Ajutor din Germania

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eugenia spune:


am gasit gelul in farmacie online si l-as putea cumpara si trimite insa sint mai multe feluri. dintre toate..http://www.apotheke-online-internet.de/advanced_search_result.php?XTCsid=70b086ae96e7bdff7501aecd89e022a9&keywords=suprasorb+g&x=26&y=4...

cred ca acesta este...http://www.apotheke-online-internet.de/advanced_search_result.php?XTCsid=70b086ae96e7bdff7501aecd89e022a9&keywords=suprasorb+g&x=26&y=4..

am nevoie de o confirmare.

toate cele bune,
eugenia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eugenia spune:

doinabita,
se pare ca nu s-a copiat bine link-ul, suprasorb G Amorphes Gel Spritze 10x20g.Gel la 102.72 Eur...acesta este?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Eugenia, asta este la seringa sterila: http://www.apotheke-online-internet.de/s/su/p6972201_suprasorb-g-amorphes-gel-spritze.html are 20 grame .deci cel care l-ai gasit in al doilea mesaj.
Poti sa mi-l cumperi si sa mi-l trimiti? sa iti trimit banii? am nevoie de vreo 4-5 bucati.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

dodo pui poti posta pe blogul tau, acest subiect nou, asa au luat contact cu mine foarte multi, la multi le-am trimis deja actele la clinica sa le evaluze cat costa operatia...macar asa pot sa fac si eu oamnei fericiti, e asa de frumos acest sentiment, sa poata cineva sa-ti multumeasca printre lacrimi ca le-am salvat copii...de necrezut.
Eu nu fac mare lucru, doar o intermediere voluntara, medicii si D-zeu lucreaza mult, noi ajutam doar putin...

doina am intrebat de acel medic...se pare ca poate online sa-l putem comanda de aici, la Apotheke trebuie reteta...o sa incercam sa te ajutam noi fetele de aici.

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eugenia spune:

nu trebuie sa trimiti banii.

cele din link-ul din al doilea mesaj al meu sint bune?(este acelasi gel?, acolo sint 10 buc a 20 grame fiecare)

sau cumpar 5 bucati din cele din link-ul trimis de tine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Eugenia cele din linkul trimis de mine, cat inteleg eu germana , am inteles caci sunt la seringa de 20 grame, SUPRASORB G , alea ne trebuiesc.Te rog cumpara-ne 5 bucati.
Misha a gasit Eugenia, geluri.Va multumim mult de tot!!!Stit de cand cautam...de aproape 2 luni...
Alea de pe primul sit sunt pansamente cu gel, noi trebuie sa bagam in rana, caci e gaura


SUPRASORB G Amorphes Gel Spritze
10,28 EUR

incl. 19 % UST
exkl.Versandkosten
Packungsinhalt: 20 g Spritzen
Abgabehinweis: Rezeptfrei
Artikelnummer: 6972201
Grundpreis: 0,51 EUR pro g
Produkt von: LOHMANN & RAUSCHER
Verfügbarkeit: Sofort

ce am facut eu cu rosu nu inseamna seringa?

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Misha-germok




Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eugenia spune:

miine dimineata am sa merg la farmacie sa intreb daca are si daca nu, comand online si imediat ce am gelul, pun la posta pachetelul.
te tin la curent.
toate cele bune,
eugenia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Eugenia nu stii cat de mult ne bucuram ca l-ai gasit!!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Avem lista de e-mail: smile@seek-on.com . Aceasta adresa poate fi anuntata. Mailurile care vor fi trimise pe aceasta adresa vor ajunge la toti membrii ei.

Momentan acestia suntem eu, Mihaela si Oana. Lista este deschisa insa, oricine considera ca poate ajuta, ma poate anunta si ne extindem. Si nu este necesar sa fie din Germania, stiu ca au mai ajutat fete din Canada, Austria, SUA, Romania...

Este si site-ul in pregatire.

Happiness is a smile



Haideti sa il vedeti pe Andrei !

Despre Andrei pe DC: Andrei - atrezie de esofag

Mergi la inceput