Nou stil de viata 239

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zuzilici
Ce faci draga, ce faci bun? Teo & Iustin ce-au primit de mos Nicolae? Dar tu? [/blue]



cascata cum sunt, , n-am vazut mesajul tau. Of, of, mai, mai!

Ma uit pe niste poze mai vechi, ascult muzica, si ma simt bine!
Baietii sunt in compania maica-mii, probabil se joaca - i-am rugat sa nu ma deranjeze, ca am ceva important de facut, , .

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

No gagici, am mai incarcat 3 poze cu mine, ca v-am promis sa va arat cum am fost imbracata la marea lansare ... va rog sa remarcati manusile... 3 pozne noi

pe maine!
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Boxa, daca nu erai maritata iti faceam curte! Arati de milioane!

Mephala, daca-mi refac blogu' mananci si tu un scorpion viu? - cat imi dai sa nu te parasc maica-ti ca bazai netu' si te dai ocupata?


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

Roxa-Boxa, s-o intrebam pe Delidana noastra ce senzatii iti da un asa scorpion, ca poate ea o fi incercat!

Blogu' mi l-am sters din greseala. Am incercat sa-l redeschid, l-am muncit, l-am paginat si...nu e accesibila adresa. N-am mai avut chef sa-l refac. Deocamdata. Poate intr-o zi o s-o fac iar!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog


Mai Tzuni, daca misca eu nu-l maninc, daca e mort si gatit bine poate ma mai gindesc.

Iar blogul ala - mai bine stergi linkul catre el ca ne dai sperante desarte.

Roxa, arati


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Promit sa-l tin de maini sa nu se miste! ...pe scorpion, nu pe blog!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Si daca mai zvicneste? Aratarea, nu blogul...

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delidana

Si daca mai zvicneste? Aratarea, nu blogul...

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan


...te tin si pe tine de maini!


Ma chinui cu blogu' ala da' nu-mi iese! Am incercat sa-l refac pe 4 noiembrie, am pagina principala si...nu mai stiu ce sa fac cu el! . Mai studiez problema...

Pana una-alta, care-mi ziceti si mie, unde-mi pot edita aici semnatura? Ca nici asta nu mia gasesc... Intru la Profil Personal si acolo? Chiar nu gasesc!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Roxa arati tare bine, zau asa. Si manusile...sunt din piele?

Rolo si eu am vrut sa zic c-ai slabit si ca se vede chiar bine in poze.

Mephala mersi de raspuns dar tot nu mi-ai zis ce ti-a adus mosu, o nuia ceva? Ce fain petreci.

Anda te-astept diseara. Stii aici sunt niste frigidere cu PC incorporta in usa. Cam asa arata si de cand te cunosc ma tot gandesc ca tie ti-ar prinde tare bine unul din acela in bucatarie. Nu-i asa ca-i cool?

Tzuni no comment. Zau asa putea murii otravita. Cat despre semnatura la profil personal in partea dreapta a ecranului ai semnatura. O modifici cum vrei si-i dai save.

Revin.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

Buna dragele...

Va salut amarata,grasa si umflata.
Am pus 1 kil jumate de cand a venit tata si ma simt de parca as fi pus vreo 10. Nu pot sa cred cat de mult se vede kilul asta
Am acum 74.500 kg
Stiu si de la ce mi se trage...ciorba de burta FE_NO_ME_NA_LA facuta de tata (de care n-am mai mancat de cand a fost ultima data la mine,acum un an jumate) si de la ziua cupilului de duminica.Am avut casa si masa plina. Si burta, dupa cum se vede la cantar

Sper sa-mi revin pana saptamana viitoare dar nu prea stiu cum,ca mi-e foame in continuu si pofta de dulce si prajituri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

sunt rupta de oboseala, am multa treaba la birou , am fost si la sala...ma doare iar genunchiul . Numai de bine dupa cum se vede.

Carmen, ma bucur ca sunteti bine. Unde mergeti de Craciun?

Anda, mai vino seara pe la noi....

Tzuni, m-ai nenorocit cu aratarile alea...mi s-a dus pofta de mancare.

Roxa, nu zic decat .

Gabriela, stiu despre ce vorbesti, se intampla peste tot...ignora-i.

Mergi la inceput