Nou stil de viata 239

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Buna seara,

salut pe fuga toate feltele frumoase si gratioase, fara nominalizari, ca nu se poate, toate va incadreati in categoria asta.

Zuzi , am sa te rog sa ma treci la au luat o pauza,fiinca numai de cantar nu am timp.Dimineata la 4, desi l-am lasat la vedere in baie, nu mai apuc sa-l vad si in curand v-a ajunge in bagaje.

Duminica am sa duca prima tura, so, intru in linie drapta.Vin sarbatorile, mutatul, munca, nu ma mai lasa sa ma ocup si de altele.

Am sa mai incerc sa intru din cand in cand,dar ca sa nu-mi primesc degeaba ??, mai vine iau o pauza pana ma voi pune la punct dincolo si am sa am si net(sper ca imediat ce ma mut).

Spor la slabit si mai trec pe aici .



"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!

Roxa arati superb
Tzuni simpatica ca intotdeauna! La fel Delia, Carmen, Zuzilici !
Dordia draga, ce vad, aproape un kg in minus! Felicitari
Zuzilici sper si eu ca Mos Craciun sa-mi aduca in dar ceea ce imi doresc cel mai mult: un bebe! In ce priveste "prestatul" nu este chiar non-stop, dar in perioada propice pot spune ca da.

Azi cei de la audit au plecat si revin pe 29, cand facem inventarul. Oricum rasuflu si eu usurata pana atunci.

Acum va las ca merg la somn. Mi se inchid ochii de oboseala.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Neata,
Va las cafele si ceiuri ca eu sunt tot pe fuga.
Ieri am fost in meeting pana la 7 seara, apoi am iesit la masa cu clientul si azi pana la 3 tot cu el.
Apoi tre sa ii iau Carinei caciulita de Craciunita, sa merg la stoma si sa pregatesc chestii pentru serbarea copilului de maine. Partea proasta si care ma face sa urlu la luna e ca io si barbatul din dotare maine la 1 jumate plecam la Roma (bilete luate acu o luna si ceva) in TB. Tot maine la 5, copila are serbare pe care nici sa stau in cap n-am reusit sa o mut in alta zi. Asa ca va dati seama ca nu sunt tocmai in apele mele
Poate intru mai tarziu pe la voi, dar acum nu sunt f vorbareata.
Va pupic,

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rolo spune:

Neatza dragelor,
Mi-e tare somn si ma simt de parca as fi baut toata noaptea
Roxa arati bine imi plac pozele. Pune mai repede poze cu Serban ca tare dor imi e de el.
Zuzi multzu de compliment
Anda grazie de cafea Hmm TB la Roma, foarte tare.
Tumpi spor la mutat.
Va las, revin mai incolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxana1974

No gagici, am mai incarcat 3 poze cu mine, ca v-am promis sa va arat cum am fost imbracata la marea lansare

roxana, esti superrrrr ! Tu tii cura de slabire ? poate de mentinere, nu?

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> o sa implinesc 9




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Zuzi eu am luat o pauza cu slabitul asa ca nu dau raport.

Roxa arati super.

Rolo se vede ca ai slabit si sper sa ne vedem cand vii.

Carina rau asa .

Madelaine tinem pumni sa fie totul bine.

Carmen,Delia ,Zuzulici si Tzuni sunteti de pomina nu alta.

Cristina nasoala veste.

Gabriela oamani de genu asta gasesti peste tot.

Violeta sper sa primesti cadoul dorit.

Tumpi spor la mutat.

Gata numai stiu ce sa zic ma duc sa mai fac ceva .

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna dimineata, am venit cu cafeaua, e singurul lucru pe care il pot face... sa am plimb cu cana in mana. Intre timp a venit o parte din mobila, pe care nu avem unde sa o punem pentru ca nu ... este terminat. de altfel tot ce am muncit... s-a dus pe apa sambetei, este o varza in casa, nici sa mananci nuse mai poate. Dar... poate ca asa slabim.

va doresc o zi buna!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> o sa implinesc 9




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Salutare gagici!

Anda, multumim de cafeluta.Drum bun la Roma si pupici Carinei. Cu cine o lasi acasa?
Roxa, super pozele.
CristinaT, spor la maontat mobila.

Va multumesc mult pentru incurajarile legate de operatie. Am fost ieri la ORL si am stabilit data operatiei: sfarsitul lui ianuarie- inceputul lui februarie. Sunt happy ca mai scap un pic de emotii pana atunci.

Va pup si fug la treaba.


MADELAINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Buna, buna,

Scuze pentru absenta care a fost oarecum motivata. Nu m-am tinut de treaba si nu am avut puterea sa scriu iar ce porc fara speranta sunt. In fine....

Vineri a venit mama la noi si ne-a facut papa bun (mai mult pentru copii, dar mancau si astia mari). Dar de ieri m-am facut iar cuminte si merg din nou la sala yuppy, la lectii de grup mai precis. Ieri am facut body bump cu greutati si miscari lente, si azi am o febraaaa, merg si maine si luni deci de trei ori pe sapt, restul zilelor ma sui pe eliptica sau ies la alergat. Simt eu ca de data asta voi reusi.

Intru pe seara sa scriu meniul. Acum calculez din nou puncte.

Roxa arati super, si am remarcat manusile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Fetelor, am pregatit cina si v-o las, ca eu mai am putina treaba!




Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit

Mergi la inceput