarte frumoasa!!!!!!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007



beyyy Mama Omida ...asa ti-a iesit tie in ghioc acum ???

Ank Raul 17.10.2007 Poze Raulito

si de Cecilia care creste asa
AMR .. 5 zile pana vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ank eu zic ca joi cel tarziu vineri nasti..... si sa dau toate detaliile: nastere provocata, epidurala, nastere usoara si foarte rapida!!!! aaaa si o bebelina sanatoasa, mancacioasa si foarte frumoasa!!!!!!!

Super tare!

Felicitari Iasminucai pentru vocabularul bogat!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput